دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸   |   Mon May 20, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
مجید درویشی سرپرست شرکت سیاحتی علیصدر شد
ضرب و جرح مأمور شهرداری همدان توسط عاملان ساخت و ساز غیر مجاز
شهروند برگزیده عامل به وظایف شهروندی است
نگرانی‌ها از دست‌اندازی به باغ‌های شهر
دیپلماسی شهری؛ ابزاری برای رشد فرهنگی و اقتصادی همدان
شورای اقامه نماز شهرداری همدان تشکیل شد
عزم شورا برای حل مشکل کسبه پیاده راه اکباتان
مخالف قطع حتی یک درخت هستیم
فروچاله سطحی در 20 متری شیر سنگی
بازرسی و نظارت بر دستگاه‌های خدمات‌رسان ضروری است
     آخرین اخبار
مدیران خدمت به مردم را در رأس امور قرار دهند
بازگشایی 23 معبر در منطقه چهار
شهروندان برای مصرف سبزیجات احتیاط کنند
افتتاح کلینیک ویژه امید در همدان
کاهش آسیب‌های سیلاب همدان با همکاری همه دستگاه‌ها
رشد 45 درصدی پوشش بیمه تکمیلی درمان کارکنان شهرداری‌ها
عزم شورا برای حل مشکل کسبه پیاده راه اکباتان
بازرسی و نظارت بر دستگاه‌های خدمات‌رسان ضروری است
فروچاله سطحی در 20 متری شیر سنگی
ترساندن از جنگ برای فرار از پاسخ‌گویی به چرایی گرانی‌ها است
دیپلماسی شهری؛ ابزاری برای رشد فرهنگی و اقتصادی همدان
ضرب و جرح مأمور شهرداری همدان توسط عاملان ساخت و ساز غیر مجاز
آموزش نوین قوانین راهنمایی به دانش آموزان مدرسه شهید مدرس 2
مخالف قطع حتی یک درخت هستیم
سند بازآفرینی باید رویکرد اجرایی داشته باشد
شهروند برگزیده عامل به وظایف شهروندی است
299 تماس مزاحم با آتش نشانی همدان طی یک روز
پاسخگویی به شهروندان منطقه 2 در مرکز 137 شهرداری همدان
نمایشگاه یاد ایام در فرهنگسرای پرواز
شورای اقامه نماز شهرداری همدان تشکیل شد
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/٢٨ تعداد بازدیـد : ١١٩ نسخه چاپی
 
 
 


روزنامه هگمتانه 21 ساله شد‌

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
روزنامه هگمتانه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قد‌م به بیست و یک سالگی گذاشت و ثمره د‌و د‌هه تلاش خود‌ را برای ارتقای فرهنگ رسانه‌های مکتوب د‌ر استان به نظاره می‌نشیند‌.

 
 
تلاش برای رساندن صدای مردم به مسؤولان و انعکاس خدمات مسؤولان به مردم، تلاش برای تغییر ذائقه مخاطبان و ارتقای سطح مطالبات جامعه، تلاش برای به تصویر کشیدن توانمندیها و دستاوردهای استان، تلاش برای رسیدن به جامعهای پویا، کوشا و مطالبه گر...

از آنجا که تعامل با مسؤولان یکی از ارکان مهم مطبوعات است، نظرات برخی از مدیران استان در خصوص هگمتانه را جویا شدیم.

در این سالهای پر فراز و نشیب، و طبق رسم زمانه مسؤولان جدید جایگزین مسؤولان و مدیران قبلی استان شدند و این چرخه رفت و آمد همچنان ادامه دارد، کارکنان تحریریه و خبرنگاران هگمتانه نیز در این بیست سال تغییرات زیادی داشته اند اما آنچه هگمتانه را ماندگار و پایدار کرده همراهی و همدلی همیشگی همشهریان و هم استانیها و مخاطبان عزیز و فرهیخته هگمتانه است.

در آستانه دهه سوم فعالیت این روزنامه شهر، از شما مخاطبان گرامی که به مثابه ولی نعمت ما هستید درخواست داریم با ارسال پیشنهادها، انتقادها و نظرات ارزشمندتان مسیر آینده و راه پیش رو را برای ما ملموستر و روشنتر کنید.

*گردان: روزنامه هگمتانه به خاطر کسب درآمد به دنبال تیترزنی نیست

 

به مناسبت بیست و یکمین سالگرد انتشار روزنامه هگمتانه رئیس شورای اسلامی شهر و معاون مالی اقتصادی شهردار همدان در دفتر روزنامه هگمتانه حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار هگمتانه، رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این دیدار ضمن تبریک بیست و یکمین سالگرد انتشار روزنامه هگمتانه با بیان اینکه مطالب روزنامه در زمینههای مختلف است و تنوع خوبی دارد گفت: این روزنامه وظیفه ذاتی خود را که ارتباط بین مردم، شهرداری و شورای شهر است به خوبی انجام داده است.

کامران گردان با اشاره به اینکه روزنامه هگمتانه از آنجایی که یکی از ارگانهای شهرداری محسوب میشود با محدودیتهایی مواجه است، بیان کرد: روزنامه هگمتانه روزنامهای قوی است.

وی با بیان اینکه ضروری است در روزنامه خبرها و تیترهایی که برای مردم جذاب است استفاده شود، گفت: چاپ صفحات داخل روزنامه نیز باید از جذابیت خوبی برخوردار باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه روزنامه هگمتانه در ترویج فرهنگ شهروندی در جامعه بسیار تأثیرگذار است، عنوان کرد: استفاده از مطالب جذاب در این رابطه بسیار میتواند تأثیرگذار باشد.

گردان با تأکید بر اینکه شورای اسلامی شهر همدان برای پویایی روزنامه هگمتانه آمادگی همکاری کامل را دارد، گفت: روزنامه هگمتانه از آن دست روزنامههایی نیست که به خاطر کسب درآمد به دنبال تیترزنی باشد.

وی به وضعیت روزنامهها و گرانی کاغذ اشاره کرد و گفت: با توجه به محدودیتهایی که در این رابطه وجود دارد راهاندازی یک خبرگزاری میتواند تأثیرگذار باشد.

گردان عنوان کرد: اگر شهرداری لایحهای درباره حمایت مالی روزنامه به شورای اسلامی شهر ارائه دهد این نهاد آمادگی کامل برای همکاری و حمایت از روزنامه در این زمینه را دارد.

*درویشی: روزنامه هگمتانه افتخاری برای شهرداری محسوب میشود

 

معاون مالی و اقتصادی شهردار همدان نیز با بیان اینکه روزنامه هگمتانه افتخاری برای شهرداری محسوب میشود، عنوان کرد: این نهاد علیرغم مظلوم بودن تاکنون ارتباط خوبی با شهرداری داشته است.

مجید درویشی که به نمایندگی از شهردار همدان در این نشست حضور داشت، گفت: شهردار به دلیل حضور در یک نشست در استانداری نتوانست در این دیدار حضور داشته باشد.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگیهای بارز مطبوعات اخلاقمداری است، عنوان کرد: این خصوصیت در کارکنان هگمتانه وجود دارد.

درویشی گفت: برای درآمدزایی روزنامه باید تدبیری اندیشیده شود.

*معتمدزاده: روزنامه هگمتانه نخستین روزنامه استان همدان است

 مدیرمسؤول روزنامه هگمتانه نیز با بیان اینکه در این نهاد 50 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم فعالیت دارند، عنوان کرد: این روزنامه کار خود را از سال 69 و با بولتن داخلی آغاز کرد و رسماً از سال 76 تبدیل به روزنامه شد.

علیرضا معتمدزاده با بیان اینکه روزنامه هگمتانه از روزنامههای قدیمی و نخستین روزنامه استان همدان به شمار میآید، گفت: این روزنامه علیرغم سختیهای بیشمار توانسته با نیازسنجی و مطابق با سلایق مردم به تنوع اخبار و مطالب خود بپردازد.

وی با اشاره به اینکه روزنامه هگمتانه از آنجایی که یکی از زیرمجموعههای شهرداری است گاه با این رویکرد به انتشار اخبار میپردازد، گفت: انتقادهایی نیز در این زمینه از سوی مخاطبان و اهالی رسانه به آن وارد میشود.

وی با تأکید بر اینکه روزنامه هگمتانه سعی کرده است در حوزه مدیریت شهری رضایت مخاطبان را تأمین کند، گفت: روزنامه هگمتانه به دنبال جنجالآفرینی نیست و تاکنون سعی کرده است اعتماد مخاطبان را در نظر بگیرد.

*آذر: روزنامه هگمتانه سعی کرده صداقت را در کار خود لحاظ کند

 

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان نیز در این دیدار با تبریک بیست و یکمین سال انتشار روزنامه هگمتانه عنوان کرد: این روزنامه تعامل خوبی با شورای اسلامی شهر دارد.

آذر با اشاره به اینکه روزنامه هگمتانه اگر انتقادی نیز میکند اصل خبر و واقعیت را چاپ میکند، عنوان کرد: این روزنامه تاکنون سعی کرده صداقت را در کار خود لحاظ کند. وی با اشاره به اینکه روزنامه نمیتواند از شهرداری انتقاد کند، گفت: به دلیل اینکه زیر نظر شهرداری است اگر از دستگاهی نیز انتقاد کند مورد بازخواست استانداری قرار میگیرد.

آذر در پایان سخنان خود عنوان کرد: برای حل مشکلات مالی روزنامه شهرداری میتواند اولویت در پرداخت گزارش آگهیها را با هگمتانه قرار دهند.

*صادقیان: بخش بازرگانی روزنامه با مشکلات عدیدهای مواجه است

 

مسؤول نظارت و ارزشیابی روزنامه هگمتانه نیز در سخنانی کوتاه با بیان اینکه این روزنامه برای مخاطبان منتشر میشود، گفت: با انجام فضاسازی در شورای اسلامی شهر همدان میتوان به تأثیر بیشتر این هدف در روزنامه کمک کرد.

حسین صادقیان با اشاره به اینکه قیمت کاغذ از 1800 تومان به 12 هزار تومان برای هر کیلو افزایش یافته است، گفت: بخش بازرگانی روزنامه با مشکلات عدیدهای مواجه است.

مسؤول امور اداری روزنامه هگمتانه نیز در این دیدار به مشکلات مالی روزنامه اشاره و عنوان کرد: نیروهای این نهاد از سال 95 تاکنون عیدی خود را دریافت نکردهاند.

جلیلی با تأکید بر اینکه حضور رئیس شورای اسلامی شهر در روزنامه بسیار ارزشمند است، گفت: متأسفانه نیروهای روزنامه از امنیت شغلی برخوردار نیستند به طوری که برخی از آنان 15-10 سال است که در روزنامه بدون هیچ قراردادی مشغول به کار هستند.

هقان نیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان: این آینه هرچه راستتر و مقاومتر، برای تمهیدِ زادراهی که هنرمندِ مسلمان در پیش دارد، کاراتر

 

در عصر سیطره نفسانیّت که انسان در هجومِ صورتک هایِ متلوّنِ مادیّت قراردارد، در کشور ما تلاش مقدسی در کار است تا گوهری کز صدفِ کون و مکان بیرون است نذر غیر نشود.

نیک میدانیم که سهم 21 ساله "هگمتانه" در این مجاهده انسان ساز، همانا جستجوی شیوههای شیوا و خودی شده بیان حقایقِ متعالی است. و بخش مهمی از این مجاهده، فعالیتِ سترگِ دست اندرکاران و تلاشگران اوست. تلاشی مؤمنانه که به انطباق فرآوردههای رسانهای با نیازهای حرکت شتابناک جامعه اسلامی ما معطوف است.

اگر "هگمتانه" سیمایی باشد که رنگ آن اثر از شکوفایی فرهنگ قومی ما دارد، و صدایی باشد که موج آن با امواج نوآوریهای استان ممزوج گشته است، قلم آن، آینهای است برای غور در خط و خال و رنگ و رخساره دین و فرهنگ امروز ما. و این آینه هرچه راستتر و مقاوم تر، برای تمهیدِ زادراهی که هنرمندِ مسلمان در پیش دارد، کاراتر.

انشاءالله 21 قرنی تان را به جشن بنشینید.

*حجت الاسلام حسنی حلم دبیر ستاد اقامه نماز استان همدان: هگمتانه روزنامه‌‌ای جامع و مورد اقبال همگان است

 

سلام! با تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

هگمتانه از اولینهای استان است. روزنامه‌‌ای است جامع. مورد اقبال همگانی است. میشود گفت زبان مردم است. و حافظ ارزشهای عمومی جامعه. سالگرد چاپ و نشر آن بر دست اندرکاران مبارک.

*پورداود مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان: هگمتانه نقش خود را در توسعه استان به خوبی ایفا نموده است

 

در دنیای امروز اهتمام به حوزه رسانه از شاخصهای مهم و البته ضرورتهای یک جامعه پیشرفته و توسعه یافته است.

نقش بی بدیل رسانهها در تحقق اهداف مهم کشور در زمینههای مختلف باعث شده تا اصحاب رسانه با نگاه مسؤولانه به مسائل جامعه وارد میدان شوند.

جای بسی خرسندی است که با وجود نشریاتی چون هگمتانه شاهد پویایی، تنوع و نشاط در فضای رسانهای پایتخت تاریخ و تمدن ایران اسلامی هستیم.

هگمتانه به عنوان یک روزنامه فعال و اثربخش، نقش خود را در توسعه استان به خوبی ایفا نموده است.

این جانب ضمن تبریک بیست و یکمین سال انتشار روزنامه وزین و خوشنام هگمتانه به مدیرمسؤول فکور و خبرنگاران فرهیخته روزنامه، امیدوارم این جریده همچنان در فضای رسانهای و مطبوعاتی استان بدرخشد و روز به روز شاهد موفقیت آن باشیم.

* کزازی: تجربه و دغدغه ترویج فرهنگ توجه به علم در هگمتانه مشهود است

 

رئیس پارک علم و فناوری استان همدان با بیان اینکه روزنامه هگمتانه روزنامه با سابقه در استان همدان است گفت: این روزنامه دارای تجربه زیادی در بین رسانههای استان است.

مجید کزازی در گفتگو با خبرنگار هگمتانه با اشاره به اینکه روزنامه هگمتانه به خوبی توانسته تاکنون اخبار استان را پوشش دهد بیان کرد: روزنامه هگمتانه یک رسانه بی طرف و به دور از حاشیه در استان به شمار میآید که اخبار را بدون کم و کاست به اطلاع مردم و مسؤولان میرساند.

وی با بیان اینکه روزنامه و کار خبری ماحصل نتیجه کار خبرنگاران است بیان کرد: روزنامه بدون خبر و خبرنگار یک کاغذ بیش نیست.

کزازی با بیان اینکه خبرنگاران و اعضای تحریریه در خبر نویسی باید از تجربه کافی و مهارت لازم در زمینه خبر بهرهمند باشند گفت: من این موضوعات را در رسانه مکتوب هگمتانه و در میان اخبار منتشر شده از سوی آن و خبرنگاران این روزنامه دیدهام. وی با اشاره به اینکه روزنامه هگمتانه خارج از نظرات شخصی خود کار میکند بیان کرد: تاکنون در این روزنامه نظر شخصی تحریریه را مشاهده نکرده ام.

رئیس پارک علم و فناوری همدان با بیان اینکه تیم تحریریه هگمتانه اخبار را بدون نقص و کم و کاست انتقال میدهند عنوان کرد: اعضای این روزنامه به یقین از بار اطلاعات زیادی در خصوص مسائل جامعه برخوردار هستند.

رئیس پارک علم و فناوری استان همدان با اشاره به اینکه این روزنامه تاکنون در زمینه اخبار پژوهشی و علم و فناوری استان به خوبی عمل کرده است بیان کرد: یقیناً این روزنامه توانسته به افزایش فرهنگ سازی جامعه در زمینه توجه به علم کمک کند.

*عباسی: روزنامه هگمتانه فراجناحی است و به دنبال انتشار خواستههای مردم است

 

مدیر تعاون روستایی استان همدان نیز با بیان اینکه روزنامه هگمتانه از روزنامههای باسابقه استان به شمار میآید گفت: سالها از انتشار این روزنامه وزین میگذرد و هر روز نیز بر میزان ارتقا و کیفیت آن افزوده میشود.

رضا عباسی با بیان اینکه این روزنامه جایگاه خود را در بین مردم همدان به خوبی یافته است عنوان کرد: همکاران ما هر روز منتظر این روزنامه هستند و اگر روزی دیر به دست ما برسد به دنبال علت آن هستیم. وی با بیان اینکه هر روز مطالب روزنامه هگمتانه را با دقت پیگیری میکند عنوان کرد: این روزنامه فراجناحی است که به دنبال انتشار مطالبات و خواستههای مردم است.

وی با تأکید بر اینکه روزنامه هگمتانه متعلق به مردم است بیان کرد: روزنامه هگمتانه علیرغم آنکه زیرمجموعه شهرداری است اما به خوبی توانسته مطالبات شهری مردم را پیگیری کند. مدیر تعاون روستایی استان همدان با اشاره به اینکه روزنامه هگمتانه تاکنون توانسته به خوبی در مقابل انتقادات عکس العمل نشان دهد عنوان کرد: از آنجایی که استان همدان یک استان فرهیخته است وجود این روزنامه با تجربهای که دارد به خوبی توانسته به بخش فرهنگی استان کمک کند. وی با بیان اینکه از زمان انتشار روزنامه هگمتانه مطالب آن را به خوبی مطالعه کردهام عنوان کرد: روزنامه هگمتانه با توجه به محدودیتهایی که داشته تاکنون توانسته به خوبی وظیفه خود را در عرصه رسانهای انجام دهد.

*خزائی: روزنامه بانفوذ هگمتانه کمک شایانی به فرهنگ سازی در زمینه حفظ منابع طبیعی کرده است

 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان نیز با بیان اینکه روزنامه هگمتانه کمک شایانی به فرهنگ سازی در زمینه حفظ منابع طبیعی کرده است بیان کرد: میزان آتشسوزیهای اراضی استان در سال 95، 487 هکتار بود که هم اکنون این رقم به 44 هکتار رسیده است.

اسفندیار خزائی با اشاره به اینکه در زمینه کنترل آتشسوزیها در استان این نهاد فرهنگ سازی را در دستور کار خود قرار داد عنوان کرد: یکی از عوامل موفقیت در این زمینه رسانهها بودند که روزنامه هگمتانه به عنوان یک نشریه استانی با نفوذ در استان مورد توجه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه فعالیتهای روزنامه هگمتانه در حوزه مطالبات استانی و شهروندان ممتاز بوده است بیان کرد: ما نهادی انتقاد پذیر هستیم که انتقاد‌‌های سازنده را با کمال میل میپذیریم و روزنامه هگمتانه نیز در این راستا کمکهای شایانی به ما کرده است. وی با بیان اینکه امروزه رسانهها از قدرت زیادی در جامعه برخوردار هستند عنوان کرد: فعالیتهای این قشر از جامعه میتواند علاوه بر آنکه مطالبات مردمی را بیان میکند کمک زیادی نیز به مسؤولان در راستای بهتر عمل کردن به وظایف خود انجام دهد. وی با تأکید بر اینکه روزنامه هگمتانه از روزنامههای سطح بالای استان به شمار میآید اظهار کرد: یقیناً این روزنامه میتواند به جایگاه بالاتری نیز دست یابد.

* رسولی: هگمتانه نقش مؤثری را در انتقال پیامهای بهداشتی، آموزشهای بهداشتی و اطلاعرسانی دارد

 

مدیرکل دامپزشکی استان همدان با تبریک به مجموعه روزنامه هگمتانه به مناسبت فرا رسیدن بیست و یکمین سال فعالیت این روزنامه، اظهار کرد: در حرفه دامپزشکی، استفاده از ابزار رسانه برای ارتقای فرهنگ بهداشتی بسیار دارای اهمیت است و استقرار فرهنگ بهداشتی از طریق رسانهها امکانپذیر است.

محمودرضا رسولی در گفتگو با خبرنگار هگمتانه در این خصوص ادامه داد: یکی از مهمترین رسانههای استان همدان در ارتقای فرهنگ بهداشتی استان همدان روزنامه هگمتانه است.

وی با بیان اینکه روزنامه هگمتانه علاوه بر فعالیت در حوزه نوشتاری در فضای مجازی نیز فعالیت گستردهای دارد، عنوان کرد: مجموعه هگمتانه در فضای مجازی نیز مخاطبان خاص خود را دارد. وی تصریح کرد: روزنامه هگمتانه یکی از ارکان رسانهای استان همدان است و نقش مؤثری را در انتقال پیامهای بهداشتی، آموزشهای بهداشتی و اطلاعرسانی دارد.

 

* مختاران: روزنامه هگمتانه همواره دغدغههای استان از جمله اشتغال را در دستور کار دارد و تعامل بسیار بالایی در خصوص آموزشهای مهارتی داراست

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفهای استان همدان هم با اشاره به اینکه رسانهها به ویژه روزنامه هگمتانه در تحقق اهداف انقلاب در حوزه اشتغال بسیار تأثیرگذار هستند، عنوان کرد: روزنامه هگمتانه تعامل بسیار بالایی را در خصوص آموزشهای مهارتی دارد.

وهب مختاران با تأکید بر اینکه روزنامه هگمتانه در آگاهسازی استان بسیار خوب عمل کرده است، گفت: روزنامه هگمتانه، یکی از رسانههایی است که دغدغه اشتغال و مسائل مهارتی آموزش را همواره داشته است.

 

* مالمیر: هگمتانه، یکی از منصفترین روزنامههای استان است که میتوان به اخبار و مطالب آن اتکا و روی آنها سرمایهگذاری کرد

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان نیز با تبریک بیست و یکمین سال انتشار روزنامه هگمتانه، اظهار کرد: روزنامه هگمتانه، یکی از منصفترین روزنامههایی است که به دور از هیاهو و اختلاف سلیقهها و کش و قوسها تلاش میکند تا تحلیل و خبررسانی منطقی و درست را مطابق با رسالت روزنامه داشته باشد.

علی مالمیر تصریح کرد: از آنجا که وظایف و مشترکاتی بین مجموعه میراث فرهنگی و شهرداری وجود دارد این روزنامه هم فصل مشترکی را در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارد.

وی با اشاره به اینکه هگمتانه، یکی از روزنامههایی است که میتوان به اخبار و مطالب آن اتکا و روی آنها سرمایهگذاری کرد، بیان کرد: روزنامه هگمتانه تأثیر بسزایی در حوزه مشخص گردشگری دارد و گزارشهای آن بسیار تأثیرگذار است.

مالمیر اظهار کرد: هگمتانه یک فضای مثبت را ایجاد کرده و با رویکرد توسعهمحوری که دارد توانسته در راستای همافزایی و توسعه استان گام بردارد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/٢٨ تعداد بازدیـد : ١١٩ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢٣  نفر کاربران آنلاین :
۲,۰۷۰,۳۲۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان