سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷   |   Tue October 16, 2018  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
ضرورت اقدام کارشناسی در تهیه و تدوین دفترچه عوارض محلی
جمع آوری دستفروشان پیاده راه اکباتان
محیطی امن برای حضور سرمایه گذار در استان و شهر همدان ایجاد شود
جلسات بررسی گزارشات حسابرسی شهرداری همدان آغاز شد
شهرداری و سپاه انصارالحسین(ع) میزبان مجمع فرماندهان و مسؤولین پیشکسوت جهاد و شهادت استان
ورودی های شهر همدان را جذاب کنید
تخریب پنج ساخت و ساز غیر قانونی در باغات جاده چشین همدان
همفکری با سمن ها به نفع مدیریت شهری و مردم است
ورزش محلات از اولویت های اساسی برنامه های شهرداری باشد
برنامه ریزی شهرداری همدان برای پذیرایی شایسته از زائران اربعین
     آخرین اخبار
همدان میزبان اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی مراکز استان ها
اجلاس جهانی گردشگری در همدان کرسی ایران شناسی برای جهان است
رسانه ها در تبیین ظرفیت های گردشگری همدان نقش محوری دارند
شهرداری همدان آماده خدمت به شهروندان در روزهای برفی
ورودی های شهر همدان را جذاب کنید
افزایش 20 تا 30 درصدی قیمت میوه های پاییزی
فراخوان امام خامنه اي از صاحب نظران براي بررسي و اصلاح سند اوليه الگوي اسلامي ـ ايراني پيشرفت
حوزه فناوری شهرداری با نگاه سرمایه گذاری دیده شود
ورزش محلات از اولویت های اساسی برنامه های شهرداری باشد
صرفه جویی 100 میلیون لیتری در مصرف بنزین با مصرف سی ان جی در منطقه همدان
صرفه جویی 100 میلیون لیتری در مصرف بنزین با مصرف سی ان جی در منطقه همدان
جایگاه شوراها باید حفظ شود
قدرت دیپلماسی ما نتیجه مجاهدت رزمندگان است
امضاي تفاهم نامه همکاري شوراي استان با حفاظت محيط زيست همدان
تخریب پنج ساخت و ساز غیر قانونی در باغات جاده چشین همدان
شهرداری همدان مقابل مقاومت تهران شکست خورد
محیطی امن برای حضور سرمایه گذار در استان و شهر همدان ایجاد شود
ضرورت اقدام کارشناسی در تهیه و تدوین دفترچه عوارض محلی
موکب سیدالشهداء(ع) همدان برای چهارمین سال در کربلا مستقر می شود
همفکری با سمن ها به نفع مدیریت شهری و مردم است
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٢/٢٧ تعداد بازدیـد : ٨٢ نسخه چاپی
 
 
 


جذب سرمایه گذار دستاورد رویداد 2018 باشد

روزنامه هگمتانه  : 
استاندار همدان گفت: امیدواریم بتوانیم از دل رویداد 2018 سرمایه گذار برای سایر شهرستان ها و مراکز تاریخی استان به دست آوریم.

 
 

محمدناصر نیکبخت دیروز در شورای سیاستگذاری رویداد 2018 اظهار کرد: ورودی شهر همدان مناسب نیست که باید شهرداری ورودی بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه با یک سرمایهگذار هلدینگ برای ایجاد مرکز مبل و منبت به تواقف رسیدهایم، بیان کرد: قرار شده زمینی به مساحت 10 هزار هکتار در منطقه جوکار به این منظور اختصاص یابد.

وی با اشاره به اینکه جوکار به دلیل نزدیکی به همدان، ملایر، نهاوند و تویسرکان انتخاب شده است، گفت: این شرکت تقاضای 300 میلیون دلار اعتبار داشت که گفتیم طرح را انجام دهند.

نیکبخت با بیان اینکه اتاق بازرگانی به صورت داوطلبانه وارد رویداد 2018 شده است، گفت: این نهاد برنامههای بسیار خوبی را در سطح بینالملل ارائه کرده است. وی با اشاره به اینکه باید در زیباسازی شهر ورود بیشتری داشته باشیم، گفت: شهرداری همدان نیز برنامههای خوبی را در دستور کار دارد.

استاندار همدان با بیان اینکه شهردار قول داده است که طرح بلوار ارم را تا شهریور ماه تحویل دهد، اظهار کرد: طرح سنگینی است که بعید میدانم تا این مدت تحویل داده شود.

وی به حذف عکس بوعلی سینا از دفترچههای تأمین اجتماعی اشاره و بیان کرد: این کار قطعاً غیرعمدی است و ضروری است مدیرکل تأمین اجتماعی استان علت انجام آن را بررسی کند.

وی به دستاوردهای جشنواره پویانمایی اشاره کرد و گفت: مقرر شد ساخت چهل چمن صدا و سیما که 11 سال است نیمهکاره باقی مانده با اختصاص 15-10 میلیارد تومان طی سالهای 97 و 98 ساخته و ساختمان فعلی این مرکز به دانشکده پویانمایی اختصاص یابد.

استاندار همدان بر ضرورت تبلیغات محیطی بیشتر رویداد 2018 در برج میلاد و هواپیماها و فرودگاه نیز تأکید کرد و گفت: ضروری است وبگاه همدان 2018 نیز تبلیغ و از محتوای سیاسی برخوردار باشد.

وی به جذب سرمایهگذار برای توسعه استان اشاره و بیان کرد: امیدواریم بتوانیم از دل رویداد 2018 سرمایهگذار برای سایر شهرستانها و مراکز تاریخی استان به دست آوریم.

نیکبخت با بیان اینکه برخی میگویند ورود فرهنگهای دیگر به جامعه، به فرهنگ ما آسیب میزند گفت: ایران از فرهنگ بسیار قوی برخوردار است به طوری که هرکسی وارد آن شود متحول خواهد شد.

سید اسکندر صیدایی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان نیز در این نشست با بیان اینکه مهمترین دلیل ورود همدان به جشنواره پویانمایی معرفی رویداد 2018 بود، گفت: این جشنواره هدفگذاری استان را قوت بخشید.

محمودرضا عراقی، معاون عمرانی استاندار همدان نیز با بیان اینکه تولید ثروت و بالا بردن کیفیت زندگی مردم از اهداف رویداد همدان 2018 است، گفت: مردم باید بدانند رویداد همدان 2018 چه دستاوردی برای استان دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان همدان نیز در این نشست با بیان اینکه مجمع گفتگوی کشورهای آسیایی از 5 تا 7 شهریور برگزار میشود، گفت: رویداد یو.ام نیز 21 تا 23 آبان در همدان برگزار میشود.

علی مالمیر افزود: در مجمع گفتگوی کشورهای آسیایی مقرر شده است 50 نفر از خبرنگاران خارجی و وبلاگنویسان بینالمللی نیز حضور داشته باشند.

مالمیر تصریح کرد: برگزاری جشنواره گردشگری در نمایشگاه بینالمللی تهران، اجرای بیلبوردهای تبلیغاتی در جاده تهران- ساوه- اتوبان حکیم، برگزاری جشنواره پویانمایی، اجرای نمایش طنز و آیینی، انجام تبلیغات همدان 2018 در عابربانکها، برپایی نشستهای مختلف، پخش فیلمهای تبلیغاتی، تهیه 670 گیگ فیلم از همدان، 35 فیلم کوتاه درباره سفال، چرم و مبل و منبت تویسرکان و ملایر از جمله برنامههای همدان برای این رویداد بوده است. وی افزود: تولید ترانه با مضمون گردشگری همدان 2018، برگزاری جشنوارههای مختلف، عکس گردشگری همدان و افتتاح دانشگاه دی.8 در همدان از دیگر برنامههاست.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان نیز گفت: این نهاد برای رویداد 2018، 6 برنامه در سطح بینالمللی در نظر گرفته است.

علیاصغر زبردست افزود: حضور رؤسای اتاقهای بازرگانی آسیایی در همدان، برگزاری نمایشگاه بینالمللی صنایع دستی و سفال در لالجین، حضور شهرداران پایتختهای تاریخی آسیایی، نشست پارکهای فناوری ای.سی.تی و برگزاری استارتآپ در همدان از جمله این برنامهها است.

وی بیان کرد: برای این رویدادها 5 میلیارد و 929 میلیون تومان نیاز است که بیش از 2 میلیارد تومان از سوی دستگاهها پرداخت میشود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری همدان نیز در این نشست گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری نسبت به رویداد همدان 2018 بسیار دغدغه دارند.

وحید علیضمیر با بیان اینکه تبلیغات میحطی این رویداد از قبل از عید آغاز شده است، بیان کرد: در تهران تبلیغات محیطی خوبی صورت گرفته که نتیجه خوبی هم به دست آوردیم.

وی تصریح کرد: ساخت نماد، انجام مکاتبه با شرکتهای تبلیغاتی جهت تبلیغ بر روی بدنه هواپیما، تبلیغ در متروی تهران و پایانههای مسافربری، استفاده از ظرفیت مطبوعات و نشریات، رسانههای دیجیتال و ساخت باغ موزه مشاهیر و برگزاری پویش گرافیک محیطی، تأسیس دفتر یونسکو در همدان و تأسیس خانه هنرمندان استان از جمله برنامههای این نهاد است.

علیضمیر بیان کرد: سعی شده است برای رویداد همدان 2018 از هنرمندان کشوری همدانی نیز استفاده شود که در این راستا صحبت شده است که امیرشهاب رضویان به عنوان سفیر رویداد همدان 2018 معرفی شود.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٢/٢٧ تعداد بازدیـد : ٨٢ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢٠  نفر کاربران آنلاین :
۱,۸۳۶,۸۲۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان