تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٨/٠١ |


جدال دشوار شهرداری همدان با قعرنشین لیگ دسته 2 فوتبال کشور

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل

تیم شهرداری همدان در هفته هشتم لیگ دسته دوم فوتبال کشور باید روز سه شنبه به جدال سخت و دشواری مقابل گیتی پسند اصفهان برود.

نماینده فوتبال همدان در حالی روز سهشنبه هفته جاری مهمان گیتیپسند اصفهان است که در هفتههای اخیر ناکام بوده و سیر نزولی را در جدول ردهبندی بازیها داشته است.

شاگردان هادی گل محمدی در تیم شهرداری همدان اگرچه شروع خوبی در فصل جدید لیگ 2 داشتند اما در ادامه با ثبت نتایج ضعیف از جمع مدعیان بالای جدول خارج شده و حالا در مرز سقوط قرار گرفتهاند.

تیم تحت هدایت گل محمدی هرگز نتوانسته رضایت مسؤولان را تا این هفته از رقابتها جلب کند و تنها یک برد به دست آورده و سه تساوی و سه شکست سهم این تیم با گذشت هفت هفته از بازیها است.

این تیم اگرچه دارای خط میانی خوبی است اما در دفاع بسیار ضعیف عمل کرده و در این هفت هفته از بازیها 10 گل را دریافت کرده است.

خط حمله شهرداری همدان نیز آن طور که باید موفق نبوده و هشت گل به ثمر رسانده و همین مسأله بر ناکامی این تیم نیز تأثیر گذاشته است.

هادی گل محمدی سرمربی شهرداری همدان در شرایط فعلی جایگاه متزلزل دارد و چه بسا شکست در برابر گیتی پسند اصفهان زمینه خروج او را از این تیم مهیا سازد.

سرمربی شهرداری امسال در کنار خود نتوانست از کادر فنی باتجربه و فوتبالی بهره ببرد و اشتباهات او جذب برخی بازیکنان بی کیفیت را سبب شد تا تیم تحت هدایت او رهسپار پایین جدول شود.

اگرچه مصدومیت چند بازیکن نیز در عدم نتیجهگیری شهرداریچیها تأثیر مستقیم گذاشت اما در مجموع خط دفاعی شهرداری به قدری پراشتباه عمل کرده که شرایط را برای آنها نامطلوب رقم زده است.

* خطر سقوط در کمین شهرداری

شاگردان گل محمدی اگرچه با 6 امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفتهاند اما فاصله امتیاز آنها با تیم دهم جدول یازده تیمی گروه سه لیگ 2 تنها سه امتیاز است.

این تیم اگر بتواند در بازی مقابل گیتی پسند اصفهان به پیروزی دست یابد، اگرچه شاید تغییری در رتبه جدول نداشته باشد اما میتواند فاصله امتیاز خود را با تیمهای بالاتر کمتر کند.

شکست مقابل گیتی پسند اصفهان نیز میتواند به سقوط چند پلهای این تیم منجر شود.

از سوی دیگر شهرداری هم اینک با تفاضل گل منفی 2 مواجه است و این شرایط نیز آنها را در هم امتیازی با دیگر تیمهای همسایه نشین گروه سه، پایینتر قرار میدهد.

گیتی پسند اصفهان نیز همچنان در تلاش برای خروج از قعر جدول رده بندی گروه سه است.

شاگردان محمد یاوری از 6 بازی انجام داده در لیگ 2، تاکنون موفق به کسب پیروزی نشدهاند و 2 تساوی و 4 شکست حاصل کار این تیم بوده است.

این تیم نیز برای خروج از بحران نیاز مبرم به برتری در این مسابقه دارد.

تیمی که از یک مربی باتجربه و نام آشنا سود میبرد اما با این حال تاکنون موفق به پیروزی نشده است.

* آخرین امید سرمربی شهرداری

شهرداری همدان اگر در این بازی موفق به پیروزی نشود چه بسا تغییراتی در کادر فنی این تیم صورت بگیرد.

شکست در مقابل تیمی که تاکنون طعم پیروزی را نداشته است، میتواند منجر به تغییر سرمربی شود.

هادی گل محمدی شانس آخر خود را در شهرداری همدان تجربه میکند و شکست در این دیدار شاید به قیمت برکناری یا استعفای او و سپردن سکان شهرداری به یک مربی بومی دیگر شود.

هم اینک شنیده میشود دو مربی بومی در میز انتظار قرار دارند تا در صورت عدم نتیجهگیری سرمربی فعلی شهرداری، باب مذاکره با مدیران این باشگاه را آغاز کنند.

دیدار این دو تیم روز شنبه و از ساعت 15 به میزبانی تیم گیتی پسند اصفهان برگزار میشود.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان