سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸   |   Tue April 23, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
اعلام خیابان‌های پرتخلف شهری
تدوین تقویم زمانی برنامه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری شورا در سال 98
افزایش 20 درصدی بهای آب‌وفاضلاب برای ایجاد زیرساخت‌ها
ادامه خدمت‌رساني معاونت خدمات شهري شهرداري همدان در مناطق سيل زده لرستان
برگزاری شانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه همدان در اردیبهشت
عملیات پاک‌سازی «پلدختر» با خدمات 20 گروه جهادی همدان
احسان صباغی سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شد
پیش‌بینی اردیبهشت زمستانی برای همدان
ممنوعیت استفاده از جوش شیرین در نانوایی‌ها
تجليل از روابط عمومي‌هاي مديريت شهري همدان
     آخرین اخبار
کمک‌های مدیریت شهری همدان تا زمان لازم در لرستان ادامه دارد
احسان صباغی سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شد
انتظارات گردشگری نوروزی همدان ناکام ماند
ویزیت گروهی شایع‌ترین شکایت مردم از پزشکان
افزایش نظارت‌ها بر لبنیات فروشی‌های محلی
پیش‌بینی اردیبهشت زمستانی برای همدان
همدان غرق در سرور میلاد امام زمان(عج)
تجليل از روابط عمومي‌هاي مديريت شهري همدان
تدوین تقویم زمانی برنامه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری شورا در سال 98
ادامه خدمت‌رساني معاونت خدمات شهري شهرداري همدان در مناطق سيل زده لرستان
برگزاری شانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه همدان در اردیبهشت
عملیات پاک‌سازی «پلدختر» با خدمات 20 گروه جهادی همدان
ممنوعیت استفاده از جوش شیرین در نانوایی‌ها
افزایش 20 درصدی بهای آب‌وفاضلاب برای ایجاد زیرساخت‌ها
اعلام خیابان‌های پرتخلف شهری
سعيديه، پرديس و شهيدان ديباج آزمونه پرداخت‌ الکترونيکي کرايه تاکسي مي‌شوند
گردشگری در برنامه‌ریزی و سیاست‌های سازمان فرهنگی شهرداری لحاظ شود
1400 تاکسی شهر نیازمند نوسازی
تقدیر استاندار از عملکرد شهردار همدان در مدیریت سیلاب
تغيير ساعت حرکت قطار همدان-تهران
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/١۴ تعداد بازدیـد : ٨٣ نسخه چاپی
 
 
 


افتتاح 707 پروژه در همدان طی دهه فجر

روزنامه هگمتانه  : 
استاندار همدان با بیان اینکه 707 پروژه در دهه فجر امسال در استان افتتاح می شود، عنوان کرد: این مقدار پروژه با اعتبار 897 میلیارد تومان و اشتغالزایی برای دو هزار و 770نفر بهره برداری می شود.

 
 

سید سعید شاهرخی بعد ازظهر شنبه در نشست خبری با بیان اینکه دو هزار پروژه در سالهای گذشته کلنگزنی شده است که معطل و نیمه تمام باقی مانده است، عنوان کرد: با این وجود اولویت ما افتتاح از پروژههایی است که درصد پیشرفت فیزیکی بالا دارند.

وی با اعلام اینکه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 707 پروژه در استان همدان افتتاح میشود، اظهار کرد: این تعداد پروژه با اعتبار 879 میلیارد تومان و اشتغالزایی برای دو هزار و 770 نفر در بخشهای مختلف عمرانی، خدماتی، بهداشتی و... به بهره برداری میرسد.

استاندار همدان با بیان اینکه 90 پروژه با اعتبار 582 میلیارد تومان و اشتغالزایی 956 نفر در دهه فجر امسال کلنگ زنی میشود، تصریح کرد: در مجموع 797 پروژه با اعتبار یک هزار و 461 میلیارد تومان و اشتغالزایی سه هزار و 726 نفر در استان کلنگ زنی و افتتاح میشود.

وی ادامه داد: 257 طرح نیز توسط دهیاریهای استان با 27 میلیارد تومان افتتاح میشود.

وی به برخی از پروژههای قابل افتتاح اشاره و بیان کرد: پروژه فولاد راد با 200 نفر اشتغالزایی و با هزار و 480 میلیارد ریال اعتبار، پروژه شرکت صبانور که گندله سازی اسدآباد است با 170 نفر اشتغالزایی، پروژه فروسیلیس ملایر با 60 نفر اشتغالزایی، پروژه شرکت ارمغان با تولید تخم مرغ و اشتغالزایی برای 50 نفر و شرکت داروی هگمتان در تویسرکان از جمله این پروژهها است.

استاندار همدان با اشاره به اینکه ارمغان انقلاب استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، عنوان کرد: انقلاب در این شعار محوری همه ارزشها را در خود داشت و حفظ کرد.

وی با اشاره به اینکه توجه به آرا و نظر مردم و توجه به جمهوریت در انقلاب وجود داشت، بیان کرد: با استقرار انقلاب اسلامی مردم سالاری دینی به دنیا معرفی شد.

استاندار همدان تصریح کرد: دشمن در برهههای مختلف قصد داشته مقابل این انقلاب بایستد اما امروز پس از چهل سال انقلاب اسلامی با قدرت مسیر شهدا را ادامه میدهد و دشمنان قسم خورده این نظام ناراحت هستند که چرا بزرگترین توطئههای آنها در طول این چهل سال به ثمر ننشسته است.

وی با بیان اینکه دشمن امروز از قدرت دفاعی ما و روحیه شهادت طلبی جوانان ما عصبانی است، اظهار کرد: امروز دشمن از این عصبانی است که چهار نسل پیاپی برای این انقلاب جانفشانی میکنند و به ابزارهای دفاعی دست یافتند که خار چشم دشمنان است.

استاندار همدان به شعار چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی «افتخار به گذشته و امید به آینده» اشاره و بیان کرد: استکبار با حربه تحریم به دنبال نا امید کردن مردم است و تلاش میکند بین صفوف مردم ایجاد اختلاف کند.

شاهرخی اضافه کرد: امروز هیچ کاری مهمتر و واجبتر از معیشت مردم نیست و هیچ دعوای سیاسی را در استان قبول نداریم.

استاندار همدان عنوان کرد: 104 واحد تولیدی استان توسط بانکها تملک شده که هر کدام باید به کار برگردد و تعدادی را مشغول به کار کنند و تا سه سال آینده منطبق بر قانون برنامه برش هر سال را تدوین کردیم که در سه سال باقی مانده در هر بخش چه پروژههایی و چه بخشهایی باید فعال شود.

شاهرخی ابراز کرد: هیچ دستگاه اجرایی حق ندارد کار تولید را متوقف کند و همکاری بین بخشی برای ما در استان یک اصل است.

استاندار همدان با بیان اینکه میزان سرمایهگذاری در استان برای امسال سه هزار و 180 میلیارد تومان است که کافی نیست، عنوان کرد: حفظ سرمایهگذاران، احیا واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل، حفظ شغلهای موجود در کنار افزایش اشتغال جزو برنامههای ما است.

*ساخت 11 تصفیه خانه در همدان طی چهار دهه انقلاب

شاهرخی با اشاره به اینکه خط راه آهن را موفق شدیم وارد استان کنیم، اظهار کرد: به زودی مرکز استان به شهرستانها نیز به خط راه آهن وصل خواهد شد.

شاهرخی با مقایسه خدمات در زمینه حاملهای انرژی ابراز کرد: در حوزه آب فقط یک تصفیه خانه در اول انقلاب داشتیم که هم اکنون 12 تصفیه خانه داریم و بیش از 500 هزار انشعاب از این تصفیه خانه استفاده میکنند.

*کنسرتها باید با رعایت موازین قانونی و شرعی برگزار شود

استاندار همدان با بیان اینکه در اول انقلاب تنها 9کتابخانه عمومی در استان وجود داشت که اکنون به 111 کتابخانه رسیده است، تصریح کرد: میزان پوشش بیمهای در اوایل انقلاب، 1.2درصد جمعیت بود که اکنون به 99.8 درصد رسیده است.

شاهرخی در خصوص برگزاری کنسرتها در همدان بیان کرد: کنسرت باید در استان همدان هم با رعایت موازین قانونی و شرعی برگزار شود و ملاک برای همه قانون است.

استاندار همدان در ادامه سخنان خود در خصوص پروژههای نیمه تمام گردشگری همچون عصر طلایی هگمتانه و پرشین یاقوت ابراز کرد: یک سری موانع بر سر راه این پروژهها هستند که باید حل شوند و از شهرداری و شورای اسلامی شهر میخواهیم در خصوص پروژه میدان میوه و تره بار و عصر طلایی هگمتانه موارد را سریعتر برطرف کنند و موضوع حل و فصل شود.

وی در مورد طرح جامع شهر همدان نیز ابراز کرد: با دعوت از مشاور طرح جامع شهر همدان کار را به صورت علمی و تخصصی بررسی میکنیم و بنده به عنوان استاندار همدان عرض میکنم اجازه هیچ کار غیرفنی و غیر اصولی که منافع مردم در آن نباشد را نمیدهم و برای استاندار شدنم وامدار کسی نیستم.

شاهرخی در مورد دفتر نمایندگی وزارت خارجه در همدان نیز عنوان کرد: کارهای استقرار دفتر نمایندگی وزارت خارجه انجام شده و مجوزهای آن گرفته شده اما محل هنوز نهایی نشده است.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/١۴ تعداد بازدیـد : ٨٣ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣۵  نفر کاربران آنلاین :
۲,۰۴۹,۲۹۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان