تاریخ انتشار : ١٣٩۵/١٠/٢۶ |


«سمت» برای خرید کتاب های الکترونیک دانشگاهی اعتبار رایگان می دهد

روزنامه هگمتانه

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت)، هدیه ویژه ای را در قالب اعتبار خرید کتاب برای دانش پژوهان و استادان دانشگاه، در نظر گرفته است.

جواد ایرجی رئیس مرکز نشر الکترونیک با اعلام این خبر گفت: سازمان «سمت» به عنوان یک مرکز پژوهشی معتبر علمی و دوستدار دانش، به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، اعتبار رایگان خرید به ارزش ۱۰۰ هزار ریال برای خرید کتابهای الکترونیک در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: دانشجویان و اساتید دانشگاه میتوانند با مراجعه به وبگاه «سمتا» به نشانی samta.samt.ac.ir و دریافت برنامه اندرویدی کتابخوان «سمت» و نصب آن، در این نرمافزار ثبتنام کرده و با وارد کردن شماره دانشجویی یا کد تدریس و نام دانشگاه خود در بخش تکمیل اطلاعات حساب کاربری، ۱۰۰ هزار ریال اعتبار رایگان برای خرید کتابهای الکترونیک دریافت کنند.

رئیس مرکز نشر الکترونیک «سمت» افزود: امیدواریم بتوانیم با این کار گامی کوچک برای رسیدن به هدفی بزرگ در راستای تولید دانایی و ارتقای عدالت آموزشی برداریم.  این اعتبار به مدت محدود و تا ۲۲ بهمنماه قابل دریافت و استفاده است. دانشگاهیان میتوانند نرمافزار کتابخوان «سمت» را از وبگاه این سازمان دریافت کنند.

 

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان