جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹   |   Fri November 27, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
انتخاب سرپرست جدید آتش نشانی نوید بخش تحولات مثبت
آماده‌باش کامل شهرداري در پيشگيري از آبگرفتگي معابر
اتفاقات خوب گردشگری توسط شهرداری همدان
آماده‌باش زمستانی مدیریت شهری
تعطیلی 2 هفته‌ای روزبازارها و شب بازار بوعلی
استعلام ساخت و ساز از میراث فرهنگی منتفی شد
آمادگی کامل ماشین آلات برف روبی
میزان پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام منطقه یک
احداث اتاق مادر و کودک در فضاهای شهری
تجلیل از کتابداران شهرداری همدان
     آخرین اخبار
ضرورت تهیه اطلس فرهنگی برای شهر همدان
حفاظت از سلامت آتش نشانان در مقابل کرونا
بازدید استاندار از اجرای محدودیت‌های کرونایی
تداوم ضدعفونی شهر توسط شهرداری همدان
استعلام ساخت و ساز از میراث فرهنگی منتفی شد
پیام روانبخش عضو شورای شهر همدان به مناسبت هفته بسیج
همراهی مطلوب همدانی‌ها شایسته قدرشناسی
قدردانی اعضای شورای شهر از شهروندان همدانی به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی
پیام تبریک شورا به مناسبت هفته بسیج
اتفاقات خوب گردشگری توسط شهرداری همدان
ضرورت تدوین ضوابط و مقررات ایمنی در همدان
میزان پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام منطقه یک
زحمات شبانه روزی پشت آرامش شهر
با تمام توان از تیم فوتبال شهرداری همدان حمایت می‌کنیم
«طرح حاج قاسم» فرصتی برای کنترل کرونا
تعطیلی 2 هفته‌ای روزبازارها و شب بازار بوعلی
احداث اتاق مادر و کودک در فضاهای شهری
تجلیل از کتابداران شهرداری همدان
آماده‌باش کامل شهرداري در پيشگيري از آبگرفتگي معابر
آماده‌باش زمستانی مدیریت شهری
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٨/٢۵ تعداد بازدیـد : ۴٩ نسخه چاپی
 
 
 


پایان آسفالت کوچه‌های خاکی، سرآغاز توسعه در کوی ولی عصر(عج)

روزنامه هگمتانه  : 
شهرداری منطقه چهار همدان در سال جاری موفق شد با آسفالت‌ریزی گسترده، مشکل شهروندان در 84 کوچه خاکی و فرسوده را برطرف سازد.

 
 

 

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تقدیر از عملکرد شهرداری منطقه چهار در اجرای پروژههای مختلف شهری گفت: کوی ولی عصر(عج) سالهاست که با مشکل آسفالت مواجه است و کوچههای خاکی متعدد باعث بروز مشکلات مختلف شهری و اجتماعی برای شهروندان این منطقه شده بود که با برنامهریزی و همت تلاشگران شهرداری موجب افزایش رضایت ساکنان شده است.

سیدمسعود عسگریان با اشاره به اینکه همیشه آسفالت از دغدغههای شهروندان بوده است، گفت: عزم جدی شهردار منطقه چهار در راستای برطرف کردن مشکلات عدیده و قدیمی آسفالت و کوچههای خاکی نشان از شروع پروژههای زیرساختی مهم و اثرگذار در این کوی است که به یاری خدا و با حمایت شورای اسلامی شهر همدان به نتایج خوب و رضایتبخشی منجر شده است.

عسگریان با اشاره به اینکه اغلب ساخت و سازها در کوی ولی عصر(ع) خارج از ضوابط شهری است، افزود: اگر ساکنان این منطقه خود را ملزم به دریافت پروانه ساختمان و پرداخت عوارض‌‌ سالیانه کنند، مطمئنا خدمات بیشتر و با کیفیتتری را از شهرداری دریافت میکنند.

وی گفت: همه تلاش شهرداری و شورای شهر بر این است که باری از دوش مردم بردارد و با کم کردن مشکلات و اجرای پروژههای تأثیرگذار، کیفیت زندگی شهری را برای شهروندان افزایش دهند و این وظیفهای دوطرفه است که شهروندان هم باید شهرداری را یاری دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: این شورا در حمایت از مناطق کمبرخوردار، سال گذشته دریافت پروانه ساختمان را در قسمتهایی از شهر رایگان کرد و این نشاندهنده عزم این شورا بر یاری قشر آسیبپذیر است.

عسگریان همچنین از طرف همه اعضای شورای شهر، از تلاشهای بیوقفه یوسفینوید مدیر منطقه چهار و تمامی کارکنان شهرداری این منطقه به خاطر خدمترسانی مطلوب به ویژه آسفالت معابر در کوی ولی عصر(عج) تقدیر و تشکر کرد.

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان نیز گفت: با توجه به اینکه مسأله آسفالت یکی از اولویتهای شهروندان است و مردم در برخی از مناطق شهر همدان سالهاست با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند، تصمیم بر آن شد که این معضل در همه محدوده منطقه چهار شهرداری همدان به طور کلی برطرف شود.

مجید یوسفینوید گفت: تمامی کوچههای خاکی یا دارای آسفالت فرسوده در کوی ولی عصر(عج) در اولویت ترمیم و بهسازی قرار گرفت که پس از استعلام از شرکتهای خدماترسان، آسفالتریزی 84 کوچه در آبانماه سال جاری به اتمام رسید که منجر به حل مشکلات خانوادههای زیادی شد.

یوسفینوید تأکید کرد: آسفالت معابر، اولویت اول شهرداری منطقه چهار در سال جاری بود که در کنار آن مجموعه اقداماتی هم در کوی ولی عصر(عج) انجام شد که امید است با جلب اعتماد شهروندان این منطقه، موجب حمایت و همراهی بیش از پیش آنان در آینده باشیم.

یوسفینوید با اشاره به پخش و تسطیح 7هزار و 500 تن آسفالت با هزینه 45 میلیارد ریال در کوی ولی عصر(عج)، گفت: آسفالت معابر گام اول توسعه این منطقه است و برای ادامه این راه، مسائلی همچون زیباسازی، مقاومسازی و تثبیت واحدهای تجاری را در برنامه داریم که فقط با همراهی و قانونمداری شهروندان میسر خواهد بود.

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان تأکید کرد: از شهروندان میخواهیم با تفکیک و ساختوساز اصولی، آسایش و امنیت را برای خود و سایرین ایجاد کنند و در آینده درگیر مشکلات متعدد نشوند و شهرداری را در توسعه و زیباسازی این کوی یاری دهند تا چهره این قسمت از شهر به مرور زمان شکل بهتری پیدا کند.

یوسفی نوید، احداث پارک 11 هزار متری، تعریض و گشایش ورودی کوی با هدف سهولت در تردد، پیادهروسازی برای نخستینبار، لولهگذاری یک کیلومتر از جوی نهری وسط خیابان اصلی و خارج کردن کوی ولی عصر(عج) با اتصال به انتهای حصار شهید مطهری را از جمله اقدامات مؤثر شهرداری منطقه چهار عنوان کرد که امید است در توسعه و رونق این منطقه اثرگذار باشد.

کارشناس و ناظر آسفالت شهرداری منطقه چهار نیز با اشاره به اینکه در این کوی ساخت و سازها اغلب به صورت غیراصولی و خارج از ضوابط شهرسازی است، گفت: خیلی از کوچهها دارای شرایط مطلوب همچون زیرسازی و شیب استاندارد نبود که با تلاش گروههای فنی تا حد امکان این مشکل برطرف و کوچهها آماده آسفالتریزی شد.

رضا باقری با اشاره به وجود برخی کوچههای خاکی افزود: تعدادی از کوچهها مشکل فاضلاب دارند که امید است با حل این موضوع از سوی شرکت آب و فاضلاب و پیگیری ساکنان، این معابر در فهرست آسفالت سال 1400 قرار بگیرد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٨/٢۵ تعداد بازدیـد : ۴٩ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣١  نفر کاربران آنلاین :
۲,۷۵۸,۲۴۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان