چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹   |   Wed July 15, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
اجرای مخازن زیرزمینی مکانیزه زباله
تصویب الحاق سه روستا به شهر همدان مغایر با قانون شوراها صورت گرفته است
دقیق‌تر شدن آزمایش فنی خودروها
به خانه برگردیم
آغاز فعالیت شوراهای اجتماعی محلات از ابتدای مهر ماه
ارتقا تاب آوری با مدیران آگاه
نظارت بر تاکسی‌ها با اوج کرونا
ایجاد منطقه 5 شهرداری با رویکرد تخصصی به بافت تاریخی
همدان در ابتدای ریل کلانشهر شدن
پیامدهای نصب سرعتکاه در کاهش مخاطرات ترافیکی
     آخرین اخبار
کاهش ارزش تعرفه عوارض سال 99 شهرداری
مطالعه قطار شهری همدان در مرحله پایانی
وصول مطالبه 450 میلیارد ریالی شهرداری از دستگاه‌های دولتی
اجرای غربالگری کرونا برای کارکنان شهرداری
صیانت از املاک عمومی خط قرمز مدیریت شهری
بازگشت برخی محدودیت‌ها
اجرای مخازن زیرزمینی مکانیزه زباله
تصویب الحاق سه روستا به شهر همدان مغایر با قانون شوراها صورت گرفته است
ارتقا تاب آوری با مدیران آگاه
ایجاد منطقه 5 شهرداری با رویکرد تخصصی به بافت تاریخی
ساختمان‌های پزشکان همدان غیراستاندارد
به خانه برگردیم
دقیق‌تر شدن آزمایش فنی خودروها
نظارت بر تاکسی‌ها با اوج کرونا
کمبود انسولین
تست رایگان کرونا برای افراد با علامت
آغاز فعالیت شوراهای اجتماعی محلات از ابتدای مهر ماه
ماسک بر صورت بوعلی‌سینا نماد مبارزه با کرونا
ارباب‌رجوع بدون ماسک خدمات دریافت نمی‌کند
الحاق سه روستا به شهر به قوت خود باقی است
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۶/٢٠ تعداد بازدیـد : ۴١٢ نسخه چاپی
 
 
 


هیأت رئیسه شورای شهر همدان انتخاب شدند

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
انتخابات هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر همدان در چهلمین جلسه رسمی صحن شورا برگزار شد که در این جلسه، اعضای هیأت رئیسه سال سوم از دوره پنجم شورای شهر همدان مشخص شدند.

 
 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در این جلسه که با حضور معاون برنامهریزی و امور عمرانی فرماندار همدان همراه بود، کامران گردان با اکثریت آرا برای دومین سال متوالی به عنوان رئیس شورا انتخاب شد.

حمید بادامینجات به عنوان تنها نامزد نایب رئیس شورا، اعلام آمادگی کرد که وی نیز با اکثریت آرا برای دومین سال متوالی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان شد.

در ادامه انتخابات هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر همدان، مریم روانبخش، رضوان سلماسی و جواد گیاه شناس به ترتیب به عنوان منشی اول، دوم و سوم انتخاب شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با تأکید بر اینکه کمیته انطباق فرمانداری همدان با حُسن نیت بر اساس قوانین، مدیریت شهری را کمک میکند، گفت: کمیته انطباق فرمانداری همکاری خوبی با مدیریت شهری در راستای خدماتدهی بهتر به شهر و شهروندان دارد؛ به گونهای که توانستیم بیشترین مصوبات کمیسیونها را در کمیته انطباق داشته باشیم.

کامران گردان با اشاره به انسجام و همدلی موجود در شورای پنجم و با بیان اینکه هیچگونه تنشی در شورا نبوده و نیست، اظهار کرد: اعضای شورای پنجم همانند گذشته در کنار هم قرار دارند و تمامی اعضا رئیس و مشاور ما هستند.

وی با تأکید بر اینکه هیچگونه ارجحیتی به دیگر اعضا ندارم، افزود: سعی میکنیم با همفکری، مصوبات بهتری داشته باشیم که بنده در این بین به عنوان هماهنگکننده شورا حضور دارم.

گردان همچنین با تأکید بر اینکه رؤسای کمیسیونها نیز امور تخصصی شورا را پیش میبرند، ادامه داد: کارها به نحو مطلوب در کمیسیونها پیش میرود.

*زمانی: ارسال مصوبات راهگشا در شهر همدان به فرمانداری

معاون امور عمرانی فرماندار همدان نیز با بیان اینکه همدلی و وفاق در شورای اسلامی شهر همدان حکمفرماست، گفت: در شوراها اختلاف سلیقه و نظر وجود دارد، اما این امر در راستای پیشرفت و ارتقای کارها مؤثر است.

رضا زمانی افزود: خوشبختانه مصوبات خوب و راهگشایی در شهر همدان به فرمانداری ارسال میشود که امید است این روند ادامه یابد.

وی با اشاره به تصویب بیش از 80 درصد مصوبات ارسالی شورای اسلامی شهر همدان به کمیته انطباق فرمانداری، اظهار کرد: با توجه به اینکه مصوبات خوبی به کمیته انطباق ارسال میشود، بیشتر مصوبات این شورا بر اساس قوانین، مورد تأیید این کمیته قرار میگیرد.

* معرفی رؤسا و اعضای کمیسیونهای شورا

در ادامه این جلسه، رؤسا و اعضای کمیسیونهای شورا به شرح زیر انتخاب و معرفی شدند.

با اظهارنظر اعضای شورای اسلامی شهر، تکلیف رؤسای 8 کمیسیون و مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر همدان در سال سوم، دور پنجم به مدت یک سال مشخص شد.

پس از مشخص شدن اعضای کمیسیون مربوطه و بنا بر نظر همان اعضا، رضوان سلماسی به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و حمید بادامینجات، حسین قراباغی، اکبر کاوسیامید و جواد گیاهشناس به عنوان اعضای این کمیسیون، انتخاب شدند.

در ادامه سید مسعود عسگریان به عنوان رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری انتخاب شد و کامران گردان، علی فتحی، مریم روانبخش و حسین قراباغی هم اعضای این کمیسیون هستند.

حسین قراباغی نیز به عنوان رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورا انتخاب شد و کامران گردان، حمید بادامینجات، علی فتحی، مریم روانبخش و رضوان سلماسی به عنوان اعضای این کمیسیون فعالیت خواهند داشت.

کمیسیون فنی و عمرانی شورا به ریاست علی رحیمیفر و عضویت کامران گردان، حمید بادامینجات، اکبر کاوسیامید و نرگس نورالهزاده شکل گرفت.

علی فتحی به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری، حملونقل و ترافیک و محیط زیست شورا و کامران گردان، سید مسعود عسگریان، رضوان سلماسی، اکبر کاوسیامید و مریم روانبخش نیز به عنوان اعضای این کمیسیون معرفی شدند.

همچنین نرگس نورالهزاده ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری شورا را برعهده گرفت که علی رحیمیفر، سید مسعود عسگریان، رضوان سلماسی و اکبر کاوسیامید اعضای کمیسیون خواهند بود.

در ادامه مریم روانبخش به عنوان رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شورا انتخاب شد که اعضای این کمیسیون را علی فتحی، جواد گیاهشناس، سید مسعود عسگریان، علی رحیمیفر و کامران گردان تشکیل میدهند.

کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورا به ریاست اکبر کاوسیامید و عضویت حمید بادامینجات، علی رحیمیفر، سید مسعود عسگریان، حسین قراباغی، نرگس نورالهزاده و مریم روانبخش شکل گرفت.

ریاست مرکز مطالعات و پژوهشهای شورا نیز برعهده جواد گیاه شناس خواهد بود که هیأت امنای مرکز نیز شامل حسین قراباغی، حمید بادامینجات، اکبر کاوسیامید و کامران گردان طی یک سال آینده است.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۶/٢٠ تعداد بازدیـد : ۴١٢ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴٨  نفر کاربران آنلاین :
۲,۶۰۳,۴۵۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان