شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶   |   Sat January 20, 2018  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
پیشرفت 85 درصدی پیاده راه اکباتان
معرفی مدیر جدید اداره اجراییات، کنترل و نظارت شهرداری همدان
همدان نیازمند 14 هزار واحد پارکینگ
بانک شهر مي تواند با همياري مديريت شهري توسعه پايدار شهر همدان را کليد بزند
تقاطع غیر هم سطح شهید سردار همدانی بهار 98 بهره برداری می شود
تخریب دیوارهای یک ساختمان در محله کبابیان برای رفع خطر تلفات جانی
شهرداری جایگاه مدیریت شهری را ندارد
اظهارات رئيس شوراي اسلامي شهر همدان در مورد تخريب خانه هاي محله کبابيان در صحن شورا
میدان امام (ره) صاحب سایت موزه می شود
اعلام آمادگی بانک شهر برای سرمایه گذاری در همدان
     آخرین اخبار
ضرورت تکمیل و اجرای دقیق طرح ساماندهی دست فروشان
صدور پایان کار موقت در راستای تسهیل ساخت مسکن در شهر
فراخوان دریافت مقاله «همدان زیبا»
ابراز نگرانی ها از عملکردها و نبود اعتبار رویداد «همدان 2018»
اظهارات رئيس شوراي اسلامي شهر همدان در مورد تخريب خانه هاي محله کبابيان در صحن شورا
بناهای کبابیان بر اساس بافت قدیمی نوسازی می شود
سفال همدان رتبه نخست صادرات صنایع دستی ایران
راه اندازی سامانه سیار ثبت نام کارت ملی هوشمند در همدان
ضرورت اجرای طرح شورای اجتماعی محلات در همدان
اعلام آمادگی بانک شهر برای سرمایه گذاری در همدان
سایت موزه میدان امام(ره)تا 22 بهمن آماده نمی شود
همدان از کهن ترین شهرهای جهان
بانک شهر مي تواند با همياري مديريت شهري توسعه پايدار شهر همدان را کليد بزند
شهرداری در ارائه خدمات گرمخانه فراتر از وظایف خود عمل کرده است
برگزاری نمایشگاه از آثار ارسالی فراخوان سیمای اکباتان
شهرداری همدان به رده ششم جدول صعود کرد
تخریب دیوارهای یک ساختمان در محله کبابیان برای رفع خطر تلفات جانی
تقاطع غیر هم سطح شهید سردار همدانی بهار 98 بهره برداری می شود
معرفی مدیر جدید اداره اجراییات، کنترل و نظارت شهرداری همدان
پایان تراژدی تصادم نفتکش ایرانی با کشتی باری
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٩/٠۵ تعداد بازدیـد : ١٧۴ نسخه چاپی
 
 
 


پيشرفت 63 درصدي پياده راه اکباتان و ميدان امام(ره)

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری همدان  : 
بازديد مشترک کميسيون هاي نظارت، حقوقي و اداري و اقتصاد، سرمايه گذاري و گردشگري شوراي اسلامي با حضور رؤسا و اعضاي کميسيو ن ها، معاون فني عمراني و مديران مناطق يک و دو شهرداري از پروژ ه هاي در دست اجراي پياده راه ميدان امام خميني (ره) و اکباتان، هتل شادي و واحد توليدي يخ خشک صورت گرفت.

 
 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسامي شهرهمدان، رئيس کميسيون نظارت حقوقي و اداري شوراي اسلامي شهر همدان در اين بازديد با تشکر از زحمات مجموعه شهرداري و دست اندرکاران اجراي پروژه هاي پياده راه سازي گفت: اين پروژه ها از پيشرفت مطلوبي برخوردارند و براي تسريع در ادامه روند کار نياز به هماهنگي بيشتر با دستگاه هاي اجرايي است.

سيد مسعود عسگريان با بيان اينکه همه تلاش شورا و شهرداري همدان اتمام هر چه سريعتر پروژه ها است، افزود: سعي بر اين است تا پروژه ها در موئد مقرر به بهره برداري برسد.

عسگريان پيشرفت فيزيکي پياده راه سازي ميدان امام خميني )ره( را 63 درصد اعلام کرد و يادآور شد:در حال حاضر براي اجراي پروژه 25 گروه به صورت شبانه روزي در حال فعاليت هستند. وي با بيان اينکه زيرساخت هاي پروژه تکميل شده و سنگ فرش ميدان هم انجام شده است، اضافه کرد: مدت اجراي پروژه 5 ماه کاري بوده که با روند خوب کنوني در زمان مقرر به بهره برداري مي رسد. عسگريان پيشرفت فيزيکي پروژه پياده راه سازي اکباتان را هم 63 درصد بيان کرد وگفت: زيرساخت هاي لازم و بتن ريزي در حال انجام است و تاکنون 300 مترمربع عمليات سنگ فرش صورت گرفته و اجراي 300 متر ديگر شروع شده است. رئيس کميسيون نظارت حقوقي و اداري شوراي اسامي شهر همدان در ادامه تأکيد کرد: علاوه بر پرداختن به امور اداري در شورا لازم است بازديدهاي ميداني هم مکرر از پروژه هاي در دست اجرا صورت پذيرد.

عسگريان در بازديد از هتل شادي هم اظهار کرد: با توجه به اينکه حمايت از سرمايه گذاران از جمله اهداف شورا است بر اين اساس با بررسي و رفع مشکل هتل شادي، تکليف آن را بايد تعيين کرد. رئيس کميسيون اقتصاد، سرمايه گذاري و گردشگري شوراي اسلامي شهر همدان هم با اشاره به روند خوب پروژه هاي پياده راه سازي اظهار کرد: سرمايه گذاري و حمايت از سرمايه گذاران از اهداف شورا و شهرداري است که در اين راستا بايد حمايت ها واقعي باشد. مريم روان بخش احداث هتل شادي را از فرصت هاي سرمايه گذاري برشمرد و افزود: با توجه به مشکلات سرمايه گذار اين هتل، نياز است جلسه مشترکي براي رفع مشکلات اين پروژه بين کميسيون هاي بودجه و اقتصاد سرمايه گذاري شورا برگزار شود.

روان بخش با اشاره به اينکه هتل شادي در 4 هزار و 500 مترمربع احداث مي شود، افزود: مساحت زيربناي اين هتل 27 هزار مترمربع است که اين هتل با داشتن امکانات هتل هاي 5 ستاره ظرفيت خوبي براي همدان در امر گردشگري است.

وي تأکيد کرد: همدان با داشتن ظرفيت هاي گردشگري مي تواند در غرب کشور مطرح باشد و اين امر منوط به حمايت از بخش سرمايه گذاري در اين حوزه است.

رئيس کميسيون برنامه، بودجه و مالي شوراي اسامي شهر همدان نيز با بيان اينکه در حمايت از سرمايه گذار در شورا تنگ نظري وجود ندارد، گفت:احداث همزمان 11 هتل در همدان با ارائه خدمات  صدور پروانه رايگان براي هتل ها از جمله اقدامات حمايتي شورا از سرمايه گذار است. حسين قراباغي با اشاره به اينکه ديدگاه حمايت از سرمايه گذار در شوراي پنجم تقويت شده، افزود: ايجاد زيرساخت هايي از جمله آزاد راه، راه آهن، فرودگاه و... زمينه حضور گردشگر را در استان و شهر همدان افزايش ميدهد و در اين راستا احداث هتل ها نيز بايد سرعت بگيرد.

در ادامه سرمايه گذار هتل شادي هم اظهار کرد: اين هتل در 27 هزار مترمربع زيربنا در 10 طبقه با امکانات کامل هتل 5 ستاره احداث مي شود. شادي اضافه کرد: تاکنون در اجراي اين هتل 12 هزار مترمربع بتن ريزي و 180 هزار کيلو آرماتور بندي صورت گرفته است. وي با بيان اينکه در حال حاضر 45 تا 100 نفر روزانه به صورت مستقيم در اين پروژه مشغول به کار هستند، افزود: کارها به خوبي در حال انجام است و تنها کاغذبازي اداري روند کارها را کند کرده که در اين زمينه نيارمند حمايت و کمک مسؤولان استان هستيم. گفتني است در ادامه بازديد رؤسا و اعضاي کميسيون هاي نظارت و سرمايه گذاري از واحد توليدي فراير سينا بازديد کردند که در اين بازديد مديرعامل اين واحد توليدي به تشريح طرح پيشنهادي خود جهت ايجاد واحد توليدي مجموعه کشت و صنعت نيروگاهي از جمله يخ خشک پرداخت که از جمله مزاياي يخ خشک اين است که از توليد دي اکسيدکربن ناشي از سوخت گاز طبيعي جلوگيري ميکند و موارد استفاده آن در فضاهاي مختلف شهري از جمله شستشوي جدول، ماشين شويي، رشد و نمو گل هاي هيدروپونيک، نگهداري مواد غذايي و صنعت کاربرد دارد و به عنوان توليد انرژي سبز در دنيا مطرح است

 

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٩/٠۵ تعداد بازدیـد : ١٧۴ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٩  نفر کاربران آنلاین :
۱,۵۲۸,۵۸۶ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان