تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١١/٢٣ |

معاون خدمات شهری شهردار همدان:
آماده‌سازی شهر برای تبلیغات نامزدهای مجلس

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل

معاون خدمات شهری شهردار همدان از آمادگی کامل شهرداری برای برپایی تبلیغات محیطی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که از فردا، 24 بهمن ماه آغاز می‌شود، خبر داد.

وحید علی ضمیر ضمن اشاره به برنامهریزی و آماده سازی و نصب سازههای موقت تبلیغاتی در 120 نقطه شهر، در فضایی معادل 5 هزار مترمربع گفت: شهرداری همدان همواره به عنوان متولی اصلی حفظ و پاکیزگی سیما و منظر شهری، تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان همدانی در دستور کار دارد.

وی ادامه داد: این سازه‏ ها از جنس داربست و گونی و سازههای فلزی است و این فضاها به صورت عادلانه و به تفکیک در اختیار داوطلبان انتخاباتی مجلس شورای اسلامی قرار می‏گیرد.

وی خاطرنشان کرد: این سازه‏ها در مکان‏های مهم و پرتردد شهر همچون میادین اصلی، بلوارهای پرتردد، مساجد، تقاطع‏های اصلی شهر و... نصب شده است و از ستادهای انتخاباتی نامزدها درخواست می‏ شود به منظور جلوگیری از الصاق پوستر و تراکت بر جدارهها و مبلمان شهری و تخریب منظر شهر به ویژه با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، ضمن اجرا و نمایش تبلیغات خود در این سازه ها، از تخریب جدارههای شهری خودداری کنند.

وی با بیان اینکه این سازهها به صورت یکبار مصرف مورد استفاده قرار میگیرد، یادآور شد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان ظرف 48 ساعت پس از برگزاری انتخابات، تمام این سازههای موقت را جمعآوری میکند.

معاون خدمات شهری شهردار همدان در پایان تصریح کرد: از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، به عنوان داوطلب قوای قانون گذاری، انتظار میرود ضمن رعایت قانون و خودداری از الصاق پوستر، تراکت و پارچه نوشته در مکانهایی به جز مکانهای تعریف شده، در حفظ و پاکیزگی سیما و منظر شهری سهیم باشند و با تبلیغاتی که مغایر با قوانین تبلیغات انتخاباتی باشد، برخورد قانونی خواهد شد.

 
    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان