تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۴/١٩ |


اسکیت باز همدانی پدیده مسابقات جهانی فری استایل هلند شد

روزنامه هگمتانه

رئیس هیأت اسکیت استان همدان گفت: اسکیت باز جوان همدانی با درخشش در مسابقات جهانی فری استایل در هلند به عنوان پدیده این مسابقات انتخاب شد.

مهدی مجیدی در گفتوگویی با اشاره به درخشش اسکیتباز همدانی در مسابقات جهانی اسکیت فری استایل اظهار کرد: سجاد محمدی ساسان تنها نماینده استان همدان در تیم ملی در مسابقات جهانی اسکیت فری استایل که در کشور هلند برگزار شد بود موفق ظاهر شد.

وی افزود: این اسکیتباز همدانی سال گذشته در این مسابقات رتبه پنجم جهان را کسب کرده بود.

رئیس هیأت اسکیت استان همدان با اشاره به درخشش وی در مسابقات سال جاری گفت: وی امسال در این مسابقات با غلبه بر حریفان صاحبنام خود به جمع نفرات نهایی این مسابقه صعود کرد.

مجیدی عنوان کرد: محمدی ساسان در مرحله نیمهنهایی این مسابقات با بدشانسی نتوانست نشانی کسب کند و در رتبه چهارم جهان ایستاد اما سایت جهانی اسکیت این اسکیتباز را بهعنوان پدیده این دوره از مسابقات معرفی کرد.

وی با بیان اینکه کسب این رتبه در تاریخ اسکیت کشور بیسابقه است، بیان کرد: رتبه چهارم سجاد محمدی ساسان بهترین عملکرد تیم ملی فری استایل ایران بود که باعث افتخار اسکیت استان و ورزش همدان است. رئیس هیأت اسکیت استان همدان عنوان کرد: با توجه به جوانی این اسکیتباز بهطورقطع آینده بسیار درخشانی پیش روی این ورزشکار خواهد بود و ما با تمام توان از این اسکیتباز خوب استان حمایت خواهیم کرد.

مجیدی با بیان اینکه هیأت اسکیت استان همدان در این چند سال رشد بیسابقهای داشته است، گفت: سال گذشته هیأت اسکیت استان همدان رتبه هفتم هیأتهای ورزشی استان را کسب کرد.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان