یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷   |   Sun November 18, 2018  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
پیشرفت 90 درصدی پروژه تفکیک 36 هکتاری غدیر
تسریع در اجرای پروژه بلوار ارم
تبریک انتصاب سید سعید شاهرخی به سمت استاندار همدان
خوش آمدگویی رئیس شورای اسلامی شهر همدان به میهمانان اجلاس جهانی گردشگری همدان 2018
به دنبال ايجاد دروازه هاي جديد گردشگري هستيم
همدان می تواند یکی از مقصدهای گردشگری جهانی شود
میزبانی همدان از اجلاس سازمان جهانی گردشگری فرصتی ارزنده و بی نظیر است
بودجه آموزش های شهروندی نباید در سایر بخش ها هزینه شود
تخریب 14 واحد تجاری غیرقانونی در مرکز خرید ایران
پیگیر توسعه گردشگری بین المللی در شهر همدان هستیم
     آخرین اخبار
8 و 9 آذرماه اجلاس رؤسای شوراها و شهرداران کشور در همدان برگزار می شود
افتتاح موزه امامزاده عبدالله(ع) همدان با نگهداری از 450 شئ ارزشمند
تبریک انتصاب سید سعید شاهرخی به سمت استاندار همدان
پیوست اقتصادی و گردشگری پروژه های شهری تعریف شود
مدیران در امر سرمایه گذاری خطرپذیر باشند
پیگیر توسعه گردشگری بین المللی در شهر همدان هستیم
به دنبال ايجاد دروازه هاي جديد گردشگري هستيم
روابط مسؤولان با مردم تقویت شود
لزوم کمک بخش خصوصی به متولیان گردشگری برای معرفی همدان
حضور 25 مترجم در اجلاس جهانی گردشگری همدان
خوش آمدگویی رئیس شورای اسلامی شهر همدان به میهمانان اجلاس جهانی گردشگری همدان 2018
بودجه آموزش های شهروندی نباید در سایر بخش ها هزینه شود
پیشرفت 90 درصدی پروژه تفکیک 36 هکتاری غدیر
همدان می تواند یکی از مقصدهای گردشگری جهانی شود
میزبانی همدان از اجلاس سازمان جهانی گردشگری فرصتی ارزنده و بی نظیر است
12 کشور میهمان همدان در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان
تسریع در اجرای پروژه بلوار ارم
شهرداری همدان مهیای اجلاس جهانی گردشگری
تخریب 14 واحد تجاری غیرقانونی در مرکز خرید ایران
فردا چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در همدان
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۴/١۴ تعداد بازدیـد : ١٨٨ نسخه چاپی
 
 
 


اجرای 43 پروژه در سال جاری

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
مدیر منطقه سه شهرداری همدان نیز تعداد پروژه های شهرداری منطقه سه در سال جاری را 43 مورد برشمرد که پروژه های مربوط به آسفالت ریزی و تملک املاک، ساماندهی و احداث مغازه های نیمه کاره، ساماندهی ورودی های شهر از جمله پروژه هاست.

 
 

رحیم الوندی اظهار امیدواری کرد میزان آسفالت در سال جاری به 80 هزار تن برسد.

مدیر منطقه 3 به پروژه بلوار 35 متری نیز اشاره و تصریح کرد: این پروژه شامل پوشش کانال، تملک املاک در مسیر تعریض، جدولکشی، زیرسازی و آسفالتریزی است که پوشش کانال این پروژه در حال اتمام است و نیز سه خانه تملک شد و چهار مورد دیگر نیز در مرحله عقد قرارداد برای تملک قرار دارد.

الوندی عنوان کرد: اعتبار تخصیصیافته به این پروژه بالغ بر دو میلیارد تومان است که از این میزان اعتبار، یک میلیارد و 400 میلیون تومان آن برای اجرای بلوار در نظر گرفته شده است.

وی گفت: به منظور تعریض و عقبنشینی املاک واقع در منطقه 3، اعتباری بالغ بر ده میلیاد تومان در نظر گرفته شده است که پروژه تملک به منظور احداث پارکینگ طبقاتی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان، پروژه تملک املاک واقع در بلوار شهید سردار همدانی با اعتباری بالغ بر دو میلیاد و پانصد میلیون تومان، پروژه تملک و بازگشایی کوی رضوان با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان، پروژه تملک واقع در کوچه احدی با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان، مهمترین آنهاست.

الوندی از پارکی به مساحت هفت هکتار نام برد که در حد فاصل بلوار امام(ره) و علاقبندیان در دست احداث است.

مدیر منطقه 3 شهرداری همدان به احداث دو پارک محلهای واقع در کوی شهید مدنی با اعتبار 700 میلیون تومان اشاره کرد و ادامه داد: علاوه بر این مورد، منطقه سه شهرداری در سالهای پیشین هفت پارک محلی دیگر نیز ایجاد کرده است.

وی تأکید کرد: در سالهای آینده در بلوار 35 متری قدر، پروژه پوشش کانال که از سنوات قبل شروع شده بود، با اعتباری بالغ بر 900 میلیون تومان به پایان خواهد رسید.

مدیر منطقه سه در ادامه موضوع ساماندهی کانالهای منطقه سه شهر همدان، به کانال فجر واقع در حد فاصل روستای قاسمآباد و کوی شهید مدنی اشاره کرد و ادامه داد: در دو سال اخیر حدوداً یک میلیارد و 350 میلیون تومان برای دیوارکشی و کفسازی این کانال هزینه شده و امسال نیز حدود 500 میلیون تومان برای پوشش کانالها در نظر گرفته شده است.

الوندی به پوشش کانال پشت فرهنگسرای ولایت با اعتباری بالغ بر 360 میلیون تومان اشاره کرد.

وی به اختصاص اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان جهت دیوارکشی کانالی در محدوده کوچه شهید صفری اشاره کرد و گفت: ساماندهی ورودی و خروجی جاده ملایر که از سال گذشته آغاز شد، همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این محدوده با مسافتی حدود دو کیلومتر طی عملیات عمرانی شامل تعریض و جدولگذاری، زیرسازی و آسفالتریزی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان در حال اجراست.

ساماندهی و احداث مغازههای نیمهکاره در بلوار آیتا... موسوی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان نیز از دیگر موارد مطرح شده بود.

وی به ساماندهی سنگفروشهای بلوار بهشت اشاره کرد و افزود: بدین منظور در حال احداث 100 مغازه واقع در بلوار آیتا... موسوی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 800 میلیون تومان هستیم.

الوندی در ادامه تصریح کرد: برای تملک سنگ فروشیهای این محدوده، 490 میلیون تومان هزینه شده است.

وی پروژه بعدی در منطقه سه شهرداری همدان را پروژه پیادهروسازی عنوان کرد و گفت: 450 میلیون تومان برای پیادهراه سازی بلوار توحید واقع در کوی شهید مدنی در نظر گرفته شده که تاکنون پیشرفت فیزیکی این پروژه به 70 درصد رسیده و از سویی پیادهروهای واقع در شهرک آزادگان و بلوار آیتا... تألهی نیز با اعتباری حدود 360 میلیون تومان در حال انتخاب پیمانکار است.

الوندی با اشاره به ساماندهی پایانه اتوبوسرانی سرگذر از احداث سرویس بهداشتی در محدوده این ناحیه اشاره کرد و گفت: این پروژه با اعتبار 140 میلیون تومانی آغاز شده و تاکنون پیشرفت 90 درصدی داشته است.

وی به احداث سرویسهای بهداشتی در پارک شاهد و بوستان خواری صنعت نیز اشاره کرد و اعتبار این دو پروژه را 370 میلیون تومان برآورد کرد.

الوندی گلدانگذاری محوطه پل هوایی خضر با هزینه 100 میلیون تومانی را مطرح کرد.

وی پروژه بعدی از سوی شهرداری منطقه سه را مربوط به جدولگذاری و زیرسازی در سطح منطقه برشمرد و در این خصوص اظهار کرد: به منظور جدولگذاری، خرید بیس و زیرسازی، بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

الوندی ادامه داد: در سه ماهه نخست سال جاری دو هزار تن آسفالت با استفاده از دستگاه فینیشر آسفالتریزی صورت گرفته که این پروژه مختص محدوده کوی شهید مدنی و خیابان قلیانی بوده و از سویی آمادهسازی مربوط به جدولگذاری خیابان توپچی و گلچهره جزء اولویتهای اصلی شهرداری است.

الوندی در ادامه بحث پروژههای مربوط به آسفالتریزی منطقه سه شهرداری همدان به محله سیلوی همدان اشاره کرد و گفت: این پروژه در حال انجام است و در اکثر کوچههای این محله مانند کوچههای انصار، معبودی، زنبق، رجایی و ابوذر آسفالتریزی انجام میگیرد.

وی از پروژه روشنایی میدان امام حسین(ع) همدان نام برد و بیان کرد: این پروژه با اعتبار 100 میلیون تومان در مراحل نهایی است.

وی در ادامه به هزینههای به کار گرفته شده جهت رنگآمیزی جداول و نقاشی دیوارها به میزان 120 میلیون تومان اشاره کرد و افزود: ظرف هفته گذشته چهار دستگاه وسیله بازی شامل تاب، سرسره و... خریداری شده است که در حال حاضر در پارکهای شاهد و شهید گلزاری نصب شده است.

الوندی به تصمیمات شورای ترافیک در رابطه با پروژههای مربوط به ترافیک و اصلاح هندسی اشاره کرد و گفت: برای پروژههایی از این دست، یک میلیارد تومان پیشبینی کردهایم و برای پروژه خطکشی معابر و بهسازی علائم راهنمایی و رانندگی نیز 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی از هزینههای 50 میلیون تومانی جهت تأمین و نگهداری سازههای شهری خبر داد و اظهار کرد: به منظور نگهداری مبلمان شهری و تأسیسات شهری نیز مبلغ 738 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

الوندی ضمن ابراز خرسندی از مکانیزه کردن آبیاری فضای سبز عنوان کرد: به منظور اجرای این پروژه در بلوار ملت و فاز اول بزرگراه حضرت امام(ره) مبلغی بالغ بر 250 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و جهت خرید مخازن زباله نیز به میزان 150 میلیون تومان از سوی شهرداری منطقه سه همدان هزینه شده است.

در خاتمه مدیر منطقه سه شهرداری همدان تصریح کرد: به منظور نظافت و جمعآوری زبالهها به صورت سالیانه شش میلیارد تومان و جهت حفظ و نگهداری فضای سبز و پارکها نیز 3 میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه میشود.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۴/١۴ تعداد بازدیـد : ١٨٨ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢٠  نفر کاربران آنلاین :
۱,۸۹۲,۷۶۶ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان