پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷   |   Thu December 13, 2018  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
عمارت جنانی به زودی تعیین تکلیف می شود
«گیاه شناس» جانشین «مولوی» شد
افزایش 4 برابری اعتبارات 2400 هکتار محدوده بازآفرینی شهر
پیشرفت فیزیکی70 درصدی پروژه سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان
تقاطع ناهمسطح سردار همدانی باید تا شهریور 98 بهره برداری شود
طرح جامع متناسب با نیاز شهر بازنگری شود
ارتقای مشارکت شهروندان با تقویت نواحی شهرداری ممکن است
فعالیت 700 عضو انبوه ساز با سرمایه ای افزون بر 3 هزار میلیارد تومان در استان
پرهيز از موازي کاري مجموعه هاي اجرايي در تحقق اهداف اقتصادي، سرمايه گذاري و گردشگري همدان
استاندار همدان به دنبال احیای دوباره پاس است
     آخرین اخبار
رسیدگی به مشکلات 30 نفر از شهروندان منطقه یک
تخفیف 10 و 15 درصدی عوارض پروانه ساختمانی به شهروندان همدانی
طرح جمع آوری آب های سطحی بازنگری می شود
تلاش می کنیم برای پل شهید همدانی بودجه جذب کنیم
تصویب 8 پروژه ملی جدید در همدان
بحث داغ مکان یابی ایستگاه شهری قطار همدان
تقاطع ناهمسطح سردار همدانی باید تا شهریور 98 بهره برداری شود
با ایجاد حلقه سوم شهر زمین خواری از بین می رود
آماده سازی 100 خودرو برف روب و یخ زدا
آغاز فعالیت اداره کل راه آهن غرب کشور در همدان
پیشرفت فیزیکی70 درصدی پروژه سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان
تخریب باغ رستوران غیر قانونی جاده حیدره
میزبانی از المپیاد فوتسال، شایستگی های همدان را اثبات کرد
هندی ها بافنده و صادرکننده فرش همدان
«گیاه شناس» جانشین «مولوی» شد
تجلیل شورا از موسی رسولی معاون سابق عمرانی شهردار
رضایتمندی مردم از مدیریت شهری از اولویت های شورای پنجم است
صدور بیش از 600 اخطاریه و جمع آوری 130 تابلو غیرمجاز در همدان
فعالیت رابطان برای پیگیری مصوبات ستاد اقامه نماز شهرداری همدان
فوتبال شهرداری برای نیم فصل تقویت می شود
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۵/١٣ تعداد بازدیـد : ١۴٠ نسخه چاپی
 
 
 


گزارش شهردار همدان از عملکرد شهرداری در رویداد 2018

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
شهردار همدان با بیان اینکه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار با محور گردشگری به عنوان هدف اصلی رویداد همدان 2018 در چشم انداز شهر همدان تعریف شده است به تشریح عملکرد شهرداری همدان در قبال رویداد جهانی همدان 2018 پرداخت.

 
 

به نقل از روابط عمومی شهرداری همدان، عباس صوفی ضمن اشاره به انتخاب شهر همدان در بین 34 شهر آسیایی به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در سال 2018 و همچنین میزبانی همدان جهت برگزاری اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال جاری؛ تأکید کرد: همه دستگاههای اجرایی استان باید تمام توان خود را جهت معرفی درست و مناسب شهر همدان در سطح کشور و بین الملل و میزبانی شایسته از گردشگران داخلی و خارجی به کار گیرند.

شهردار همدان با بیان آنکه در همان ابتدای قطعی شدن این رویداد در همدان، از سوی مدیریت ارشد اجرایی استان، 9 کمیته تخصصی برای برنامهریزی و عملیاتی نمودن برنامهها معرفی شدند، به عضویت شهرداری همدان در 5 کمیته پشتیبانی، زیرساخت، سرمایهگذاری، اطلاع رسانی و تبلیغات اشاره کرد و افزود: در میان این 5 کمیته، ریاست کمیته تبلیغات به شهرداری همدان محول شد.

صوفی با اشاره به راهبرد اصلی خود، که عمران و آبادانی متوازن شهری و ایجاد پویایی و نشاط در شهر به عنوان خواست عموم شهروندان و نیز اعضای شورای اسلامی شهر است، اظهار کرد: با توجه به اینکه شروع اقدامات من به عنوان شهردار همدان مقارن با آغاز به کار کمیتههای رویداد همدان 2018 شد بخش زیادی از برنامهها و اقدامات شهرداری همدان نظیر ساماندهی ورودیهای شهر، عملیات عمرانی بازگشایی معابر شهری نظیر خیابان آیتا... طالقانی، اعتمادیه، سعیدیه جنوبی، سعیدیه شمالی و...، اصلاح زیرساختهای حمل و نقل شهری نظیر تثبیت بستر خیابان ها، تسهیل حضور و مشارکت بخش خصوصی در پروژههای شهری، احداث پارک حیدره، اقدامات گسترده در حوزه فضای سبز و... خواستهها و سیاستهای مورد انتظار کمیتههای رویداد همدان 2018 تا حد زیادی تأمین کرد.

وی گفت: با توجه به اینکه ریاست کمیته تبلیغات بر عهده شهرداری همدان است برگزاری آیین رونمایی از تبلیغات محیطی همدان 2018 با حضور اعضای شواری اسلامی شهر، مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر، مسؤولان میراث فرهنگی، معاونان صدا و سیما و... در 19 اسفند 96 با طراحی و اکران تبلیغات رویداد همدان 2018 در بیلبوردهای شهری توسط شهرداری همدان، تبلیغات نوروزی همدان 2018 به مساحت 1500 مترمربع در بیلبوردهای شهری توسط شهرداری همدان، طراحی، ساخت و نصب 4 بیلبورد دو طرفه به ابعاد 12*5 در بلوار سردار همدانی به عنوان ورودی اصلی شهر جهت اکران تبلیغات همدان 2018 توسط شهرداری همدان، طراحی، ساخت و نصب 2 نماد همدان 2018 در ورودی کوی فرهنگیان و میدان قائم(ع) توسط شهرداری همدان از اقدامات انجام شده در این زمینه است.

صوفی ادامه داد: اکران موج اول تبلیغات تابستانی همدان 2018 در شهر توسط شهرداری همدان، اکران تبلیغات جاذبههای گردشگری همدان 2018 در 82 نقطه متروی تهران و قطارهای رجاء در مسیر کلان شهرهای مشهد، تبریز، اهواز، شیراز، یزد و همدان توسط میراث فرهنگی و گردشگری همدان، اکران تبلیغات معرفی رویداد همدان 2018 در شهرهای تهران، مشهد، رشت، انزلی، اصفهان و تبریز توسط میراث فرهنگی همدان، اکران تبلیغات جاذبههای گردشگری همدان در بیلبوردهای شهر تهران در آستانه سال جدید توسط شرکت سیاحتی علیصدر، طراحی و اجرای طرح همدان 2018 بر بدنه اتوبوسهای شهری توسط شهرداری همدان نیز از دیگر اقدامات اجرا شده این کمیته است.

رئیس کمیته تبلیغات با اشاره به اینکه تبلیغات در داخل همدان با هدف همبستگی مردمی برای میزبانی شایسته از گردشگران، تعیین نقش اجتماعی مردم در رویداد همدان 2018 جهت بالا بردن مشارکت مردمی و ایجاد پویایی و نشاط در شهر انجام میشود به اهداف تبلیغات در خارج از همدان شامل معرفی جاذبههای همدان در حوزههای طبیعی، تاریخی، فرهنگ مردم همدان و...، معرفی جاذبههای مغفول مانده در حوزههای گردشگری، اقتصادی، فرهنگی و... نظیر شهر جهانی سفال، معرفی سوغات همدان، معرفی ظرفیتهای علمی، ورزشی و خدماتی همدان نظیر ظرفیت دانشگاهی همدان، ظرفیت درمانی همدان و... و معرفی زمینههای مناسب برای سرمایهگذاری نظیر فرآوری سیر، فرآوری سیب زمینی، فرآوری گیاهان دارویی و حوزه صنعت اشاره کرد.

وی اظهار کرد: در حوزههای مختلف اعم از تبلیغات محیطی، رسانه ملی، فضای مجازی، نشریات و برنامههای مردمی، برنامهریزیهای مناسبی برای پیاده سازی این اهداف انجام شده است که میتوان به طراحی و اکران تبلیغات گسترده محیطی در شهر و خارج از شهر به ویژه تهران با اهداف اشاره شده، طراحی و ساخت پایه پرچم کشورهای حاضر در همایش، در محلهای میدان آرامگاه بوعلی جداره مقابل مخابرات، ورودی کوی فرهنگیان و مقابل دبیرخانه همدان 2018 ، طراحی و چاپ 500 عدد پرچم همدان 2018 در تمام نقاط شهر به عنوان برنامههای در دست اقدام کمیته تبلیغات اشاره کرد.

صوفی ادامه داد: تهیه و نصب بالنهای تبلیغاتی در شهر، طراحی و ساخت نماد نوری همدان 2018، اجرای نقاشیهای دیواری با موضوع همدان و گردشگری به مساحت 30000 مترمربع در شهر، برگزاری جنگ شادی و همایشهای مردمی در بوستانهای شهر در ایام تابستان و هفته همدان، برگزاری همایش پیاده روی با موضوع گردشگری و همدان 2018 در 2 شهریور 97 به مناسبت هفته همدان، گفتگو و رایزنی با رئیس سازمان فرهنگی یونسکو برای تأسیس دفتر یونسکو در همدان، رایزنی برای حضور برنده جایزه اخلاق در علم ابن سینا در همدان که این جایزه از سال 2002 در یونسکو پایه گذاری شده و هر دو سال یکبار به افراد یا گروههایی که تحقیقات و فعالیتهای شاخص در حوزهها و زمینههای اخلاق علمی و فناوری انجام داده اند اعطا میشود نیز از برنامههای در دست اقدام کمیته تبلیغات است.

شهردار همدان در زمینه این جایزه افزود: این جایزه که شامل تقدیرنامه و نشان طلا مزین به تصویر ابن سینا است، قرار است امسال در مقر یونسکو واقع در پاریس به برنده اهدا شود که شهرداری همدان در حال مذاکره جهت میزبانی از برنده جایزه اخلاق در علم امسال در راستای حمایت از رویداد همدان 2018، است.

صوفی از گفتگو و رایزنی جهت تأسیس دفتر وزارت امور خارجه در همدان، تأسیس خانه هنرمندان در شهر همدان که اقدامات لازم جهت تملک و واگذاری خانه صالحان واقع در محله کلپا از سوی شهرداری همدان انجام شده است،

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۵/١٣ تعداد بازدیـد : ١۴٠ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵٧٢  نفر کاربران آنلاین :
۱,۹۲۱,۲۹۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان