پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸   |   Thu July 18, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی 11 پروژه مدیریت شهری در منطقه چهار
برای نخستین بار نشست شهرداری منطقه سه با هسته مطالبه گری بسیج دانشجویی
اجرای همزمان تملک، بازگشایی و بهسازی بلوار نظربیگ در کمتر از یک روز
تعریض معبر پیرامون حسینیه امام( ره ) ضروری است
نورمهال در حال نابودی است مسؤولان چارهای بیندیشید
بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های منطقه چهار شهرداری
مدیریت زمان و لحظه در بحران
موانع سرمایه گذاری عامل عدم پیشرفت گردشگری
ساخت پارک رضوان اولویت منطقه 3 شهر
٢6 تیرماه، اختتامیه جشنواره «ایده برتر شهری» برگزار می شود
     آخرین اخبار
10 آتش‌سوزی مراتع طی یک روز در همدان
مدیر ناحیه 1 منطقه 4 میهمان چهارشنبه‌های پاسخ‌گویی به شهروندان
ضرورت بررسی علمی‌ محور جدید گردشگری در پیاده‌راه اکباتان
تحکيم بنيان خانواده، مهمترين هدف سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري همدان
مدیریت شهری به تنهایی نمی تواند آثار تاریخی را حفظ کند
ساخت پارک رضوان اولویت منطقه 3 شهر
تعبیه سازه های فلزی برای دست فروشان گنجنامه
کمیته مطالعه آسیب های فرهنگی در همدان تشکیل شود
برای نخستین بار نشست شهرداری منطقه سه با هسته مطالبه گری بسیج دانشجویی
نصب دیوارنگاره 59 شهید کوی قصابان
آغاز سفرهای اقامتی قطار گردشگری همدان از مهرماه
تعریض معبر پیرامون حسینیه امام( ره ) ضروری است
٢6 تیرماه، اختتامیه جشنواره «ایده برتر شهری» برگزار می شود
مدیریت زمان و لحظه در بحران
بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های منطقه چهار شهرداری
اهدای 22 قلم جهیزیه به زوج های نیازمند
مجلس باید در مبارزه با فساد قدرتمند ورود پیدا کند
نورمهال در حال نابودی است مسؤولان چارهای بیندیشید
افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی 11 پروژه مدیریت شهری در منطقه چهار
موانع سرمایه گذاری عامل عدم پیشرفت گردشگری
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٢/٢٢ تعداد بازدیـد : ١٧١ نسخه چاپی
 
 
 


هتل نیمه کاره ندیمی پس از 18 سال ساخته می شود

روزنامه هگمتانه  : 
فرماندار همدان با بیان اینکه اتمام طرح های نیمه تمام یکی از اولویت های شهرستان در سال جاری است گفت: هتل ندیمی یکی از طرح های نیمه کاره است که مقرر شده است پس از 18 سال به اتمام برسد.

 
 

صبح دیروز حسین افشاری در کارگروه اشتغال و سرمایهگذاری شهرستان همدان با اشاره به اینکه در سال گذشته در شهرستان همدان 6هزار و 113 شغل ایجاد شده است عنوان کرد: برای امسال نیز هدفگذاری 6هزار و 211 شغل در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه اتمام طرحهای نیمه تمام یکی از اولویتهای شهرستان در سال جاری است گفت: هتل ندیمی یکی از طرحهای نیمه کاره است که مقرر شده است پس از 18 سال به اتمام برسد.

افشاری با تأکید بر اینکه امسال عزم دولت برای حمایت و راهاندازی این طرح مهم جدی است عنوان کرد: این هتل نخستین هتل 5 ستاره در غرب کشور است که پیمانکار آن تعهد کرده است طی 6 ماه آن را تحویل دهد.

وی با اشاره به اینکه این هتل به هیچگونه تسهیلات بانکی نیاز ندارد تصریح کرد: این طرح برای 200 نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

*پتروشیمی هگمتانه دهه فجر به بهرهبرداری میرسد

فرماندار همدان همچنین درباره طرح پتروشیمی هگمتانه نیز عنوان کرد: ورثه مرحوم علاقبندیان برای اتمام این طرح اعلام آمادگی و برای تأمین 10 میلیارد تومان موافقت کرده اند و چنانچه همه برنامهریزیها صورت گیرد در دهه فجر امسال شاهد به بهره برداری رسیدن این طرح خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه در سند راهبردی استان برنامه شهرستانی به تفکیک 9 شهرستان جدا شده است اظهار کرد: میخواهیم زمان را به گونهای مدیریت کنیم که حداکثر استفاده را برای تحقق این سند داشته باشیم.

افشاری با بیان اینکه حجم سرمایهگذاری پیشبینی شده برای سهمیه اشتغال در سال گذشته در شهرستان یکهزار و 552 میلیارد تومان بود تصریح کرد: امسال سازمان صنعت، معدن و تجارت باید یکهزار و 370 شغل، جهاد کشاورزی 782 شغل، کمیته امداد امام( ره) مناطق سهگانه 848 شغل و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید 862 شغل، بهزیستی 206 شغل، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 200 شغل، دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا 218 مورد، راه و شهرسازی یکهزار و 12 شغل، آموزش و پرورش 109 شغل، آموزش فنی و حرفهای 18 مورد، حمل و نقل و ترافیک 30 شغل، سازمان زندانها 30 مورد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی 15 شغل، پارک علم و فناوری 61 شغل، ورزش و جوانان 30 شغل، شرکت توزیع برق 24 شغل، شرکت فرآوردههای نفتی 15 شغل و سایر دستگاهها 236 شغل ایجاد کنند.

وی با تأکید بر اینکه میبایست از سرمایهگذاران و به خصوص سرمایهگذاران دارای آورده شخصی حمایت کنیم عنوان کرد: در حوزه جهاد کشاورزی دامهای سنتی برای استان و برای کشور در اولویت قرار دارد زیرا هم اکنون ما در تأمین گوشت قرمز مشکل داریم.

وی با اشاره به اینکه شرکتهای دانش بنیان در اولویت اشتغال قرار دارند اظهار کرد: در حوزه پارک علم و فناوری تأکید و اولویت بر کار و فناوری است و میبایست با گسترش کار و تجاری سازی محصولات شرکتهای دانش بنیان از آنان حمایت کنیم.

این مسؤول در ادامه سخنان خود با بیان اینکه تسهیلات اشتغال روستایی از محل بانکهای توسعه تعاون، کشاورزی، پست بانک و صندوق کار آفرینی امید توزیع میشود گفت: سهم شهرستان همدان از این تسهیلات تا روز پنجشنبه هفته گذشته 85 میلیارد تومان بوده که 25 درصد سهمیه استان را شامل میشود.

* 52میلیارد تومان نقدینگی آماده برای بخش تسهیلات روستایی

فرماندار همدان افزود: شهرستان همدان در بخش تسهیلات روستایی حدود 52میلیارد تومان نقدینگی آماده در این چهار بانک دارد که اولویت نخست جذب این تسهیلات است.

وی با اشاره به اینکه تسهیلات روستایی شناور است و اگر جذب نکنیم سایر شهرستانها در صورت نیاز جذب خواهند کرد عنوان کرد: همدان 15 درصد جمعیت روستایی در استان را داراست اما 25 درصد تسهیلات اشتغال روستایی را به خود اختصاص داده است.

این مسؤول با بیان اینکه 52 میلیارد تومان سهم تسهیلات روستایی شهرستان همدان باقی مانده است عنوان کرد: برای ادارات حمایتی شامل بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهزیستی و کمیته امداد امام(ره) سامانه کارا باز است و متقاضیان جدید میتوانند ثبت نام کنند و تشکیل پرونده بدهند.

*حدادی: تحقق 56 درصدی پرداخت تسهیلات روستایی در همدان

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان همدان نیز از تحقق 56 درصدی پرداخت تسهیلات روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: اشتغال ثبت شده در سامانه رصد در استان به غیر از بخش مسکن 83 درصد معادل 4 هزار و 633 نفر و با احتساب بخش اشتغال 8 هزار و 600 نفر و سهمیه شهرستان 5 هزار و 586 شغل بوده است.

جلال حدادی همدانی با اشاره به اینکه در بخش تسهیلات روستایی یکهزار و 274 طرح به بانکها ارسال و یکهزار و 126 طرح در دست بررسی است گفت: قرارداد 113 طرح به مبلغ 38 میلیارد و 698 میلیون تومان در بخش تسهیلات روستایی عقد قرارداد شده و 103 طرح به مبلغ 31 میلیارد و 179 میلیون تومان پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در بخش تسهیلات فراگیر نیز 52 درصد سهمیه پرداخت شده است گفت: 73 طرح به بانک ارسال، 9 طرح در دست بررسی و 52 طرح هم به مبلغ 30 میلیارد و 600 میلیون تومان عقد قرارداد و پرداخت شده است.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٢/٢٢ تعداد بازدیـد : ١٧١ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١۶  نفر کاربران آنلاین :
۲,۱۴۳,۴۴۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان