سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸   |   Tue October 22, 2019  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
آغاز آسفالت‌ریزی کندرو بلوار سردار شهید همدانی
تأکید بر تقویت حوزه فناوری در راستای تحقق شهر الکترونیک
تأکید بر توجه ویژه مدیریت شهری به گردشگری سلامت
شرکت 1000 نوآموز مهد کودک در همایش آموزش ترافیک
با تصویب طرح مجموعه شهری همدان کلان شهر شد
آمادگی برای برگشت زائران
پذیرایی شهرداری منطقه یک از زائران اربعین با 3 هزار غذای روزانه
حرکت نخستین قطار اربعین همدان
سال آینده ساختار دفترچه خدمات شهری باید اصلاح شود
تعیین تکلیف مجتمع‌های انبار بنیاد مسکن در کوی رضوان
     آخرین اخبار
همکاری مشترک علوم‌پزشکی و مدیریت‌شهری برای جذب گردشگر سلامت
همت مدیریت شهری برای رسیدن به نظم شهری و حقوق شهروندان
به دنبال توسعه ورزش در تمامی محلات شهر هستیم
ضرورت استفاده از توانمندی نخبگان
تعیین تکلیف مجتمع‌های انبار بنیاد مسکن در کوی رضوان
اعلام زنگ خطر شورا برای مصرف مخدر سالویا در مدارس و دانشگاه
کاهش 184 درصدی صادرات همدان
سال آینده ساختار دفترچه خدمات شهری باید اصلاح شود
رونمایی از جت آموزشی تمام‌ ایرانی یاسین در پایگاه شکاری شهید نوژه
فعالیت پتروشیمی هگمتانه بعد از تعطیلی 12 ساله
تأکید بر تقویت حوزه فناوری در راستای تحقق شهر الکترونیک
تأکید بر توجه ویژه مدیریت شهری به گردشگری سلامت
آغاز آسفالت‌ریزی کندرو بلوار سردار شهید همدانی
شرکت 1000 نوآموز مهد کودک در همایش آموزش ترافیک
آمادگی برای برگشت زائران
با تصویب طرح مجموعه شهری همدان کلان شهر شد
پذیرایی شهرداری منطقه یک از زائران اربعین با 3 هزار غذای روزانه
حرکت نخستین قطار اربعین همدان
صادرات 12 هزار تن سیر همدان به دیگر کشورها
مصوبات شورا در چارچوب حوزه اختیارات، لازم‌الاجراست
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٧/١۵ تعداد بازدیـد : ١۶۴ نسخه چاپی
 
 
 


افتتاح و کلنگ‌زنی 7 پروژه مدیریت شهری در منطقه 4

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
آیین افتتاح و کلنگ زنی 7 پروژه مدیریت شهری در سطح منطقه چهار شهر همدان روز گذشته با حضور برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، مدیر منطقه چهار، تعدادی از مدیران مدیریت شهری و شهروندان کوی فرهنگیان برگزار شد.

 
 

* صوفی: اجرای پروژه "مسیر دسترسی 45 متری بلوار آیت ا... نجفی به کوی فرهنگیان" کاهش ترافیک و روان سازی تردد شهروندان را به همراه دارد

به گزارش خبرنگار هگمتانه، شهردار همدان در این مراسم ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به مردم و تسریع در اجرای پروژههای مدیریت شهری را ضروری دانست و اظهار کرد: اجرای پروژههای مختلف شهری نقش به سزایی در بالا بردن سطح کیفی مناطق خواهد داشت که در همین رابطه شاهد اجرای پروژههای متنوع در سطح منطقه چهار هستیم که امیدواریم با همراهی و کمک شورای شهر وشهروندان بتوانیم رضایتمندی شهروندان را بالا ببریم.

عباس صوفی در ادامه تصریح کرد: پروژه "مسیر دسترسی 45 متری بلوار آیت ا... نجفی به کوی فرهنگیان" یکی از مهمترین اقدامات شهرداری منطقه چهار در راستای کاهش ترافیک، ساماندهی و روان سازی تردد شهروندان است که همزمان با اجرای عملیات آسفالتریزی دوربرگردان بلوار آیت ا... نجفی میتواند نقش مهمی در روان سازی ترافیک منطقه داشته باشد و تمام تلاش خود را به کار میگیریم که تا پایان سال این مسیر دسترسی را به اتمام برسانیم.

وی در این باره افزود: نظر به اجرای عملیات تکمیلی تقاطع غیرهمسطح غدیر و با توجه به زمان اجرای فعالیت عمرانی این پروژه میتوان از ظرفیت ترافیکی این مسیر 45 متری در کاهش بار ترافیکی بهره برد.

صوفی بیان داشت: اقدامات مناسبی در سطح منطقه چهار در حال انجام است که در حوزه فضای سبز احداث پارک گلفام، در حوزه عمرانی اجرای پیاده رو سازی معابر و در حوزه زیرساختی نیز شاهد اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت معابر فرعی واصلی در سطح منطقه هستیم که در تمامی پروژهها کسب رضایت مردم در اولویت قرار دارد.

* بادامی نجات: پروژه "مسیر دسترسی 45 متری بلوار آیت ا... نجفی به کوی فرهنگیان" جزء پروژههای ماندگار شهر همدان خواهد بود

نایب رئیس شورای شهر همدان نیز در ادامه بیان داشت: پروژههای خوبی در سطح منطقه چهار همدان شروع شد است که امیدواریم با تأمین اعتبار لازم در کوتاهترین زمان مورد بهره برداری قرار گیرند.

حمید بادامی نجات تصریح کرد: بلوار آیت ا... نجفی از مسیرهای پرتردد و به عنوان یکی از ورودیهای شهر همدان محسوب میشود که با اجرای پروژههای مختلف عمرانی و زیرساختی منفعت آن نصیب تمامی شهروندان میشود که علاوه بر آن مسیر عبوری شهروندان غرب کشور به مرکز میباشد که نیازمند توجه و حمایتهای بیشتری است.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به جمعیت بالای کوی فرهنگیان و همچنین تردد بالای شهروندان از مسیر بلوار آیت ا... نجفی، اجرای پروژه "مسیر دسترسی 45 متری بلوار آیت ا... نجفی به کوی فرهنگیان" جزء پروژههای ماندگار شهر همدان خواهد بود که جا دارد از تلاشهای شهرداری در توجه به مناطق کم برخودار شهر تقدیر کرد و انتظار داریم اجرای این پروژه در کنار سایر پروژهها و در کوتاهترین زمان به پایان برسد تا شاهد رضایت شهروندان باشیم.

* یوسفی نوید: افزایش سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان منطقه چهار در اولویت قرار دارد

مدیر منطقه چهار همدان نیز در این مراسم گفت: با توجه به برنامهریزیهای صورت گرفته 7 پروژه در سطح کوی فرهنگیان با هدف افزایش کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان، افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی شد که از شهروندان درخواست داریم همچون گذشته همراه و یاریگر مدیریت شهری در اجرای پروژهها باشند.

مجید یوسفی نوید در ادامه تصریح کرد: پروژه "مسیر دسترسی 45 متری آیت ا... نجفی به کوی فرهنگیان" با مساحت 20250 مترمربع و اعتباری بالغ بر 25.805.518.433 ریال کلنگ زنی شد که این پروژه نقش بسیار مهمی در کاهش ترافک منطقه به ویژه ورودی کوی فرهنگیان و تقاطع غیر همسطح غدیر خواهد داشت که با برنامهریزی صورت گرفته امیدواریم عملیات اجرایی این پروژه در مدت هشت ماه به پایان برسد.

وی در ادامه تصریح کرد: پروژههای دیگری نیز همچون "کندرو بلوار آیت ا... نجفی " نیز با مساحت: 6000 مترمربع و اعتباری بالغ بر 6.000.000.000 ریال، "پیادهرو سازی خیابان آزادی (واقع در کوی فرهنگیان)" با مساحت:4080 مترمربع و اعتبار 5.388.000.000 ریال، "دیوارکشی رودخانه بلوار بهنامجو (لایروبی رودخانه جنب بلوار بهنامجو)" با مساحت: 200 مترطول و اعتبار 9.740.000.000 ریال کلنگ زنی و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر منطقه چهار همدان توسعه فضای سبز و ساماندهی برخی نقاط سطح منطقه را از اولویتهای خود برشمرد و گفت: پارکهای جیبی یکی از اقدامات مناسب جهت ساماندهی معابر عقب نشینی شده است که در همین رابطه "پارک جیبی انتهای کوچه نظام (واقع در کوی فرهنگیان)" در مساحتی بالغ بر 317 مترمربع و اعتبار 200.000.000 ریال و "پارک جیبی ابتدای خیابان دانشآموز (واقع در کوی فرهنگیان)" با مساحت: 259 مترمربع و اعتباری بالغ بر 300.000.000 ریال افتتاح شد که علاوه بر این پروژهها و در راستای تسهیل عبور و مرور شهروندان "تخریب ملک مسیری ابتدای کوچه یکم (واقع در کوی فرهنگیان) در مساحت 160 مترمربع و اعتباری بالغ بر 8.000.000.000 ریال صورت گرفت.

یوسفی نوید در پایان عنوان کرد: در کنار اجرای پروژههای عمرانی و زیرساختی و با توجه به در پیش بودن فصل بارش ها، دیوار کشی رودخانه کوی فرهنگیان در حال انجام است که همزمان با دیوارکشی رودخانه، شاهد عملیات لایروبی رودخانه نیز هستیم.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٧/١۵ تعداد بازدیـد : ١۶۴ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢٨  نفر کاربران آنلاین :
۲,۲۶۵,۰۵۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان