جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹   |   Fri November 27, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
انتخاب سرپرست جدید آتش نشانی نوید بخش تحولات مثبت
آماده‌باش کامل شهرداري در پيشگيري از آبگرفتگي معابر
اتفاقات خوب گردشگری توسط شهرداری همدان
آماده‌باش زمستانی مدیریت شهری
تعطیلی 2 هفته‌ای روزبازارها و شب بازار بوعلی
استعلام ساخت و ساز از میراث فرهنگی منتفی شد
آمادگی کامل ماشین آلات برف روبی
میزان پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام منطقه یک
احداث اتاق مادر و کودک در فضاهای شهری
تجلیل از کتابداران شهرداری همدان
     آخرین اخبار
ضرورت تهیه اطلس فرهنگی برای شهر همدان
حفاظت از سلامت آتش نشانان در مقابل کرونا
بازدید استاندار از اجرای محدودیت‌های کرونایی
تداوم ضدعفونی شهر توسط شهرداری همدان
استعلام ساخت و ساز از میراث فرهنگی منتفی شد
پیام روانبخش عضو شورای شهر همدان به مناسبت هفته بسیج
همراهی مطلوب همدانی‌ها شایسته قدرشناسی
قدردانی اعضای شورای شهر از شهروندان همدانی به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی
پیام تبریک شورا به مناسبت هفته بسیج
اتفاقات خوب گردشگری توسط شهرداری همدان
ضرورت تدوین ضوابط و مقررات ایمنی در همدان
میزان پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام منطقه یک
زحمات شبانه روزی پشت آرامش شهر
با تمام توان از تیم فوتبال شهرداری همدان حمایت می‌کنیم
«طرح حاج قاسم» فرصتی برای کنترل کرونا
تعطیلی 2 هفته‌ای روزبازارها و شب بازار بوعلی
احداث اتاق مادر و کودک در فضاهای شهری
تجلیل از کتابداران شهرداری همدان
آماده‌باش کامل شهرداري در پيشگيري از آبگرفتگي معابر
آماده‌باش زمستانی مدیریت شهری
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٩/٠١ تعداد بازدیـد : ۵٩ نسخه چاپی
 
 
 


انتخاب سرپرست جدید آتش نشانی نوید بخش تحولات مثبت

روزنامه هگمتانه  : 
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان گفت: انتخاب فردی از بدنه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برای مدیریت مجموعه می‌تواند منشأ خیر و تحولات چشمگیر برای سازمان، شورا و شهرداری شود.

 
 

 

کامران گردان در نشست مشترک کمیسیون خدمات شهری شورا، معاونت خدمات شهری و سرپرست سازمان آتش نشانی با بیان این مطلب افزود: انتخاب فردی از جنس آتش نشانان که سابقه همکاری با مدیران قبلی را داشته است تصمیم سنجیده و تأثیرگذاری بود که خروجی آن بی شک ارتقا وضعیت سازمان و بهبود کیفیت خدمترسانی به شهروندان است.

وی با تأکید بر اهمیت مبحث پیشگیری در برنامههای سازمان آتش نشانی اظهار کرد: لازم است برنامههای آموزش شهروندی با موضوع ایمنی برای اقشار مختلف و پایش سطح ایمنی اماکن با رعایت شیوه نامههای بهداشتی ادامه داشته باشد.

گردان با تقدیر از مجموعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان که با وجود کاستیها و مشکلات موجود همواره عملکرد مثبت و تحسین برانگیزی داشته است تصریح کرد: این سازمان باید در تمام زمینهها الگوی سایر شهرستانها باشد.

 

عسگریان: سازمان آتش نشانی از واحدهای ممتاز شهرداری همدان است

رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز در این نشست با بیان اینکه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همواره در زمره سازمانهای منضبط و ممتاز مجموعه شهرداری همدان بوده است از تلاش و فداکاری آتش نشانان و مجموعه آتش نشانی تقدیرکرد.

سید مسعود عسگریان با تأکید بر لزوم استفاده از نیروی متخصص و متبحر در بخشهای مختلف سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان تصریح کرد: انتخاب فردی از درون سازمان به عنوان سرپرست آن بهبود همه جانبه وضعیت آن را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه وجود تجهیزات و ماشین آلات مدرن از الزامات ارتقا کیفیت و سرعت خدمترسانی به شهروندان است تصریح کرد: تأمین تجهیزات موردنیاز سازمان آتش نشانی باید در دستور کار شهرداری قرار گیرد و این مهم با پیگیریهای سرپرست سازمان و حمایت معاونت خدمات شهری امکان پذیر است.

*فتحی: همکاری شهرداری و شورای شهر برای رفع کمبودهای سازمان آتش نشانی

رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای اسلامی شهر همدان نیز با تقدیر از عملکرد موفق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان در ادوار گذشته به خصوص در زمان بیاناتی مدیریت قبلی اظهار کرد: شورای شهر و شهرداری باید در کنار یکدیگر برای حل مشکلات و رفع کمبودهای این سازمان اقدام کنند.

علی فتحی با اشاره به اینکه بالارفتن قیمت ارز و در نتیجه افزایش سرسام آور قیمت اقلام وارداتی باعث ایجاد دشواری در تأمین تجهیزات مورد نیاز شده است تصریح کرد: لازم است برای تأمین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ردیف بودجه جداگانه تعریف شود.

 

سلماسی: لزوم انجام اقدامات حمایتی برای آتش نشانان

رئیس مرکز مطالعات شورای اسلامی شهر همدان نیز با اشاره به دشواریهای متعدد به خصوص فشار روانی بالای شغل آتش نشانی گفت: برای تسهیل فعالیت آتش نشانان علاوه بر تأمین تجهیزات عملیاتی باید اقدامات حمایتی از جمله ایجاد امکانات رفاهی نیز در دستور کار قرار گیرد.

رضوان سلماسی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی را از جمله مجموعههای تلاشگر و پرکار شهرداری همدان خواند و تصریح کرد: با انتخاب سرپرست جدید بی شک روند خدمات رسانی در این حوزه با سرعت و کیفیت بیشتری انجام خواهد شد.

 

علی ضمیر: آتش نشانی سازمانی بزرگ با وظایفی حساس و خطیر

معاون خدمات شهری شهردار همدان نیز با بیان اینکه کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان افرادی با انگیزه، متعهد و کارآمد هستند تصریح کرد: این سازمان در زمره سازمانهای بزرگ و تخصصی مجموعه خدمات شهری است که مسؤولیتهایی حساس و پرخطر برعهده دارد.

وحید علی ضمیر که خود مدت کوتاهی به عنوان سرپرست در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان حضور داشته است ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در آن دوران، به روز رسانی تجهیزات و ماشین آلات را از جمله مهمترین مسایل این سازمان عنوان کرد.

*پورسینا: رویکرد جدید در مدیریت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان هم در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام شده توسط مدیران پیشین از اتخاذ رویکردی جدید در مدیریت سازمان به خصوص در زمینه نیروی انسانی خبر داد.

سید صادق پورسینا با اشاره به حضور مستقیم در صحنه حادثه و نظارت میدانی بر عملیاتها و همچنین تقدیر از آتش نشانان حاضر در عملیاتهای حساس و مهم که با هدف بالا بردن روحیه و انگیزه کارکنان انجام میشود تصریح کرد: در همین راستا مناسبتهایی مانند تولد با ارسال پیامک، تماس تلفنی و درج در کانال به کارمندان تبریک گفته میشود.

وی برگزاری جلسات مشترک با کارکنان را که با حضور مدیران اداری، عملیاتی و مالی و با هدف رسیدگی به مسایل و مشکلات برگزار میشود از دیگر اقدامات مدیریت جدید سازمان خواند و افزود: علاوه بر این یک روز در هفته نیز جلسات ملاقات عمومی برگزار میشود که شهروندان میتوانند با حضور در این جلسات مسایل و مشکلات خود را به طور مستقیم با سرپرست سازمان مطرح کنند.

پورسینا از تغییر وضعیت استقرار کارکنان در ایستگاههای عملیاتی به دلیل شیوع بیماری کرونا خبر داد و گفت: طی این مدت اقلام بهداشتی نظیر ماسک و محلولهای ضد عفونی کننده به اندازه نیاز تهیه و در اختیار کارمندان قرار داده شده است.

وی یکی دیگر از اقدامات مهم در راستای خدمات رسانی به شهروندان را اعزام و استقرار یکی از کارشناسان معاونت پیشگیری سازمان در معاونت شهرسازی شهرداری همدان خواند و افزود: در این روند نقشههای ساختمانی در مراحل اولیه از لحاظ اصول ایمنی نیز بررسی و نواقص آن به مالک ابلاغ میشود.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان با اشاره به کمبود شیر هیدرانت به خصوص در شهرکها و مناطق دور از مرکز شهر همدان، از خرید 25 شیر هیدرانت جدید خبر داد و ابراز امیدواری کرد با برنامهریزیهای انجام شده تعداد شیرهای هیدرانت از 80عدد به 200عدد رسیده و مشکل کمبود شیر هیدرانت در شهر همدان برطرف خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان، وی با بیان اینکه پیاده راه شدن دو خیابان اصلی شهر باعث ایجاد مشکلاتی در تردد خودروهای آتش نشانی به این مناطق شده است بر لزوم ایجاد راه بندهای متحرک در ورودیهای خیابانها تأکید کرد و گفت: احداث کانکسهای مجهز به لوازم و تجهیزات اطفا حریق در این مناطق از برنامههای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان است.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٩/٠١ تعداد بازدیـد : ۵٩ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣٠  نفر کاربران آنلاین :
۲,۷۵۸,۲۴۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان