چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷   |   Wed January 23, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
رقابت 83 اثر در مسابقه «مجتمع فرهنگی و المان شهری آمادای تپه حاج عنایت»
در خيابان هاي تختي، شريعتي و کبابيان پارکينگ ساخته مي شود
مدیریت شهری به دنبال افزایش رضایتمندی شهروندان است
برگزاری سومین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی مدیران شهری همدان
لایحه بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری در موعد قانونی تقدیم شورا شد
خدمات رسانی شبانه روزی و بی وقفه مدیریت شهری در بارش برف
قدردانی شهردار همدان از زحمات پرستاران
توجه ویژه به بازآفرینی بافت های فرسوده در بودجه سال آینده شهرداری
همدان اولین استان تاب آور در ایران
رسیدگی به مشکلات بیش از 15 نفر از شهروندان منطقه چهار
     آخرین اخبار
"شهر گردشگر" در کهن شهر همدان کلید خورد
تلاش مدیریت شهری برای مناسب سازی محیط برای معلولان
آمادگی شهرداری برای برگزاری برنامه های دهه فجر فاطمی
گشایش نمایشگاه عبرت و ضد تروریسم در همدان
همدان اولین استان تاب آور در ایران
شکل گیری فراکسیون «شفافیت» در شورای عالی استان ها
لایحه بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری در موعد قانونی تقدیم شورا شد
برگزاری سومین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی مدیران شهری همدان
امدادرسانی به 40 خودرو و 248 نفر در همدان
رهاورد رویداد گردشگری 2018 از نگاه نمایندگان در مجلس
مدیریت شهری به دنبال افزایش رضایتمندی شهروندان است
قدردانی شهردار همدان از زحمات پرستاران
خدمات رسانی شبانه روزی و بی وقفه مدیریت شهری در بارش برف
رانندگان تاکسی نهادینه کننده فرهنگ ترافیک هستند
رسیدگی به مشکلات بیش از 15 نفر از شهروندان منطقه چهار
رقابت 83 اثر در مسابقه «مجتمع فرهنگی و المان شهری آمادای تپه حاج عنایت»
در خيابان هاي تختي، شريعتي و کبابيان پارکينگ ساخته مي شود
اعضای هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها انتخاب شدند
راه اندازی پایگاه اورژانس هوایی همدان در بیمارستان بعثت
هنرمندان نقش مهمی در تقویت نشاط اجتماعی دارند
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠١/٣٠ تعداد بازدیـد : ٧۶ نسخه چاپی
 
 
 


صلح و آرامش براي جهان و جواب کوبنده به ماجراجويان پيوند ارتش با انقلاب و مردم ناگسستني است

روزنامه هگمتانه  : 
در روز ارتش جمهوري اسلامي يگان هاي مستقر در استان همدان با شکوه و اقتداري بي مانند صف آراستند و حامل پيام صلح و آرامش براي جهان و جواب کوبنده به ماجراجويان، همچنين نمايانگر پيوند ناگسستني ارتش با انقلاب و مردم بودند

 
 

صبح ديروز همزمان با روز ارتش جمهوري اسلامي و نيروي زميني، يگانهاي مستقر در استان همدان با شکوه و اقتداري بيمانند و با صلابت رژه رفتند و امنيت و اقتدار ايران زمين را به رخ جهانيان کشيدند.

دلاورمردان يگانهاي مختلف ارتش، نيروي زميني، نيروي هوايي، سپاه و نيروي انتظامي در کنار هم در حالي که تمثال مبارک شهداي هر يگان را در دست داشتند در ميدان باباطاهر همدان رژه رفتند.

مراسم با پخش سرود « روز ارتش » آغاز شد و نماينده ولي فقيه در استان، فرماندهان ارشد نيروهاي مسلح در استان و استاندار همدان در ابتدا از يگانهاي مستقر در ميدان باباطاهر سان ديدند و پس از آن در جايگاه قرار گرفتند.

يگانهاي نمونه پايگاه شهيد قهرمان همدان، يگانهاي پدافند هوايي سوباشي، يگانهاي نمونه هوايي پايگاه شهيد نوژه همدان، يگانهاي سپاه انصارالحسين (ع) استان همدان و يگانهاي نيروي انتظامي استان در حاليکه شعار « الله اکبر، پاينده باد رهبر» را سر دادند پاي کوبان، در صفهاي منظم که بازگو کننده اقتدار نيروهاي مسلح بود هماهنگي و و حدت خود را در روز ارتش جمهوري اسلامي و نيروي زميني بار ديگر به دنيا نشان دادند؛ پس از رژه پيادهها، خودروها و موتورها و يگانهاي ويژه هر يک از نيروهاي مسلح رژه رفتند.

استاندار همدان در اين مراسم با بيان اينکه با تدبير نماينده ولي فقيه در استان داراي وحدت هستيم، به روز ارتش اشاره و اظهار کرد: پس از پيروزي انقلاب، دشمنان با ترفندهايي مختلف به دنبال انحلال ارتش بودند اما بزرگمردي که انقلاب را پيروز کرد و در جهان درخشيد، با تدبير خود و انتخاب اين روز به عنوان روز ارتش مانع از اين امر شد.

محمدناصر نيکبخت با اشاره به اينکه ارتش در تمام دوران انقلاب و به ويژه دوران دفاع مقدس جان فشانيهاي بسياري براي ميهن کرده است، گفت: قدرت نظامي و دفاعي نيروهاي مسلح کشور امروز در دنيا زبانزد شده به طوريکه کسي جرأت تعرض به ايران را ندارد.

وي ادامه داد: زماني ميخواستند ايران هراسي را دردنيا ترويج کنند اما ايران با تدابير رهبر انقلاب اسلامي و ديپلماسي توانست نقش مهمي را در معادلات جهاني ايفا کند.

نيکبخت با بيان اينکه ما کشوري مقتدر هستيم و هيچ قدرتي حق تعرض به ما را ندارد، گفت: استکبار، ايران را به دليل ساخت موشک تحريم ميکند در حاليکه خود به کشورها حمله موشکي ميکند.

استاندار همدان با بيان اينکه اتحاديه اروپا براي اينکه سياستهاي آمريکا را بر نميتابد و ميداند تصميم و نگرش دونالد ترامپ رئيس جمهوري آمريکا به نفع جامعه امروز نيست، از ايران حمايت ميکند، گفت: برخي کشورهاي مسلمان به دليل بلند پروازي هزينههاي حمله رژيم صهيونيستي به کشورهاي مسلمان را ميپردازند.

نيکبخت در بخش ديگر سخنانش از سردار حميد حسام به عنوان چهره فرهنگ و هنر انقلاب در سال 96 قدرداني کرد و گفت: اميدوارم ايشان از خاطرات ارتشيان فداکار نيز کتابهايي را تهيه کند و خواستار برگزاري بزرگداشتي براي وي شد.

فرمانده پايگاه سوم شکاري شهيد نوژه همدان نيز در اين مراسم با تقدير از حضور خانوادههاي شهدا و ايثارگران در رژه يگانهاي مسلح مستقر در همدان، اظهار کرد: 29 فروردين ماه که روز مبارکي است با حلول ماه شعبان همراه شده و اين تقارن را به فال نيک ميگيريم.

امير سرتيپ دوم خلبان رحمان افسري با بيان اينکه 29 فروردين، ميتواند اتحاد بين نيروهاي مسلح کشور را افزايش دهد، گفت: در زماني که انقلاب نوپا توسط رهبر کبير انقلاب شکل گرفته بود، دشمنان زمزمههايي را در خصوص انحلال ارتش به زبان ميآوردند اما بنيانگذار کبير انقلاب با نامگذاري 29 فروردين ماه به عنوان روز ارتش، باعث شد ارتش پايدار بماند.

وي با تأکيد بر اينکه نيروهاي زميني، هوايي و دريايي ارتش جمهوري اسلامي در طول هشت سال دفاع مقدس و در صحنههاي مختلف حافظ کشور و امنيت مردم بوده و هست، ابراز کرد: امروز نيز ارتش آمادهتر از هميشه در مرزها براي دفاع از کشور ايستاده است.

امير افسري با اشاره به اينکه رژه نيروهاي مسلح از جمله ارتش، سپاه و نيروي انتظامي پيام عزت و سربلندي ايران اسلامي را به گوش دنيا رساند، گفت: 29 فروردين ماه بيانگر آن است که ارتش همچنان مسير خود در راه انقلاب را ادامه ميدهد و پيوند ارتش با انقلاب و مردم ناگسستني و مستحکم است.

رحمان افسري تصريح کرد: پيام ما به جهان صلح و آرامش است و اگر کسي بخواهد ماجراجويي کند جواب کوبندهاي از طرف ما خواهد گرفت.

 

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠١/٣٠ تعداد بازدیـد : ٧۶ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵٣  نفر کاربران آنلاین :
۱,۹۶۰,۲۳۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان