شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷   |   Sat February 23, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
تدوین لایحه جامع محلات با هدف تقویت جایگاه شوراها
علی فتحی به رفتگران افتخاری طبیعت پیوست
شهرداری همدان صعود کرد
شورای اجتماعی محلات شهر همدان می تواند الگوی کشوری باشد
تعیین اولویت پروژه ها توسط شورای اجتماعی محلات
تصويب کليات بودجه 805 ميلياردي شهرداري همدان در شورا
اتمام عملیات هرس و باز پیرایی درختان شهر
برگزاری سومین گردهمایی بزرگ پژوهشی شورا با محوریت بودجه
پروازهای مشهد و کیش در حال تعطیلی
خانه مسافرها در کوتاه‌ترین زمان شناسنامه‌دار شوند
     آخرین اخبار
جلسه راهبری شورای اجتماعی محلات برگزار شد
اهداء خون جمعی کارکنان مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان در مرکز انتقال خون
وعده حرکت قطار همدان - تهران تا پیش از نوروز
تصويب کليات بودجه 805 ميلياردي شهرداري همدان در شورا
تعدادی از مادران شهدای همدان در صحن شورا تقدیر شدند
جمع‌آوری دست‌فروشان پیاده‌ راه اکباتان
برگزاری سومین گردهمایی بزرگ پژوهشی شورا با محوریت بودجه
شهرداری همدان صعود کرد
رونق پرواز‌های همدان نیازمند عزم مسؤولان استانی است
ذخیره میوه شب عید همدان
مراجعه سالانه 30 هزار نفر به مرکز ناباروری غرب کشور در همدان
اتمام عملیات هرس و باز پیرایی درختان شهر
نمایشگاه بین المللی گردشگری فرصت درخشیدن دوباره همدان بود
پروازهای مشهد و کیش در حال تعطیلی
تدوین لایحه جامع محلات با هدف تقویت جایگاه شوراها
خانه مسافرها در کوتاه‌ترین زمان شناسنامه‌دار شوند
روزنامه هگمتانه 21 ساله شد‌
شورای اجتماعی محلات شهر همدان می تواند الگوی کشوری باشد
تعیین اولویت پروژه ها توسط شورای اجتماعی محلات
علی فتحی به رفتگران افتخاری طبیعت پیوست
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/١٨ تعداد بازدیـد : ۴٧ نسخه چاپی
 
 
 


افتتاح پروژه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی همدان

روزنامه هگمتانه  : 
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پروژه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی شهرستان همدان صبح دیروز با حضور نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

 
 

* افتتاح سالن ورزشی دبستان امام خمینی روستای ابرو

به گزارش خبرنگار هگمتانه، سالن ورزشی دبستان امام خمینی(ره) روستای ابرو با مساحت 600 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد تومان که ساخت آن از سال 91 آغاز شده است با حضور مسؤولان افتتاح شد و به بهرهبرداری رسید.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در این آیین اظهار کرد: تمام سالنهای ورزشی روستاها چه متعلق به آموزش و پرورش باشد و چه متعلق به اداره کل ورزش و جوانان در اختیار شورای اسلامی، دهیار و مردم کل روستا قرار دارد و همه از این فضا بهرهمند میشوند.

حمیدرضا حاجیبابایی ادامه داد: یکی از اقدامات بسیار خوبی که توسط جمهوری اسلامی صورت گرفته است احداث سالنهای بزرگ و چندمنظوره ورزشی در روستاها است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال به همت فرمانداری و نمایندگان همدان قرارداد احداث تعدادی سالن ورزشی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان در روستاهای شهرستان همدان، قهاوند و فامنین مصوب شده است.

وی با بیان اینکه هزینههای بسیار بالایی در روستاها انجام میشود، خاطرنشان کرد: به سمتی حرکت میکنیم که بیشتر روستاها از سالن ورزشی بزرگ و چندمنظوره بهرهمند شوند.

امیرخجسته دیگر نماینده مردم همدان و فامنین نیز در این آیین گفت: از دستاوردهای انقلاب اسلامی احداث سالنهای ورزشی در روستاها و بهرهمندی روستاها از امکاناتی چون آسفالت، جادهسازی، گاز و... است.

گفتنی است در این آیین نمایندگان همدان از مدرسه امام خمینی(ره) روستای ابرو نیز بازدید کردند که با توجه به گلایههای فراوان مدیر مدرسه از نبود یا کمبود امکانات در این مدرسه، نمایندگان قول مساعدت برای نوسازی این دبستان و نیز اهدای قیر رایگان را دادند.

* افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره شهدای روستای شورین

سالن ورزشی چندمنظوره شهدای روستای شورین به همت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با مساحت 926 مترمربع و اعتباری بالغ بر 805 میلیون تومان که ساخت آن از سال 89 آغاز شده است افتتاح شد و به بهرهبرداری رسید.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در آیین افتتاحیه این پروژه اظهار کرد: امروز بزرگترین افتخار ما در جمهوری اسلامی ساخت سالنهای ورزشی بزرگ و چندمنظوره در روستاهاست که پیش از انقلاب از این نوع سالنها در مراکز استانها هم به ندرت وجود داشت.

حمیدرضا حاجیبابایی با تأکید بر اینکه مقایسه پیشرفتهای جمهوری اسلامی در تمام زمینهها نسبت به پیش از انقلاب قابل تصور نیست، بیان کرد: ما در زمینه احداث سالنهای ورزشی از میانگین کشوری بالاتر هستیم و شهرستان همدان در دو دهه اخیر با مجتمعهای بزرگ ورزشی در کشور حرفهایی برای گفتن دارد به طوری که همدان به راحتی میتواند میزبان مسابقات بزرگ ورزشی باشد.

وی با اشاره به اینکه در طرح جامع شهری روستای شورین جزء شهر همدان محسوب میشود، اذعان کرد: ورزش همدان در حال پویایی است و ما تلاش میکنیم تا روستاهای بزرگ ما بدون سالن ورزشی نباشند.

امیرخجسته دیگر نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس نیز در آیین افتتاحیه سالن ورزشی شهدای روستای شورین اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با 240 هزار شهید، 900 هزار جانباز، 54 هزار آزاده معادلات جهان را برهم ریخته است.

وی ضمن تأکید بر رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم گفت: خدمات زیادی در جمهوری اسلامی و در دولتهای مختلف به مردم ارائه شده است اما اجازه ندادهاند تا حق مردم آنچنان که باید ادا شود.

خجسته تصریح کرد: کشور ما 9 درصد منابع جهان را در اختیار دارد اما دشمن نمیخواهد اجازه دهد تا مردم از این منابع بهرهمند شوند در صورتی که تدبیر رهبری دنیا را مبهوت ساخته و ما از این تنگناها نیز عبور خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم برگزاری این جشنها یادآور رشادتهای امام خمینی(ره) ایثارگران و مردم باشد و این انقلاب هرچه سریعتر به صاحب اصلی خود برسد.

دهیار روستای شورین نیز در این آیین با اشاره به اینکه این پروژه از سال 89 تاکنون روی زمین مانده بود، گفت: امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با ورود نمایندگان شاهد افتتاح این پروژه هستیم.

کمال رضایی اظهار کرد: امیدواریم این افتتاح مبنا و محور توسعه و ارتقای ورزش در سطح روستای شورین قرار بگیرد و جوانان به حضور در محیطهای ورزشی تشویق شوند.

سرپرست فرمانداری همدان نیز اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی خدمات گستردهای در کشور انجام داده است که قابل مقایسه با هیچ کشوری در جهان نیست.

حسین افشاری از افتتاح و بهرهبرداری 161 پروژه در شهرستان همدان طی یک سال گذشته و با اعتباری بالغ بر 175 میلیارد تومان خبر داد و گفت: سیاست ما بر این است تا پروژههای مهم عمرانی، بهداشتی و درمانی در مناطق کمبرخوردار صورت بگیرد.

محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز به عنوان متولی این پروژه با بیان اینکه ساخت این پروژه از سال 89 و با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال آغاز شده است، گفت: این سالن از امروز در اختیار شورای اسلامی، دهیار و هیأت بومی مجلس قرار میگیرد که امیدواریم خاستگاه قهرمانان نامی استان همدان باشد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/١٨ تعداد بازدیـد : ۴٧ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵۵  نفر کاربران آنلاین :
۱,۹۹۰,۵۷۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان