جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹   |   Fri November 27, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
انتخاب سرپرست جدید آتش نشانی نوید بخش تحولات مثبت
آماده‌باش کامل شهرداري در پيشگيري از آبگرفتگي معابر
اتفاقات خوب گردشگری توسط شهرداری همدان
آماده‌باش زمستانی مدیریت شهری
تعطیلی 2 هفته‌ای روزبازارها و شب بازار بوعلی
استعلام ساخت و ساز از میراث فرهنگی منتفی شد
آمادگی کامل ماشین آلات برف روبی
احداث اتاق مادر و کودک در فضاهای شهری
میزان پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام منطقه یک
تجلیل از کتابداران شهرداری همدان
     آخرین اخبار
ضرورت تهیه اطلس فرهنگی برای شهر همدان
حفاظت از سلامت آتش نشانان در مقابل کرونا
بازدید استاندار از اجرای محدودیت‌های کرونایی
تداوم ضدعفونی شهر توسط شهرداری همدان
استعلام ساخت و ساز از میراث فرهنگی منتفی شد
پیام روانبخش عضو شورای شهر همدان به مناسبت هفته بسیج
همراهی مطلوب همدانی‌ها شایسته قدرشناسی
قدردانی اعضای شورای شهر از شهروندان همدانی به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی
پیام تبریک شورا به مناسبت هفته بسیج
اتفاقات خوب گردشگری توسط شهرداری همدان
ضرورت تدوین ضوابط و مقررات ایمنی در همدان
میزان پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام منطقه یک
زحمات شبانه روزی پشت آرامش شهر
با تمام توان از تیم فوتبال شهرداری همدان حمایت می‌کنیم
«طرح حاج قاسم» فرصتی برای کنترل کرونا
تعطیلی 2 هفته‌ای روزبازارها و شب بازار بوعلی
احداث اتاق مادر و کودک در فضاهای شهری
تجلیل از کتابداران شهرداری همدان
آماده‌باش کامل شهرداري در پيشگيري از آبگرفتگي معابر
آماده‌باش زمستانی مدیریت شهری
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٨/٢٠ تعداد بازدیـد : ۴۵ نسخه چاپی
 
 
 


وداع با دومین شهید مدافع سلامت همدان

روزنامه هگمتانه  : 
مراسم وداع با بانوی شهید "گلنار قیامتی" کمک‌بهیار مرکز آموزشی درمانی فاطمیه همدان که به خاطر ابتلا به کرونا به دیار باقی شتافت، برگزار شد.

 
 

 

ظهر دیروز مراسم وداع با پیکر شهید گلنار قیامتی کمکبهیار دلسوز و فداکار مرکز آموزشی درمانی فاطمیه که به خاطر ابتلا به کرونا پر کشید، برگزار شد.

این مراسم با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، بازرس ستاد کرونای استان، معاونان، مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، جمعی از مسؤولان، پزشکان و پرستاران مرکز آموزشی درمانی فاطمیه برگزار شد.

 

سردار فرجی: نیروی جایگزینی برای مدافعان سلامت وجود ندارد

بازرس ستاد مقابله با کرونا در استان همدان در این مراسم با بیان اینکه نیروی جایگزینی برای مدافعان سلامت وجود ندارد گفت: از همه مردم درخواست میکنم با رعایت شیوه نامههای بهداشتی به کادر درمان کمک کنند.

سردارمهدی فرجی ضمن تسلیت به خانواده و همکاران شهید گلنار قیامتی از وی به عنوان یکی از بهترین کارکنان بیمارستان فاطمیه یاد کرد و از رئیس دانشگاه و همکارانشان برای پیگیریها به منظور برگزاری مراسم شهید سیده زهرا موسوی و شهید گلنار قیامتی قدردانی کرد.

وی گفت: بنده به عنوان فردی که چهار دهه از عمر خود را در مجامع نظامی و هشت سال دفاع مقدس خدمت کرده کار مدافعان سلامت را مشابه مدافعان مرزهای کشور در دوران دفاع مقدس میدانم.

بازرس ستاد مقابله با کرونا در استان همدان با مقایسه دوران دفاع مقدس با وضعیت فعلی مقابله با کرونا اظهار کرد: اگر ما در دوران دفاع مقدس سنگری داشتیم مدافعان سلامت از این سنگر بیبهره هستند و هر لحظه با خطراتی مواجه میشوند.

وی مراکز درمانی و بیمارستانها را خط مقدم مقابله با کرونا خواند و گفت: بیمارستانها خط مقدمی هستند که جایگزینی ندارد و این در حالی است که در دوران دفاع مقدس اگر افراد شهید میشدند گردانی به کمکشان میآمد و چنانچه گردانی خارج میشد گردان دیگری به کمک میآمد اما هیچ نیروی جایگزینی برای مدافعان سلامت وجود ندارد.

سردار فرجی با اشاره به شهادت دو بانو از کادر درمان استان اظهار کرد: شهادت دو بانو در سختترین شرایط رخ داد، بنده ضمن تعظیم به مقام والای شهدای سلامت از همه مردم درخواست میکنم با رعایت شیوه نامههای بهداشتی به مراقبت از کادر درمان کمک کنند زیرا آنان سرمایههای ارزشمند نظام هستند.

وی با اشاره به اینکه سلامت از امنیت واجبتر است و اگر سلامتی نباشد امنیتی نیز وجود ندارد گفت: با وجود همه فشارهای دشمنان علیه کشور حوزه سلامت ایراناسلامی در دنیا سرآمد است.

وی ابراز امیدواری کرد که با تلاش جمعی از این پیچ خطرناک کرونا خارج شویم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا هم در این مراسم با درود به شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و شهدای عرصه سلامت کشور شهادت همکار سختکوش، فداکار و پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی همدان را تسلیت گفت.

رشید حیدریمقدم با بیان اینکه شهید گلناز قیامتی مدت 28 سال با خدمت صادقانه التیامدهنده درد مردم استان همدان بود، گفت: این بانوی شهید زندگی خود را فدای سلامت مردم کرد و از درگاه باریتعالی مسألت میکنم که این دو بانوی شهید را با حضرت فاطمه زهرا (س) محشور کند.

وی با تأکید بر قرارگیری در مقطعی حساس اظهار کرد: هماکنون چشم امید کشور به مدافعان سلامت است و آنان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا دفاع از سلامت این مملکت را افتخاری برای خادمان حوزه سلامت دانست و ابراز امیدواری کرد که با شهامت به بحران کرونا غلبه کرده و سلامت را به مردم هدیه کنیم.

وی خاطرهای از آخرین دیدار با شهید گلنار قیامتی در آی سی یو مرکز آموزش درمانی سینا فرشچیان، بیان کرد و با ستایش بزرگواری و منش انسانی، شرافت، شهامت و ازخودگذشتگی این شهید گفت: شهید قیامتی بزرگوارانه گلهمندی خود را از حضور اینجانب در بخش بیماران کرونا عنوان کرد و گفت «شما به عنوان فرمانده مبارزه با کرونا در استان نباید برای حفظ سلامتی در اینجا حضور مییافتید».

حیدریمقدم با بیان اینکه جنگ با کرونا جنگی تمامعیار است به روند اعطای عنوان شهید سلامت به خدمترسانان این حوزه ازجمله تأیید کمیته سه نفره در دانشگاه علوم پزشکی، ارسال مدارک به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تصویب نهایی در ستاد کرونا به ریاست رئیس جمهور اشاره کرد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٨/٢٠ تعداد بازدیـد : ۴۵ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵٠  نفر کاربران آنلاین :
۲,۷۵۸,۲۸۵ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان