تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٧/١۴ |


افتتاح پارک ترافیک در همدان

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل

پارک ترافیک همدان در هفته نیروی انتظامی و به همت مدیریت شهری همدان در راستای ارتقا فرهنگ ترافیک و آموزش شهروندان افتتاح شد.

صبح شنبه پارک ترافیک همدان، واقع در اعتمادیه به همت مدیریت شهری همدان و با حضور مسؤولان پلیس راهور و آموزش و پرورش افتتاح شد.

*فکری: همدان برتر کشور در کاهش تصادفات فوتی در سال گذشته

سرهنگ علی فکری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در این مراسم، با بیان اینکه افتتاح این پارک نشان از اهمیت کار آموزشی در زمینه ترافیک است، اظهار کرد: شهرداری همدان اقدامات خوبی را در راستای ارتقای فرهنگ ترافیکی انجام داده است.

وی با اعلام این خبر که همدان سال گذشته رتبه برتر را در کاهش تصادفات فوتی در کشور داشت، افزود: همدان با شهرهای بزرگی چون تهران، اصفهان و تبریز رقابت داشت و برتر شد.

فکری به فعالیت 25 هزار همیار پلیس آموزش دیده در استان اشاره و بیان کرد: یکی از اهداف ما رساندن این تعداد به 50 هزار نفر است.

این مسؤول به آموزش 75 هزار دانشآموز در حوزه فرهنگ ترافیکی اشاره کرد و گفت: در شش ماه نخست امسال کاهش تصادفات فوتی را داشتیم.

*همدان در نصب پل عابر پیاده جزء 5 استان برتر است

سرهنگ فکری تصریح کرد: شهرداری همدان در آرامسازی ترافیکی و نصب دوربینها اقدامات مطلوبی دارد به طوری که همدان در نصب دوربین جزء 10 استان برتر و در نصب پل عابر پیاده جزء 5 استان برتر است.

احسان صباغی مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان هم در این مراسم عنوان کرد: شهرداری همدان با اقدامات ترافیکی همواره در تلاش است سهمی در ارتقای فرهنگ ترافیکی شهر داشته باشد.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان