تاریخ انتشار : ١٣٩۵/١٠/٢۶ |

ثبت 215 عنوان مقاله
از دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در پایگاه های معتبر علمی

روزنامه هگمتانه

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: امسال 215 عنوان مقاله پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در پایگاه های معتبر علمی ثبت شده است.

مهرداد چراغی با بیان اینکه در 12 ماه گذشته 405 عنوان مقاله از سوی پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاههای معتبر علمی ثبت شده، گفت: از این تعداد 215 عنوان مقاله شامل 102 مقاله آیاسآی و 113 عنوان مقاله علمی پژوهشی در پایگاههای معتبر علمی جهان ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه تولیدات علمی ما نسبت به سالهای گذشته سیر رو به رشد خود را حفظ کرده و با کاهش تولید علمی مواجه نشدیم ادامه داد: تعداد 18 جلد کتاب تألیف شده توسط محققان دانشگاه آزاد اسلامی و 2 کتاب ترجمه شده نیز از جمله دستاوردهای پژوهشگران این واحد دانشگاهی است که پیشبینی میشود تا پایان سال بر تعداد این کتابها افزوده شود.

چراغی طرحهای درون دانشگاهی مصوب واحد همدان را 15 عنوان و طرحهای خاتمه یافته را 26 عنوان برشمرد و افزود: انعقاد چهار تفاهمنامه توسعه همکاریها با ادارات، سازمانها و نهادهای صنعتی استانی و کشوری نیز از جمله فعالیتهای انجام شده در این واحد دانشگاهی است.

وی خاطرنشان کرد: عقد قرارداد اجرای 10 طرح برون دانشگاهی به ارزش 5 میلیارد و 400 میلیون ریال و رونمایی از پنج محصول دانشبنیان هستههای فناور مستقر در مرکز رشد از دیگر دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان است.

 

 

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان