پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸   |   Thu August 22, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
بهره برداری از فاز نخست تقاطع غیر همسطح شهید همدانی در آینده‌ای نزدیک
جشن بزرگ غدیر در پیاده راه بوعلی برگزار می‌شود
ساختار شبکه معابر پیشنهادی طرح جامع همدان مرتبط با حوزه ترافیک، مردود اعلام شد
مناسب سازی بیش از ٧٠ درصد بوستان‌های شهر
8500 مترمربع به فضای سبز منطقه سه اضافه می‌شود
نبود نظارت عامل ایجاد گره‌های ترافیکی در شهر
پایان بازآفرینی 115 هزار مترمربع توسط شهرداری همدان
آیین تجلیل از آزادگان شهر همدان برگزار می‌شود
نگاه ریزبینانه‌تر به مشکلات شهری با شوراهای اجتماعی محلات
گسترش فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه یک وظیفه است
     آخرین اخبار
قدردانی امام جمعه همدان از تلاش‌های شهرداری برای رفع معضلات شهر
"اردوهای خاطرات ماندگار" در شهر
رونمایی از تندیس بوعلی‌سینا
سامانه جدید اتوماسیون اداری در راستای تحقق میز خدمت الکترونیک
آیین پایان تابستانه‌های شاد سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان
نخستین دانشکده جواهرشناسی کشور در همدان راه‌اندازی می‌شود
نبود نظارت عامل ایجاد گره‌های ترافیکی در شهر
8500 مترمربع به فضای سبز منطقه سه اضافه می‌شود
گسترش فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه یک وظیفه است
بهره‌وری سرمایه انسانی شهرداری همدان بهبود می‌یابد
پایان بازآفرینی 115 هزار مترمربع توسط شهرداری همدان
همدان آزمونه اجرای طرح پرداخت عوارض و قبوض شرکت‌های خدمات‌رسان می‌شود
جشن بزرگ غدیر در پیاده راه بوعلی برگزار می‌شود
52 مجموعه ورزشی و 71 زمین بازی کودکان در بوستان‌های شهر
بهره برداری از فاز نخست تقاطع غیر همسطح شهید همدانی در آینده‌ای نزدیک
آیین تجلیل از آزادگان شهر همدان برگزار می‌شود
ساختار شبکه معابر پیشنهادی طرح جامع همدان مرتبط با حوزه ترافیک، مردود اعلام شد
مسؤولان مسئله اجاره‌نشین‌ها را حل کنند
فرهنگ‌سازی و ارتباطات تعاملی برای دریافت عوارض از شهروندان
نگاه ریزبینانه‌تر به مشکلات شهری با شوراهای اجتماعی محلات
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/٢١ تعداد بازدیـد : ١۵٨ نسخه چاپی
 
 
 


30 هزار تن آسفالت ریزی در معابر منطقه یک با اعتبار 9 میلیارد تومان

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
مدیر منطقه یک شهرداری همدان از 35 هزار تن آسفالت ریزی در معابر این منطقه خبر داد و گفت: 9 میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است.

 
 

 امیر فتحیان نسب با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 35 هزار تن آسفالتریزی در معابر این منطقه انجام شده است، بیان کرد: 9 میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است.

وی تصریح کرد: پروژه روکش و لکهگیری آسفالت در معابر بلوار شهید احمدی روشن، خواجه رشید، خیابان مسکین، عارف، میرزاده عشقی، کوچه پروین اعتصامی، شهید اجاقی، شهید فاضلیان، تالار حافظ، محوطه ساعی، خیابان سعیدیه جنوبی مقابل ورزشگاه شهید شمسیپور، کوچه محرمی و سعیدیه شمالی مقابل برج سعیدیه انجام شده است.

معاون عمرانی منطقه یک شهرداری همدان نیز با بیان اینکه هزینه کل پروژههای عمرانی امسال این منطقه 50 میلیارد تومان است، عنوان کرد: از جمله این پروژهها تثبیت بستر زیرسازی بلوار شهید احمدی روشن و روسازی آن شامل دو لایه آسفالت به مبلغ دو میلیارد تومان است.

عزیزی تصریح کرد: پروژه پیادهروسازی سطح منطقه یک به مبلغ چهار میلیارد تومان شامل بلوار بعثت خیابان سعیدیه شمالی، خیابان میرزاده عشقی، خیابان شکریه، پاسداران، کولانج و خواجه رشید، پروژه بهسازی و مناسبسازی معابر کوی دره مرادبیک با سنگ دیوین به مبلغ 500 میلیون تومان از جمله این پروژهها است.

وی افزود: پروژه احداث بازسازی و توسعه پارکها شامل احداث ادامه پارک یاس واقع در هنرستان، ترمیم و مرمت بوستان ارم و پارک ارم به مبلغ سه میلیارد تومان، جدولگذاری نهری و کانیو منطقه به مبلغ دو میلیارد تومان که شامل جدولگذاری نهری بلوار بعثت، خیابان میرزاده عشقی حد فاصل میدان جهاد تا چهارراه پاستور، خیابان پاسداران از میدان شریعتی، پاسداران، بلوار شهید احمدی روشن از میدان شهید مدرس تا پل پژوهش و جدولگذاری کانیو خیابان کولانج و خیابان کبابیان است.

عزیزی از جمله پروژههای دیگر امسال این منطقه به ساماندهی محوطه و مسیر گنجنامه به مبلغ یک میلیارد تومان اشاره کرد که شامل ترمیم و بازسازی مسیر گنجنامه از میدان عباس آباد تا گنجنامه و ترمیم و مرمت پارک ساعی در گنجنامه است.

وی همچنین به اجرای سامانه مکانیزه آبیاری فضای سبز در بلوار ارم اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز به مبلغ 300 میلیون تومان امسال انجام شده است.

معاون عمرانی منطقه یک شهرداری همدان تصریح کرد: احداث سرویس بهداشتی 10 چشمه در پارک لاله به مبلغ 300 میلیون تومان، تجهیز و نگهداری مبلمان شهری به مبلغ 600 میلیون تومان که شامل مرمت مبلمان میدان قائم(عج) و شریعتی، تعریض و کمک به زیرسازی و روسازی سطح منطقه شامل آسفالت و جدولگذاری و پیاده روسازی سعیدیه شمالی مقابل برج سعیدیه در مجموع به مبلغ هشت میلیارد تومان، اجرای پروژههای اصلاح هندسی و بهبود ترافیک و ایمن سازی در سطح منطقه یک شامل دوربرگردانها و اصلاحاتی از این قبیل به مبلغ 600 میلیون تومان و پوشش رودخانه نیازمند نیز به مبلغ 600 میلیون تومان از جمله این پروژهها است.

عزیزی در پایان سخنان خود اظهار کرد: پروژههای اجرایی هم توسط گروه امانی منطقه یک که شامل پیادهرو سازی بلوار شهید احمدی روشن، جدولگذاری بلوار شهید احمدی روشن و پیادهرو بلوار بعثت نیز به مبلغ دو میلیارد تومان انجام شده است.

محمودی، مسؤول بازرسی منطقه یک شهرداری همدان نیز در ادامه اظهار کرد: روند رسیدگی به شکایات ارباب رجوع مطلوب بوده و از همکاری بسیار خوب مسؤولان واحدهای مختلف منطقه یک شهرداری در راستای تکریم ارباب رجوع تشکر میکنم.

محمودی همچنین به شرح اقدامات انجام شده در بخش بازرسی منطقه طی سال جاری پرداخت و افزود: رئوس فعالیتها و تعداد پروندههای حل و فصل شده توسط واحد بازرسی منطقه و رسیدگی و حل و فصل مراجعات روزانه ارباب رجوع متوسط ماهیانه 50 پرونده است، به طوری که در هشت ماهه نخست امسال حدود 400 پرونده رسیدگی شد.

وی در ادامه به تهیه گزارش هفتگی روند رسیدگی به شکایات نیز اشاره و بیان کرد:

بازدید و کنترل هفتگی پروژههای اجرایی و فنی به همراه مدیران واحدهای مربوطه و پیمانکاران و ارائه گزارش کلی به بازرسی ستاد، سرکشی و نظارت بر فعالیتهای فضای سبز منطقه در طول سال بههمراه مدیر واحد مربوطه و همچنین نظارت بر انعقاد قراردادهای فی مابین شهرداری و پیمانکاران فضای سبز، از جمله اقدامات است.

قربانی، رئیس درآمد و نوسازی منطقه یک شهرداری همدان هم با اعلام اینکه در هشت ماهه نخست امسال بودجه پیشبینی شده به میزان 70 درصد محقق شده است، ابراز کرد: صدور پروانه، محاسبه بیش از 100 پروانه ساختمانی در 70 هزار مترمربع و تحقق 65 درصد از بودجه عوارض بر پروانهها، طرح 320 پرونده در کمیسیون ماده صد و وصول مبلغ 65 میلیارد ریال از محل آرای جرائم ماده صد طرح و رسیدگی بیش از 100 پرونده در کمیسیون ماده 77 قانون شهرداری، صدور و وصول 620 فقره فیش کسب و پیشه جهت واحدهای تجاری و تحقق 73 درصدی بودجه مربوطه، از دیگر اقدامات است.

وی تصریح کرد: صدور و ابلاغ 270 فقره اخطار پرداخت عوارض به واحدهای مسکونی، تجاری، اداری و... جهت پیگیری موضوع در مراجع ذیربط، انعقاد قراردادهای تغییر کاربری، تراکم در سطح و ارتفاع، حذف پارکینگ، تجمیع و... و وصول مبلغ 33 میلیارد ریال و... از جمله اقدامات انجام شده در این واحد است.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/٢١ تعداد بازدیـد : ١۵٨ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٩۶  نفر کاربران آنلاین :
۲,۱۸۷,۹۹۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان