تاریخ انتشار : ١٣٩۴/٠۵/٢٨ |

دبير اجرايي اجلاس همدان:
نحوه برگزاري اجلاس بين المللي رشد و توسعه شهري و حفاظت بافت تاريخي در حوزه اوراسيا

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل

هشتمين اجلاس بين المللي رشد و توسعه شهري و حفاظت بافت تاريخي در حوزه اوراسيا در دو بخش کارگاه تخصصي همدان و کنفرانس بين المللي تهران برگزار خواهد شد.

دبير اجرايي اين اجلاس با اعلام اين خبر گفت: تاريخ برگزاري کارگاه تخصصي همدان از29 شهريور ماه لغايت مهرماه خواهد بود و در8 مهرماه جمع بندي مباحث و نتايج با حضور اساتيد داخلي و خارجي در همدان برگزار خواهد شد.گفتني است در اين اجلاس بيش از 0 5نفر از اساتيدو متخصصين خارجي از بيش از 12 کشور آسيايي و اروپايي نظير ژاپن،چين،کره و روسيه و فرانسه ،ايتاليا و ... حضور خواهند داشت.اين اجلاس فضايي براي تبادل و انتقال تجربيات و دانش ميان موسسات و شهرداريهاي دغدغه مند و با همکاري برگزار کنندگان بين المللي مي باشد.متخصصين ،کارشناسان و مديراني که به شدت با مسايل مديريت جمعيت شهري و توسعه شهرو حفاظت بافت تاريخي درگير مي باشند ميتوانند ازين فضاي تبادل دانش بهره مند گردند.

گلاره نيک نژاد اضافه کرد: دبيرخانه اجلاس براي استفاده از تجربيات متخصصين خارجي شرکت کننده در کارگاه تخصصي همدان که به مدت 10 روز کاري در شهر تاريخي همدان،برگزار خواهد شددر نظردارد با مشارکت گروههاي سه نفره متشکل از دانشجويان و فارغ التحصيلان مقطع کارشناسي ارشد و دکتراي رشته هاي معماري و شهرسازي در کنار متخصصين و دانشجويان مجرب خارجي و داخلي ،با حضور در بافت قديمي شهر همدان به بررسي معضلات شهري پرداخته شود.

وي افزود: در بخش کنفرانس بين المللي تهران در تاريخ هاي 10 و 11 مهرماه در دانشگاه علم و صنعت ايران،علاوه بر سخنراني هاي علمي و کارگاههاي تخصصي،ارائه مقالات شفاهي و پوستر نيز در نظر گرفته شده است.ليست اساتيد و سخنرانان از طريق وب سايت کنفرانس  icth2015.irبه اطلاع شرکت کنندگان محترم خواهد رسيد.

 

 

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان