پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸   |   Thu August 22, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
بهره برداری از فاز نخست تقاطع غیر همسطح شهید همدانی در آینده‌ای نزدیک
جشن بزرگ غدیر در پیاده راه بوعلی برگزار می‌شود
ساختار شبکه معابر پیشنهادی طرح جامع همدان مرتبط با حوزه ترافیک، مردود اعلام شد
مناسب سازی بیش از ٧٠ درصد بوستان‌های شهر
8500 مترمربع به فضای سبز منطقه سه اضافه می‌شود
نبود نظارت عامل ایجاد گره‌های ترافیکی در شهر
پایان بازآفرینی 115 هزار مترمربع توسط شهرداری همدان
آیین تجلیل از آزادگان شهر همدان برگزار می‌شود
نگاه ریزبینانه‌تر به مشکلات شهری با شوراهای اجتماعی محلات
فرهنگ‌سازی و ارتباطات تعاملی برای دریافت عوارض از شهروندان
     آخرین اخبار
قدردانی امام جمعه همدان از تلاش‌های شهرداری برای رفع معضلات شهر
"اردوهای خاطرات ماندگار" در شهر
رونمایی از تندیس بوعلی‌سینا
سامانه جدید اتوماسیون اداری در راستای تحقق میز خدمت الکترونیک
آیین پایان تابستانه‌های شاد سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان
نخستین دانشکده جواهرشناسی کشور در همدان راه‌اندازی می‌شود
نبود نظارت عامل ایجاد گره‌های ترافیکی در شهر
8500 مترمربع به فضای سبز منطقه سه اضافه می‌شود
گسترش فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه یک وظیفه است
بهره‌وری سرمایه انسانی شهرداری همدان بهبود می‌یابد
پایان بازآفرینی 115 هزار مترمربع توسط شهرداری همدان
همدان آزمونه اجرای طرح پرداخت عوارض و قبوض شرکت‌های خدمات‌رسان می‌شود
جشن بزرگ غدیر در پیاده راه بوعلی برگزار می‌شود
52 مجموعه ورزشی و 71 زمین بازی کودکان در بوستان‌های شهر
بهره برداری از فاز نخست تقاطع غیر همسطح شهید همدانی در آینده‌ای نزدیک
آیین تجلیل از آزادگان شهر همدان برگزار می‌شود
ساختار شبکه معابر پیشنهادی طرح جامع همدان مرتبط با حوزه ترافیک، مردود اعلام شد
مسؤولان مسئله اجاره‌نشین‌ها را حل کنند
فرهنگ‌سازی و ارتباطات تعاملی برای دریافت عوارض از شهروندان
نگاه ریزبینانه‌تر به مشکلات شهری با شوراهای اجتماعی محلات
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/١٨ تعداد بازدیـد : ١۴٢ نسخه چاپی
 
 
 


افتتاح پروژه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی همدان

روزنامه هگمتانه  : 
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پروژه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی شهرستان همدان صبح دیروز با حضور نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

 
 

* افتتاح سالن ورزشی دبستان امام خمینی روستای ابرو

به گزارش خبرنگار هگمتانه، سالن ورزشی دبستان امام خمینی(ره) روستای ابرو با مساحت 600 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد تومان که ساخت آن از سال 91 آغاز شده است با حضور مسؤولان افتتاح شد و به بهرهبرداری رسید.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در این آیین اظهار کرد: تمام سالنهای ورزشی روستاها چه متعلق به آموزش و پرورش باشد و چه متعلق به اداره کل ورزش و جوانان در اختیار شورای اسلامی، دهیار و مردم کل روستا قرار دارد و همه از این فضا بهرهمند میشوند.

حمیدرضا حاجیبابایی ادامه داد: یکی از اقدامات بسیار خوبی که توسط جمهوری اسلامی صورت گرفته است احداث سالنهای بزرگ و چندمنظوره ورزشی در روستاها است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال به همت فرمانداری و نمایندگان همدان قرارداد احداث تعدادی سالن ورزشی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان در روستاهای شهرستان همدان، قهاوند و فامنین مصوب شده است.

وی با بیان اینکه هزینههای بسیار بالایی در روستاها انجام میشود، خاطرنشان کرد: به سمتی حرکت میکنیم که بیشتر روستاها از سالن ورزشی بزرگ و چندمنظوره بهرهمند شوند.

امیرخجسته دیگر نماینده مردم همدان و فامنین نیز در این آیین گفت: از دستاوردهای انقلاب اسلامی احداث سالنهای ورزشی در روستاها و بهرهمندی روستاها از امکاناتی چون آسفالت، جادهسازی، گاز و... است.

گفتنی است در این آیین نمایندگان همدان از مدرسه امام خمینی(ره) روستای ابرو نیز بازدید کردند که با توجه به گلایههای فراوان مدیر مدرسه از نبود یا کمبود امکانات در این مدرسه، نمایندگان قول مساعدت برای نوسازی این دبستان و نیز اهدای قیر رایگان را دادند.

* افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره شهدای روستای شورین

سالن ورزشی چندمنظوره شهدای روستای شورین به همت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با مساحت 926 مترمربع و اعتباری بالغ بر 805 میلیون تومان که ساخت آن از سال 89 آغاز شده است افتتاح شد و به بهرهبرداری رسید.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در آیین افتتاحیه این پروژه اظهار کرد: امروز بزرگترین افتخار ما در جمهوری اسلامی ساخت سالنهای ورزشی بزرگ و چندمنظوره در روستاهاست که پیش از انقلاب از این نوع سالنها در مراکز استانها هم به ندرت وجود داشت.

حمیدرضا حاجیبابایی با تأکید بر اینکه مقایسه پیشرفتهای جمهوری اسلامی در تمام زمینهها نسبت به پیش از انقلاب قابل تصور نیست، بیان کرد: ما در زمینه احداث سالنهای ورزشی از میانگین کشوری بالاتر هستیم و شهرستان همدان در دو دهه اخیر با مجتمعهای بزرگ ورزشی در کشور حرفهایی برای گفتن دارد به طوری که همدان به راحتی میتواند میزبان مسابقات بزرگ ورزشی باشد.

وی با اشاره به اینکه در طرح جامع شهری روستای شورین جزء شهر همدان محسوب میشود، اذعان کرد: ورزش همدان در حال پویایی است و ما تلاش میکنیم تا روستاهای بزرگ ما بدون سالن ورزشی نباشند.

امیرخجسته دیگر نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس نیز در آیین افتتاحیه سالن ورزشی شهدای روستای شورین اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با 240 هزار شهید، 900 هزار جانباز، 54 هزار آزاده معادلات جهان را برهم ریخته است.

وی ضمن تأکید بر رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم گفت: خدمات زیادی در جمهوری اسلامی و در دولتهای مختلف به مردم ارائه شده است اما اجازه ندادهاند تا حق مردم آنچنان که باید ادا شود.

خجسته تصریح کرد: کشور ما 9 درصد منابع جهان را در اختیار دارد اما دشمن نمیخواهد اجازه دهد تا مردم از این منابع بهرهمند شوند در صورتی که تدبیر رهبری دنیا را مبهوت ساخته و ما از این تنگناها نیز عبور خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم برگزاری این جشنها یادآور رشادتهای امام خمینی(ره) ایثارگران و مردم باشد و این انقلاب هرچه سریعتر به صاحب اصلی خود برسد.

دهیار روستای شورین نیز در این آیین با اشاره به اینکه این پروژه از سال 89 تاکنون روی زمین مانده بود، گفت: امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با ورود نمایندگان شاهد افتتاح این پروژه هستیم.

کمال رضایی اظهار کرد: امیدواریم این افتتاح مبنا و محور توسعه و ارتقای ورزش در سطح روستای شورین قرار بگیرد و جوانان به حضور در محیطهای ورزشی تشویق شوند.

سرپرست فرمانداری همدان نیز اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی خدمات گستردهای در کشور انجام داده است که قابل مقایسه با هیچ کشوری در جهان نیست.

حسین افشاری از افتتاح و بهرهبرداری 161 پروژه در شهرستان همدان طی یک سال گذشته و با اعتباری بالغ بر 175 میلیارد تومان خبر داد و گفت: سیاست ما بر این است تا پروژههای مهم عمرانی، بهداشتی و درمانی در مناطق کمبرخوردار صورت بگیرد.

محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز به عنوان متولی این پروژه با بیان اینکه ساخت این پروژه از سال 89 و با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال آغاز شده است، گفت: این سالن از امروز در اختیار شورای اسلامی، دهیار و هیأت بومی مجلس قرار میگیرد که امیدواریم خاستگاه قهرمانان نامی استان همدان باشد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/١٨ تعداد بازدیـد : ١۴٢ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵٧  نفر کاربران آنلاین :
۲,۱۸۸,۰۲۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان