چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷   |   Wed December 19, 2018  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
تقاطع ناهمسطح سردار همدانی باید تا شهریور 98 بهره برداری شود
با ایجاد حلقه سوم شهر زمین خواری از بین می رود
تصویب 8 پروژه ملی جدید در همدان
انعقاد قرارداد ساخت 5 پل عابر پیاده تا پایان سال
بحث داغ مکان یابی ایستگاه شهری قطار همدان
تلاش می کنیم برای پل شهید همدانی بودجه جذب کنیم
تخفیف 10 و 15 درصدی عوارض پروانه ساختمانی به شهروندان همدانی
سیاست های کلی بودجه سال 98 به شهرداری همدان ابلاغ شد
آغاز فعالیت اداره کل راه آهن غرب کشور در همدان
ضرورت بهره گیری از ظرفیت مشاوران در مدیریت شهری
     آخرین اخبار
ایجاد زیرساخت مناسب در شهرداری همدان برای استارت آپ ها
آغاز تغییر کفپوش در کوچه حوزه علمیه زنگنه
سامانه بومی پرداخت الکترونیک تاکسی های همدان به زودی راه اندازی می شود
آمادگی شورا و شهرداری برای کاهش مشکلات جامعه هتل داران و مهمان پذیران
امید به صعود و بیم از سقوط پاس و شهرداری همدان
ثبت 16 شرکت دانش بنیان علوم پزشکی در همدان
قهرمانی ایران در جام جهانی «او اسپرت» به میزبانی همدان
برگزاری هفته سوم لیگ برتر شطرنج کشور به میزبانی همدان
تفاهم نامه های فرهنگی توسعه نشاط اجتماعی شهروندان را به همراه دارد
انعقاد قرارداد ساخت 5 پل عابر پیاده تا پایان سال
شکایات حقوقی مراجعان به شورای اسلامی شهر به حداقل رسید
ضرورت بهره گیری از ظرفیت مشاوران در مدیریت شهری
سیاست های کلی بودجه سال 98 به شهرداری همدان ابلاغ شد
برپایی ششمین جشنواره هنرهای شهری و دومین جشنواره نورآرایی در بهار 98
رسیدگی به مشکلات 30 نفر از شهروندان منطقه یک
تخفیف 10 و 15 درصدی عوارض پروانه ساختمانی به شهروندان همدانی
طرح جمع آوری آب های سطحی بازنگری می شود
تلاش می کنیم برای پل شهید همدانی بودجه جذب کنیم
تصویب 8 پروژه ملی جدید در همدان
بحث داغ مکان یابی ایستگاه شهری قطار همدان
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٣/٢١ تعداد بازدیـد : ٨٧ نسخه چاپی
 
 
 


افزایش تبلیغات همدان 2018 در انتظار پایان ماه رمضان

روزنامه هگمتانه  : 
معاون امور عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه بعد از ماه مبارک رمضان و با نزدیک شدن به زمان برگزاری نشست و اجلاس گردشگری، تبلیغات و برنامه های همدان 2018 به طور گسترده آغاز می شود، گفت: موج رویدادهای همدان 2018 به زودی شدت می گیرد.

 
 

عصر شنبه، پس از گذشت چندین ماه از سال 2018 و انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا، نشست خبری این رویداد برگزار شد.

معاون امور عمرانی استاندار همدان در این جلسه با اشاره به اینکه همدان یکی از استانهایی است که بر روی ارتباطات آن در حوزه راه، کار شده است، اظهار کرد: اگرچه اقدامات سختافزاری در راستای تأمین زیرساخت گردشگری مهم است، اما اقدامات نرمافزاری از آن مهم‌‌تر است که نقش مهمی از آن را فرهنگسازی در حوزه گردشگری شامل میشود.

محمودرضا عراقی بدنهسازی در حوزه گردشگری را یکی دیگر از مسائل مهم در این حوزه دانست و افزود: لالجین در کنار شهرهایی چون تبریز، اصفهان و مشهد به عنوان شهر جهانی معرفی شده است که یکی از شاخصهای گردشگری استان است.

وی با بیان اینکه ملایر نیز به عنوان شهر ملی مبل و منبت از دیگر نشانهای گردشگری همدان است، تصریح کرد: ثبت یکی از آثار تاریخی همدان در فهرست جهانی یکی از اهداف ما برای ایجاد نشان گردشگری است.

عراقی با اشاره به اینکه جلسات مختلفی در رابطه با همدان 2018 تشکیل شده و انواع کارگروهها نیز شکل گرفته است، عنوان کرد: بعد از ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به زمان برگزاری اجلاسها و نشستهای گردشگری موج رویدادهای همدان 2018 شدت میگیرد.

معاون امور عمرانی استاندار همدان در ادامه در خصوص احتمال لغو پروازهای همدان- تهران گفت: از پرواز استقبال نمیشود و دولت وظیفه دارد زیرساختها را آماده کند و در حال حاضر برای تبلیغات این پرواز کجدار و مریز تبلیغاتی انجام میدهیم اما ظرفیت تکمیل نمیشود.

عراقی ادامه داد: به دنبال هواپیمای کوچک برای پرواز همدان- تهران هستیم که این پرواز را رونق بدهیم.

وی در مورد چهارباند کردن راه غار علیصدر نیز ابراز کرد: این پروژه اعتبارات بالایی نیاز دارد، اما میتوان از بخش خصوصی برای انجام آن استفاده کرد.

وی وعده داد که این رویداد از تبریز هم بهتر برگزار شود.

* اعتبارات همدان 2018 ابلاغ شده، اما تخصیص پیدا نکرده است

عراقی در خصوص اعتبارات همدان 2018 تصریح کرد: 10 میلیارد تومان اعتبار همدان 2018، ابلاغ شده اما هنوز تخصیص نیافته که در طول سال و به فراخور تخصیص مییابد و البته از آن دو میلیارد اعتبار که اعلام شد خبر ندارم و تکلیفش باید مشخص شود.

* مالمیر: صدور مجوز 22 خانه بومگردی در استان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان هم در این نشست با بیان اینکه گردشگری همدان رو به جلو است، گفت: در حال حاضر 18 موافقتنامه اصولی برای سرمایهگذاری گردشگری در دست اقدام است.

علی مالمیر با اشاره به اینکه 22 مجوز خانه بومگردی در استان صادر شده است، گفت: با توجه به تبلیغات انجام شده میزان اقامت در استان همدان 35 درصد، میزان بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری 18 درصد و میزان اشغال هتلها 85 درصد افزایش دارد.

وی با اشاره به اینکه سعی ما بر این است که در رویداد همدان 2018، همه شهرستانها را درگیر کنیم، تصریح کرد: از شهرستانها درخواست کردیم برنامههای خود را اعلام کنند که ملایریها در این زمینه اقدام کردند.

مالمیر در بخش دیگر سخنانش عنوان کرد: برای دو برنامه بالنسواری و اجرای سیرک دو متقاضی داریم که در حال بررسی است.

وی تغییر زمان نشست سفیران گردشگری آسیایی از تیرماه به شهریورماه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: برگزاری این نشست در شهریورماه، باعث اوجگیری برنامهها و رویدادها تا زمان نشست میشود.

مالمیر ابراز کرد: کشورهای عضو گردشگری آسیایی، از جمله ترکیه، تایلند، سنگاپور، روسیه، کره جنوبی، قزاقستان، ژاپن، اندونزی، هند، چین، ویتنام، ازبکستان و... جزء میهمانان نشست هستند که البته تعداد میهمانان هنوز قطعی نشده است.

* صوفی: آغاز تبلیغات گسترده همدان 2018

شهردار همدان نیز در این نشست با بیان اینکه ساماندهی ورودیهای همدان را نمیتوان به رویداد 2018 نسبت داد، گفت: ساماندهی ورودیها نیاز به عملیات زیرساختی دارد و زمانبر است هرچند ساماندهی ورودیها آغاز شده اما نیاز به توافق با مالکان و املاک تجاری دارد.

عباس صوفی با تأکید بر اینکه همدان دارای ظرفیتهای بسیاری در حوزه گردشگری است که باید قدر آن را دانست و آن را به دنیا معرفی کرد، گفت: شهرداری همدان به عنوان مسؤول کمیته تبلیغات 2018، کار تبلیغات در حوزه تبلیغات محیطی، فضای مجازی، تلویزیونی، رادیویی و... آغاز کرده است.

وی به آغاز تبلیغات گسترده همدان 2018 بعد از ماه رمضان اشاره و بیان کرد: شهرداری همدان در حوزه درونشهری بدون یک ریال بودجه، از محل خود شهرداری برای همدان 2018 تبلیغ کرده است که کاشت 4 میلیون گل و 30 هزار نهال از جمله این اقدامات است.

صوفی در مورد راهاندازی دفتر وزارت امور خارجه در همدان نیز ابراز کرد: یکی از مواردی که مطرح شد این بود که دفتر وزارت امور خارجه باید در مکانی با اصالت باشد که ساختمان موجود در پارک پرواز که در قدیم کنسولگری بوده برای این کار انتخاب شده است.

* یاری: همدان 21 آبان ماه میزبان اجلاس جهانی گردشگری

مدیرعامل شرکت علیصدر هم در این نشست با بیان اینکه اجلاس سازمان جهانی گردشگری به مدت 3 روز از 21 تا 23 آبان ماه در همدان برگزار میشود، گفت: مجموع برنامههای این اجلاس بر عهده خود این سازمان بوده و نشست اعضا نیز به زبان انگلیسی در هتل باباطاهر همدان برگزار خواهد شد.

حمیدرضا یاری با اشاره به اینکه برنامههای پیشتور و پستور هم برای میهمانان اجلاس در نظر گرفتیم، عنوان کرد: 20 آبان ماه پیشتور و 24 آبان نیز پستور برگزار میشود که بازدید از اماکن گردشگری و تاریخی همدان است.

وی تصریح کرد: تمهیدات برای میزبانی و اقامت میهمانان اندیشیده شده و همدان را روسفید میکنیم.

وی عنوان کرد: سازمان جهانی گردشگری 500 عضو وابسته دارد که سعی ما بر این بوده که تعداد بیشتری از این افراد را میزبانی کنیم.

یاری با اشاره به اینکه شرکت علیصدر رایزنی با شرکتهای گردشگری را آغاز کرده است، گفت: تبلیغات بیرون استان نیز برنامهریزی شده که بعد از ماه رمضان تبلیغات به صورت ضربتی آغاز میشود.

گفتنی است در این مراسم اعلان همدان پایتخت گردشگری آسیا توسط معاون امور عمرانی استاندار همدان و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان همدان رونمایی شد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٣/٢١ تعداد بازدیـد : ٨٧ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣٣  نفر کاربران آنلاین :
۱,۹۳۰,۴۲۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان