چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷   |   Wed January 23, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
رقابت 83 اثر در مسابقه «مجتمع فرهنگی و المان شهری آمادای تپه حاج عنایت»
در خيابان هاي تختي، شريعتي و کبابيان پارکينگ ساخته مي شود
مدیریت شهری به دنبال افزایش رضایتمندی شهروندان است
برگزاری سومین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی مدیران شهری همدان
لایحه بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری در موعد قانونی تقدیم شورا شد
خدمات رسانی شبانه روزی و بی وقفه مدیریت شهری در بارش برف
قدردانی شهردار همدان از زحمات پرستاران
توجه ویژه به بازآفرینی بافت های فرسوده در بودجه سال آینده شهرداری
همدان اولین استان تاب آور در ایران
رسیدگی به مشکلات بیش از 15 نفر از شهروندان منطقه چهار
     آخرین اخبار
"شهر گردشگر" در کهن شهر همدان کلید خورد
تلاش مدیریت شهری برای مناسب سازی محیط برای معلولان
آمادگی شهرداری برای برگزاری برنامه های دهه فجر فاطمی
گشایش نمایشگاه عبرت و ضد تروریسم در همدان
همدان اولین استان تاب آور در ایران
شکل گیری فراکسیون «شفافیت» در شورای عالی استان ها
لایحه بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری در موعد قانونی تقدیم شورا شد
برگزاری سومین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی مدیران شهری همدان
امدادرسانی به 40 خودرو و 248 نفر در همدان
رهاورد رویداد گردشگری 2018 از نگاه نمایندگان در مجلس
مدیریت شهری به دنبال افزایش رضایتمندی شهروندان است
قدردانی شهردار همدان از زحمات پرستاران
خدمات رسانی شبانه روزی و بی وقفه مدیریت شهری در بارش برف
رانندگان تاکسی نهادینه کننده فرهنگ ترافیک هستند
رسیدگی به مشکلات بیش از 15 نفر از شهروندان منطقه چهار
رقابت 83 اثر در مسابقه «مجتمع فرهنگی و المان شهری آمادای تپه حاج عنایت»
در خيابان هاي تختي، شريعتي و کبابيان پارکينگ ساخته مي شود
اعضای هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها انتخاب شدند
راه اندازی پایگاه اورژانس هوایی همدان در بیمارستان بعثت
هنرمندان نقش مهمی در تقویت نشاط اجتماعی دارند
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٢/٢٧ تعداد بازدیـد : ١١٠ نسخه چاپی
 
 
 


جذب سرمایه گذار دستاورد رویداد 2018 باشد

روزنامه هگمتانه  : 
استاندار همدان گفت: امیدواریم بتوانیم از دل رویداد 2018 سرمایه گذار برای سایر شهرستان ها و مراکز تاریخی استان به دست آوریم.

 
 

محمدناصر نیکبخت دیروز در شورای سیاستگذاری رویداد 2018 اظهار کرد: ورودی شهر همدان مناسب نیست که باید شهرداری ورودی بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه با یک سرمایهگذار هلدینگ برای ایجاد مرکز مبل و منبت به تواقف رسیدهایم، بیان کرد: قرار شده زمینی به مساحت 10 هزار هکتار در منطقه جوکار به این منظور اختصاص یابد.

وی با اشاره به اینکه جوکار به دلیل نزدیکی به همدان، ملایر، نهاوند و تویسرکان انتخاب شده است، گفت: این شرکت تقاضای 300 میلیون دلار اعتبار داشت که گفتیم طرح را انجام دهند.

نیکبخت با بیان اینکه اتاق بازرگانی به صورت داوطلبانه وارد رویداد 2018 شده است، گفت: این نهاد برنامههای بسیار خوبی را در سطح بینالملل ارائه کرده است. وی با اشاره به اینکه باید در زیباسازی شهر ورود بیشتری داشته باشیم، گفت: شهرداری همدان نیز برنامههای خوبی را در دستور کار دارد.

استاندار همدان با بیان اینکه شهردار قول داده است که طرح بلوار ارم را تا شهریور ماه تحویل دهد، اظهار کرد: طرح سنگینی است که بعید میدانم تا این مدت تحویل داده شود.

وی به حذف عکس بوعلی سینا از دفترچههای تأمین اجتماعی اشاره و بیان کرد: این کار قطعاً غیرعمدی است و ضروری است مدیرکل تأمین اجتماعی استان علت انجام آن را بررسی کند.

وی به دستاوردهای جشنواره پویانمایی اشاره کرد و گفت: مقرر شد ساخت چهل چمن صدا و سیما که 11 سال است نیمهکاره باقی مانده با اختصاص 15-10 میلیارد تومان طی سالهای 97 و 98 ساخته و ساختمان فعلی این مرکز به دانشکده پویانمایی اختصاص یابد.

استاندار همدان بر ضرورت تبلیغات محیطی بیشتر رویداد 2018 در برج میلاد و هواپیماها و فرودگاه نیز تأکید کرد و گفت: ضروری است وبگاه همدان 2018 نیز تبلیغ و از محتوای سیاسی برخوردار باشد.

وی به جذب سرمایهگذار برای توسعه استان اشاره و بیان کرد: امیدواریم بتوانیم از دل رویداد 2018 سرمایهگذار برای سایر شهرستانها و مراکز تاریخی استان به دست آوریم.

نیکبخت با بیان اینکه برخی میگویند ورود فرهنگهای دیگر به جامعه، به فرهنگ ما آسیب میزند گفت: ایران از فرهنگ بسیار قوی برخوردار است به طوری که هرکسی وارد آن شود متحول خواهد شد.

سید اسکندر صیدایی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان نیز در این نشست با بیان اینکه مهمترین دلیل ورود همدان به جشنواره پویانمایی معرفی رویداد 2018 بود، گفت: این جشنواره هدفگذاری استان را قوت بخشید.

محمودرضا عراقی، معاون عمرانی استاندار همدان نیز با بیان اینکه تولید ثروت و بالا بردن کیفیت زندگی مردم از اهداف رویداد همدان 2018 است، گفت: مردم باید بدانند رویداد همدان 2018 چه دستاوردی برای استان دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان همدان نیز در این نشست با بیان اینکه مجمع گفتگوی کشورهای آسیایی از 5 تا 7 شهریور برگزار میشود، گفت: رویداد یو.ام نیز 21 تا 23 آبان در همدان برگزار میشود.

علی مالمیر افزود: در مجمع گفتگوی کشورهای آسیایی مقرر شده است 50 نفر از خبرنگاران خارجی و وبلاگنویسان بینالمللی نیز حضور داشته باشند.

مالمیر تصریح کرد: برگزاری جشنواره گردشگری در نمایشگاه بینالمللی تهران، اجرای بیلبوردهای تبلیغاتی در جاده تهران- ساوه- اتوبان حکیم، برگزاری جشنواره پویانمایی، اجرای نمایش طنز و آیینی، انجام تبلیغات همدان 2018 در عابربانکها، برپایی نشستهای مختلف، پخش فیلمهای تبلیغاتی، تهیه 670 گیگ فیلم از همدان، 35 فیلم کوتاه درباره سفال، چرم و مبل و منبت تویسرکان و ملایر از جمله برنامههای همدان برای این رویداد بوده است. وی افزود: تولید ترانه با مضمون گردشگری همدان 2018، برگزاری جشنوارههای مختلف، عکس گردشگری همدان و افتتاح دانشگاه دی.8 در همدان از دیگر برنامههاست.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان نیز گفت: این نهاد برای رویداد 2018، 6 برنامه در سطح بینالمللی در نظر گرفته است.

علیاصغر زبردست افزود: حضور رؤسای اتاقهای بازرگانی آسیایی در همدان، برگزاری نمایشگاه بینالمللی صنایع دستی و سفال در لالجین، حضور شهرداران پایتختهای تاریخی آسیایی، نشست پارکهای فناوری ای.سی.تی و برگزاری استارتآپ در همدان از جمله این برنامهها است.

وی بیان کرد: برای این رویدادها 5 میلیارد و 929 میلیون تومان نیاز است که بیش از 2 میلیارد تومان از سوی دستگاهها پرداخت میشود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری همدان نیز در این نشست گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری نسبت به رویداد همدان 2018 بسیار دغدغه دارند.

وحید علیضمیر با بیان اینکه تبلیغات میحطی این رویداد از قبل از عید آغاز شده است، بیان کرد: در تهران تبلیغات محیطی خوبی صورت گرفته که نتیجه خوبی هم به دست آوردیم.

وی تصریح کرد: ساخت نماد، انجام مکاتبه با شرکتهای تبلیغاتی جهت تبلیغ بر روی بدنه هواپیما، تبلیغ در متروی تهران و پایانههای مسافربری، استفاده از ظرفیت مطبوعات و نشریات، رسانههای دیجیتال و ساخت باغ موزه مشاهیر و برگزاری پویش گرافیک محیطی، تأسیس دفتر یونسکو در همدان و تأسیس خانه هنرمندان استان از جمله برنامههای این نهاد است.

علیضمیر بیان کرد: سعی شده است برای رویداد همدان 2018 از هنرمندان کشوری همدانی نیز استفاده شود که در این راستا صحبت شده است که امیرشهاب رضویان به عنوان سفیر رویداد همدان 2018 معرفی شود.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٢/٢٧ تعداد بازدیـد : ١١٠ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵٨  نفر کاربران آنلاین :
۱,۹۶۰,۱۸۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان