تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠١/٢٢ |


اتصال قطار همدان - پردیس به خطوط مترو و اتوبوسرانی تهران

روزنامه هگمتانه

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی گفت: قطار تندروی پردیس تهران - همدان، از طریق اتصال با خطوط مترو و اتوبوسرانی تهران دسترسی همدانی‌ها به نقاط مختلف تهران را فراهم کرد.

 

به نقل از رجا، محمدرضا شناسنده افزود: با توجه به دسترسی سریع به وسایل حمل و نقل عمومی از جمله مترو، اتوبوس، بی آر تی و تاکسی در اطراف ایستگاه راه آهن تهران، هموطنانی که از همدان به پایتخت سفر میکنند به راحتی میتوانند به نقاط شهری مختلف تهران دسترسی پیدا کنند.

وی افزود: با راهاندازی خط ریلی همدان، شرکت حمل و نقل ریلی اقدام به راهاندازی قطار تندروی پردیس در مسیر تهران- همدان- تهران کرد که به منظور سهولت و دسترسی آسان مسافران به ایستگاه راهآهن همدان، هماهنگی لازم با مسؤولان استانی و شهری برای جابهجایی آنها از ایستگاه راهآهن شهر تا مرکز همدان و به عکس با قیمت هزار تومان شده است.

شناسنده اظهار کرد: این قطار با 306 صندلی همه روزه ساعت 5:55 از همدان به تهران حرکت کرده و عصر همان روز ساعت 17:00 از تهران به همدان مراجعت میکند و مدت زمان سیر آن حدود 3 ساعت و نیم است.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی افزود: قطار خودکشش (ترنست) پردیس از پرسرعتترین قطارهای ناوگان شبکه ریلی کشور است که مجهز به تهویه و دستگاه صوتی است و بهای بلیت این قطار در این مسیر 43 هزار و 300 تومان است که در برخی ایام همراه با تخفیف ارائه میشود.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان