پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷   |   Thu December 13, 2018  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
عمارت جنانی به زودی تعیین تکلیف می شود
«گیاه شناس» جانشین «مولوی» شد
افزایش 4 برابری اعتبارات 2400 هکتار محدوده بازآفرینی شهر
پیشرفت فیزیکی70 درصدی پروژه سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان
تقاطع ناهمسطح سردار همدانی باید تا شهریور 98 بهره برداری شود
طرح جامع متناسب با نیاز شهر بازنگری شود
ارتقای مشارکت شهروندان با تقویت نواحی شهرداری ممکن است
فعالیت 700 عضو انبوه ساز با سرمایه ای افزون بر 3 هزار میلیارد تومان در استان
پرهيز از موازي کاري مجموعه هاي اجرايي در تحقق اهداف اقتصادي، سرمايه گذاري و گردشگري همدان
استاندار همدان به دنبال احیای دوباره پاس است
     آخرین اخبار
رسیدگی به مشکلات 30 نفر از شهروندان منطقه یک
تخفیف 10 و 15 درصدی عوارض پروانه ساختمانی به شهروندان همدانی
طرح جمع آوری آب های سطحی بازنگری می شود
تلاش می کنیم برای پل شهید همدانی بودجه جذب کنیم
تصویب 8 پروژه ملی جدید در همدان
بحث داغ مکان یابی ایستگاه شهری قطار همدان
تقاطع ناهمسطح سردار همدانی باید تا شهریور 98 بهره برداری شود
با ایجاد حلقه سوم شهر زمین خواری از بین می رود
آماده سازی 100 خودرو برف روب و یخ زدا
آغاز فعالیت اداره کل راه آهن غرب کشور در همدان
پیشرفت فیزیکی70 درصدی پروژه سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان
تخریب باغ رستوران غیر قانونی جاده حیدره
میزبانی از المپیاد فوتسال، شایستگی های همدان را اثبات کرد
هندی ها بافنده و صادرکننده فرش همدان
«گیاه شناس» جانشین «مولوی» شد
تجلیل شورا از موسی رسولی معاون سابق عمرانی شهردار
رضایتمندی مردم از مدیریت شهری از اولویت های شورای پنجم است
صدور بیش از 600 اخطاریه و جمع آوری 130 تابلو غیرمجاز در همدان
فعالیت رابطان برای پیگیری مصوبات ستاد اقامه نماز شهرداری همدان
فوتبال شهرداری برای نیم فصل تقویت می شود
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۵/٠١ تعداد بازدیـد : ١٨۵ نسخه چاپی
 
 
 


همدان و شهمیرزاد خواهر خوانده می شوند

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه باید اشتراکات گردشگری شهرهای همدان و شهمیرزاد شناسایی شود گفت: بین همدان و شهمیرزاد تفاهم نامه خواهر خواندگی منعقد می کنند.

 
 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، ابراهیم مولوی در جلسه صحن شورا ضمن تبریک به بازگشت سپنتا نیکنام به شورای اسلامی شهر یزد افزود: از اقدام اعضای تشخیص مصلحت نظام در خصوص رأی به بازگشت نیکنام به شورای یزد تشکر کرده و به هموطنان زرتشتی تبریک میگوییم و این اقدام باعث خرسندی همه شد چرا که این رأی باعث شد اقلیتهایی که زیر بیرق نظام مقدس جمهوری اسلامی برای دفاع از میهن عزیزمان جان فشانی کردند در پارلمان محلی حضور داشته و در کنار دیگر اعضای شورا به مردم و نظام خدمترسانی کنند.

مولوی همچنین به شهادت 11 نفر از بسیجیان و پاســداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: شهادت این مرزبانان دلیر و غیور به دست داعشیان وطنی را خدمت رهبر معظم انقلاب، خانوادههای معظم این شهدای عزیز و مردم شریف ایران اسلامی تسلیت میگوییم و امید است قدردان حافظان نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و آسایش امروز خود باشیم.

وی همچنین ضمن تسلیت درگذشت مادر شهیدان خدری افزود: این روزها شاهد عروج ملکوتی مادران شهداء این راست قامتان عشق هستیم که باید بکوشیم تا زمانی که این ستارگان عزیز در قید حیات هستند قدردان ایشان باشیم.

مواوی در ادامه حضور فرماندار مهدیشهر به همراه اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در این جلسه گفت: همدان و شهمیرزاد ظرفیتهای مشترکی از جمله در حوزه گردشگری دارند که باید از این اشتراکات در امر توسعه و پیشرفت این دو شهر بهره گرفت.

وی اضافه کرد: ایجاد تعاملات فرهنگی و گردشگری بین مدیریت شهری کهن شهر همدان و شهمیرزاد باعث میشود که از تجربیات هم در بخش گردشگری استفاده کرده و رونق گردشگری را ایجاد کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان به درخواست رئیس شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در خصوص انعقاد تفاهم نامه خواهرخواندگی دو شهر همدان و شهمیرزاد اشاره کرد و گفت: هر چه تعاملات بین شهرها بیشتر باشد رضایتمندی بیشتری بین مردم ایجاد میشود.

وی با بیان اینکه شهمیرزاد در مسیر زائران حرم امام رضا (ع) قرار گرفته افزود: میتوان از این ظرفیت با تبلیغات نمایشگرهای شهری رویداد همدان2018 در این محور گردشگری استفاده کرد.

مولوی اظهار کرد: امیدواریم طرح خواهرخواندگی همدان و شهمیرزاد در صحن شوراهای شهر همدان و شهمیرزاد مطرح و تصویب شود تا همه با همکاری و تعامل هم بتوانیم دولت تدبیر و امید را در رسیدن به اهداف نظام که همان خدمترسانی به مردم است کمک کرده و از پیچ و خمی که دشمنان این مرز و بوم ایجاد کرده اند بسلامت عبور کنیم.

فرماندار شهرستان مهدیشهر نیز ضمن تشکر از میزبانی خوب همدان از این هیأت همراه به بیان ظرفیتهای شهر همدان پرداخت و گفت: همدان با وجود طبیعت زیبا و تاریخی که دارد در سطح ملی و بین المللی به خوبی معرفی نشده است.

حسن ارگی با بیان اینکه گردشگری سومین شاخصه اقتصاد جهان محسوب میشود، افزود: همدان شاخصه گردشگری خوبی دارد و باید این شاخصه کهن شهر زیبا به خوبی اطلاع رسانی شود.

ارگی با اشاره به اینکه شهر شهمیرزاد نیز جزء 14 شهر نمونه گردشگری ایران است، اضافه کرد: شهمیرزاد و همدان شاخصههای مشترکی در امر گردشگری دارند و میتوان از این ظرفیت در تبادلات گردشگری استفاده کرد.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر شهمیرزاد نیز به بیان جاذبههای گردشگری شهمیرزاد پرداخت و گفت: صنعت گردشگری یکی از صنایع پاک و درآمدزایی است که در این زمینه بخش خصوصی نقش اول را باید ایفاء کند.

اسماعیلی زاده با تأکید بر رفع موانع سرمایه کذاری اظهار کرد: منابع و ظرفیتهای گردشگری بالایی در دو شه رهمدان و شهمیرزاد وجود دارد که باید با مدیریت و تعامل با هم در راستای رونق صنعت گردشگری گام برداریم چرا که این اقدام رونق اقتصادی دو شهر را هم به دنبال خواهد داشت.

شهردار شهمیرزاد که از جوانان موفق همدانی است نیز به ظرفیتهای گردشگری شهمیرزاد اشاره کرد و گفت: در این شهر ساخت و سازها را محدود کرده ایم و بیشترین هدف ما حفظ باغات و بافت شهر است تا به خانه باغات آسیبی وارد نشود.

محمد صالح لقمانیان برای تعاملات گردشگری و فرهنگی اعلام آمادگی کرد و افزود: میتوانیم در انعقاد تفاهم نامه خواهرخواندگی خیابان یا بلواری را در دو شهر همدان و شهمیرزاد به نام این دو نامگذاری کرد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۵/٠١ تعداد بازدیـد : ١٨۵ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴۶٨  نفر کاربران آنلاین :
۱,۹۲۱,۱۹۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان