تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٩/٢٠ |


امروز آغاز نمایشگاه فرش دستباف در همدان

روزنامه هگمتانه

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف، دستبافته‌های سنتی، تابلو فرش، گلیم و جاجیم در این استان خبر داد.

حمید گلیپور افزود: شانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف، دستبافتههای سنتی، تابلو فرش، گلیم و جاجیم از 20 تا 25 آذر در محل نمایشگاههای دائمی و بین المللی استان همدان برگزار میشود.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 61 واحد حضور خواهند داشت، یادآور شد: در این نمایشگاه 61 واحد از شهرها و استانهای همدان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، یزد، اصفهان، آذربایجان غربی، نائین، فارس، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، گلستان، سنقر و مرکزی محصولات خود را در فضایی به مساحت 3هزار مترمربع در معرض دید مخاطبان قرار میدهند.

گلی پور تصریح کرد: محصولات این شرکت کنندگان شامل انواع فرش دستباف اردکان، یزد و کاشمر، انواع فرش و تابلو فرش ابریشم قم، فرشهای نفیس تبریز، فرش افشار و بیجار، فرش اصفهان و نائین، گزل بافت قشقایی، انواع فرشهای چله ابریشم و کرک و گل ابریشم، فرشهای گیاهی سنندج، انواع گلیم و گبه، انواع فرشهای بختیاری، اراک، ساروق و جیریا است که به لحاظ تنوع و کیفیت گستره وسیعی را شامل میشود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بینالمللی استان همدان با اشاره به اینکه مراسم افتتاح این نمایشگاه امروز چهارشنبه 20 آذر ساعت 16 و با حضور مسؤولان مرتبط استانی برگزار میشود، خاطرنشان کرد: ساعت بازدید از نمایشگاه همه روزه از 15 تا 21 و در روز جمعه به صورت یکسره از ساعت 10 تا 21 است.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان