تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٢/٢۶ |


برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین همصدا شویم

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل

در پی دعوت نماینده ولی فقیه در استان از مردم شریف دارالمؤمنین و دارالمجاهدین همدان برای تجمع در دفاع و حمایت از ملت فلسطین، رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار همدان نیز در پیامی از اقشار مختلف مردم برای حضور در این تجمع دعوت کردند.

 

در ابتدای این پیام آمده است: یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ

ای اهل ایمان، اگر خدا را یاری کنید خدا هم شما را یاری کند و ثابت قدم گرداند. سوره مبارکه محمد(ص) آیه 7

ابراهیم مولوی و عباس صوفی با اشاره به اینکه اقدام آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قدس شریف اقدامی نابخردانه و نقض آشکار قطعنامههای بینالمللی است تأکید کردند: تنها نتیجه این انتقال اوج گیری مقاومت اسلامی فلسطینیها است.

این دو مقام مسؤول با محکومیت کشتار وحشیانه مردم مظلوم فلسطین و به ویژه کودکان در روزهای اخیر از مردم انقلابی، مؤمن و آزادیخواه دارالمؤمنین و دارالمجاهدین همدان دعوت کردند تا یکصدا در مقابل شیطان بزرگ و متحدان جهانی اش به پاخیزند و با حضور حداکثری از حق مسلم مظلومان فلسطینی به صورت همه جانبه حمایت کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار همدان در پایان تأکید کردند: خیزش ملت فلسطین با حمایتهای مسلمانان و آزادیخواهان جهان گامی بزرگ به سوی آزادی قدس شریف خواهد بود.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان