دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸   |   Mon March 25, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
رفاه مردم در گرو عملکرد مدیریت شهری است
آمادگی کامل شهر برای استقبال از بهار و گردشگران نوروزی
اجراي46 رأي تخريب و 118 راُي پلمب در همدان
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت فرارسیدن سال نو
اعلام ضوابط اجرای سامانه‌های مهار آتش در ساختمان‌ها
     آخرین اخبار
رفاه مردم در گرو عملکرد مدیریت شهری است
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت فرارسیدن سال نو
آمادگی کامل شهر برای استقبال از بهار و گردشگران نوروزی
اعلام ضوابط اجرای سامانه‌های مهار آتش در ساختمان‌ها
اجراي46 رأي تخريب و 118 راُي پلمب در همدان
رضایت 76 درصدی شهروندان از شهرداری
امضای تفاهم‌نامه شهرداری و اصناف در مراسم رونمایی از تعرفه عوارض شهرداری
تدابیر مدیریت شهری برای چهارشنبه پایان سال ایمن
تأکید بر تعامل و تعاون مدیریت شهری با دستگاه تعلیم و تربیت
پدافند غیرعامل لازمه رسیدن به توسعه پایدار در مدیریت شهری
ضرورت رفع موانع و دغدغه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری در همدان
شنبه آغاز توزیع میوه عید در غرفه‌های شهرداری
آماده‌باش 161 نیروی آتش‌نشانی در چهارشنبه آخر سال
اطلاعات گردشگران نوروزی در نرم افزار ثبت می‌شود
پایان خوش شهرداری همدان در سال جاری، شاگردان گل محمدی گل کاشتند
با حکم امام خامنه‌اي حجت‌الاسلام شعباني‌ نماينده ولي‌فقيه و امام‌جمعه همدان شد
ضرورت تدوین طرح جامع اقتصادی برای همدان
پیمودن راه گام دوم انقلاب با قدرت، نشاط و طراوت جوانی میسر است
اختصاص 70 اتوبوس برای جابه‌جایی شهروندان در پنجشنبه آخر سال
نام‌گذاری پارک منطقه 4 شهر همدان به نام "شهید نفیسی"
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٣/٢١ تعداد بازدیـد : ١١۶ نسخه چاپی
 
 
 


رضوان سلماسی، رئیس جدید هیأت اسکواش همدان

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
مجمع انتخاباتی هیأت اسکواش استان همدان ظهر دیروز با حضور مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و سایر اعضا در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید شمسی پور همدان برگزار شد.

 
 

قبل از برگزاری این مجمع مولود اصفهانی، فاطمه السادات شبیری، رضوان سلماسی و مرضیه محمدپور برای حضور در این مجمع اعلام کاندیداتوری کرده بودند که مرضیه محمدپور در این مجمع حاضر نشد و مولود اصفهانی نیز به نفع رضوان سلماسی کنارهگیری خود را اعلام کرد تا رقابت برای تصدی این هیأت بین سلماسی و شبیری ادامه پیدا کند.

در نهایت پس از رأیگیری از 13 رأی مأخوذه رضوان سلماسی با 8 رأی به عنوان رئیس جدید هیأت اسکواش همدان انتخاب شد.

همچنین در این رأیگیری فاطمه السادات شبیری نیز 5 رأی را به خود اختصاص داد.

رئیس فدراسیون اسکواش در مجمع انتخاباتی هیأت اسکواش استان همدان گفت: همدان رشد خوبی در اسکواش داشت و حتی رتبه این هیأت در کشور تا رتبه نهم صعود داشت اما به دلیل عدم تعامل در هیأت؛ این هیأت در مسیر تنزل قرار گرفت.

مسعود سلیمانی برنامهها و فعالیتهای هیأت اسکواش همدان را مناسب خواند و گفت: دستاندرکارهای اسکواش از جمله اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرداری همدان برای رشد و ایجاد زیرساختهای اسکواش در استان همدان تلاش کردهاند.

رئیس فدراسیون اسکواش با اشاره به برگزاری رویداد همدان 2018 گفت: از طریق برگزاری مسابقات در همدان و با استفاده از ظرفیت این شهر؛ اسکواش استان و مربیان و داوران استان در کشور و جهان دیده میشوند.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته شاهد موفقیتهایی بینظیر در ردههای سنی مختلف در سطح آسیا و جهان بودیم، گفت: با چشمانداز و خط مشیهای تعیین شده، اسکواش ایران برای اولین بار رنکینگ ششم جوانان جهان و اول جوانان آسیا را از آن خود کرد که این خود عاملی برای دیده شدن و جذب مخاطب به ورزش پرتحرک اسکواش است.

وی به رتبه ایران در آسیا در سالهای گذشته اشاره کرد و با بیان اینکه ایران همیشه جزء هشت تیم برتر آسیا بوده و در آخرین دوره تا رده پنجم آسیا صعود کرده است، گفت: چهار تیم بالاتر از ایران قهرمانان سنتی جهان هستند.

وی با بیان اینکه هند، پاکستان، هنگ کنگ و مالزی قهرمانان قدیمی در این رشته هستند، گفت: باید تلاش کنیم تا این کشورها را پشت سر بگذاریم که این هدف در سالهای آینده محقق خواهد شد.

رئیس فدراسیون اسکواش با بیان اینکه سند راهبردی فدراسیون اسکواش مشخص شده است، افزود: برنامههای راهبردی فدراسیون تزئینی و سوری نیست و هرچه اهداف روشن و شفاف بیان شود، اعضا در اجرا دچار چالش نخواهند شد.

سلیمانی با بیان اینکه تمام کارها در فدارسیون به یک نفر ختم نمیشود، ادامه داد: با مشخص شدن سند راهبردی فدراسیون، هر فرد دیگری که مسؤولیت اسکواش را بر عهده گیرد، هدف مشخصی را دنبال خواهد کرد و کمیتههای فدراسیون نیز با اختیار عمل و به صورت مستقل در حال فعالیت هستند.

رئیس فدراسیون اسکواش فرهنگسازی اسکواش در نقاط مختلف کشور را هدف مهم فدراسیون عنوان کرد و افزود: اسکواش ایران پیشرفتهای زیادی طی سالهای اخیر داشته و توانسته کشورهای کویت و هند و پاکستان را که مهد این رشته هستند از پیش رو بردارد.

وی با اشاره به استعداد و ظرفیت اسکواش استان همدان اظهار کرد: انتظارات از اسکواش استان همدان بالاست و باید مسؤولان هیأت با همکاری اداره کل و با حمایت فدراسیون، استان همدان را به جایگاه واقعی خود در رشته اسکواش برسانند.

رئیس فدراسیون اسکواش با بیان اینکه اسکواش باید در تمام شهرهای استان همدان فعال شود، افزود: علاوه بر فعال کردن هیأتهای شهرستانی، تمرکز هیأت جدید باید بر روی ساخت و احداث یک سالن و کورت استاندارد اسکواش در همدان باشد تا میزبان مسابقات ملی و بینالمللی باشد.

* مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان: هیأت اسکواش همدان افزایش فضاهای تخصصی را مدنظر قرار دهد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان هم در این مجمع با اشاره به ظرفیت بالای استان همدان در این ورزش از فدراسیون و هیأت اسکواش استان خواست تا تلاش خود را در توسعه هر چه بیشتر این ورزش به کار بگیرند.

رسول منعم ثبت نام چهار نامزد برای تصدی این هیأت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: حضور این تعداد نامزد که همگی نیز از بانوان فعال استان هستند نشانگر پویایی و رشد این ورزش در همدان است.

رسول منعم تأکید کرد: اجرای برنامههای اعلام شده در مجمع و افزایش فضاهای تخصصی ورزش اسکواش باید در دستورکار رئیس جدید اسکواش همدان باشد.

وی بر بهکارگیری تمام ظرفیتهای موجود این رشته ورزشی تأکید و اظهار کرد: رئیس و مجموعه هیأت اسکواش باید از برنامهها و ایدههای پیشکسوتان و جوانان بهرهبرداری مفید داشته باشد و با تعامل و همگرایی زمینه پیشرفت ورزش اسکواش را فراهم کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان همچنین با بیان اینکه با حمایت استاندار همدان برنامههای گستردهای در سطح بینالمللی و کشوری در راستای برگزاری رویداد همدان 2018 در نظر گرفته شده است، از ریاست فدراسیون اسکواش خواست به این موضوع توجه جدی داشته باشد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٣/٢١ تعداد بازدیـد : ١١۶ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵۴  نفر کاربران آنلاین :
۲,۰۲۳,۳۳۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان