تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٧/١٨ |


دعوت ازسه سنگنورد همدانی به مسابقات قهرمانی آسیا

روزنامه هگمتانه

رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان گفت: سه سنگنورد این استان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شدند.

علیرضا گوهری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیکارهای سنگنوردی قهرمانی آسیا در ردههای سنی نوجوانان و جوانان از دهم آبان امسال به میزبانی کشور چین برگزار میشود.

وی اضافه کرد: متین بیات، راحیل رمضانی و زهرا سیفی برای حضور قدرتمند در مسابقات آسیایی به اردوی تیم ملی دعوت شدهاند.

گوهری ادامه داد: هر سه سنگنورد همدانی از توان و تجربه خوبی برخوردار هستند و میتوانند در رقابتهای آسیایی نیز به نشان برسند.

وی خاطرنشان کرد: هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان در حد توان امکانات لازم تمرینی را برای این سه سنگنورد مهیا ساخته و سالن اختصاصی سنگنوردی فرهاد نیز محل تمرین درون استانی آنها است.

گوهری افزود: به زودی اردوی تیم ملی سنگنوردی نوجوانان و جوانان کشور در تهران دایر خواهد شد و سنگنوردان همدانی برای تقویت توان فنی و آمادگی خود در این اردوی آسیایی حضور مییابند.

وی با اشاره به اینکه هر سه سنگنورد استان همدان دارای مقامهای مختلف کشوری هستند، گفت: فرصت لازم برای رسیدن به آمادگی مطلوب تا شروع مسابقات آسیایی باقی مانده و سنگنوردان همدانی در اندیشه کسب نشان در این مسابقات آسیایی هستند.

رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان گفت: سالن اختصاصی سنگنوردی فرهاد تجهیز شده و دورههای تمرینی و آموزشی متعدد را امسال در دستور کار داریم که بخش عمده آن نیز در شش ماهه نخست امسال انجام شد.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان