تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٨/١٠ |


پاس و شهرداری همدان سربلند در هفته نهم

روزنامه هگمتانه

دو تیم پاس و شهرداری همدان با پیروزی برابر تیم های نفت امیدیه و بعثت کرمانشاه از هفته نهم مسابقات لیگ 2 سربلند بیرون آمدند.

در چارچوب هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور دو تیم پاس و شهرداری همدان به ترتیب بر تیمهای نفت امیدیه و بعثت کرمانشاه غلبه کردند.

*پیروزی پر گل پاس

تیم پاس همدان که با تغییر سرمربی خود در دو هفته گذشته موفق به کسب 4 امتیاز شده بود عصردیروز درحالی در ورزشگاه خانگی تیم نفت امیدیه به مصاف این تیم رفت که از آرمین رحیمزاده، اکبر گنجی، مهدی رمضان زاده، ابراهیم کوه افکن، سیدمحمد ابوترابی، میثم زمانی، میثم نصیری، سعید حیدری، رسول ناصربخت، مصطفی نوبخت، غلام داوودوندی در ترکیب خود بهره میبرد.

در آن سوی میدان هم تیم نفت امیدیه که تا اینجای مسابقات لیگ 2 در صدر گروه c ایستاده بود با ترکیب شکیب سروری، صادق کرمی، مازیار فرخی، حسین حجازی، محسن طیبی، مهدی کاووسی، مهدی داغر، میلاد شریفات، نصرا... درفشی، سجاد عبدویی و ایوب سبحانی پور راهی میدان شد.

در نیمه نخست بازی این تیم میزبان بود که با اتکا به تماشاگران پرتعداد خود توپ و میدان را در اختیار داشت، اما بیدقتی مهاجمان نفت و درخشش دروازهبان پاس باعث شد توپی از خط دروازه پاس عبور نکند تا در ثانیههای پایانی نیمه اول ابراهیم کوه افکن مهاجم گلزن این روزهای نماینده فوتبال همدان دروازه تیم میزبان را باز کند.

با آغاز نیمه دوم بازیکنان تیم نفت امیدیه برای جبران گل خورده یک بازی سراسر هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و این بهترین فرصت برای بازیکنان تیم پاس بود تا در ضد حملات 3 گل دیگر را وارد دروازه میزبان خود کنند.

میثم زمانی (2 گل) و حسین حبیبی 3 گل پاس را در این نیمه به ثمر رساندند. ضمن آنکه تیم نفت امیدیه نیز از روی نقطه پنالتی یکی از گلهای خورده را جبران کرد تا این بازی در پایان با نتیجه 4 بر 1 به سود پاس همدان به پایان برسد.

تیم پاس با کسب 3 امتیاز این مسابقه در جدول گروه c رقابتهای لیگ دسته دوم، 14 امتیازی شد.

برد خانگی شهرداری

تیم شهرداری همدان نیز که در چند هفته اخیر بر روی نوار ناکامی قدم برمیداشت در هفته نهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور در ورزشگاه شهدای قدس همدان میزبان تیم بعثت کرمانشاه بود که با دو گل مرتضی کرمی در دقیقه 30 و سید محمد مهری در دقیقه 38 میهمان خود را از پیش رو برداشت تا پس از چند هفته تساوی و شکست، طعم پیروزی را بچشد.

تیم شهرداری همدان با کسب 3 امتیاز این مسابقه در جدول گروه c رقابتها 10 امتیازی شد.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان