چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹   |   Wed June 3, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
پیشگامی پیاده راه سازی همدان در ایران
رسیدگی به مشکلات شهروندان منطقه چهار با حضور شهردار همدان
20 هزار تُن، آسفالت معابر شهر
تقویت شهر دوستدار کودک با طراحی مجموعه‌های بازی
برای کسب بهترین جایگاه تا پایان فصل خواهیم جنگید
حميد بادامي‌نجات نايب رئيس شوراي عالي استان‌ها شد
در جلسه آینده صحن شورای شهر همدان مشکلات و گرانی مسکن بررسی می شود
کاهش تولید شیرابه زباله نیازمند همت بانوی خانه
با حضور شهردار همدان نشست ویدئو کنفرانسی مجمع شهرداران کلانشهرها
باغات و منابع طبیعی حفظ شود
     آخرین اخبار
کنترل قیمت مسکن فقط در دست دولت
مجموعه عین القضات همدانی به ماهیت اصلی خود باز می‌گردد
طلاي جشنواره ادبي اوراسيا به نويسنده همداني رسيد
در جلسه آینده صحن شورای شهر همدان مشکلات و گرانی مسکن بررسی می شود
با حضور شهردار همدان نشست ویدئو کنفرانسی مجمع شهرداران کلانشهرها
باغات و منابع طبیعی حفظ شود
تقویت شهر دوستدار کودک با طراحی مجموعه‌های بازی
برای کسب بهترین جایگاه تا پایان فصل خواهیم جنگید
حفاظت از طبیعت الوند وظیفه همگانی
20 هزار تُن، آسفالت معابر شهر
رسیدگی به مشکلات شهروندان منطقه چهار با حضور شهردار همدان
حميد بادامي‌نجات نايب رئيس شوراي عالي استان‌ها شد
پیشگامی پیاده راه سازی همدان در ایران
تجليل از خانواده شهيد حاج ميرزا سلگي
منطقه دو شهر؛ کارگاه بزرگ عمرانی
برنامه عملیاتی شهر و شهرداری وارد مرحله اجرایی شده است
اداره پیشگیری؛ واحد نمونه فناوری مدیریت شهری
آماده‌سازی شش نقطه عرضه کالا در شهر
ممنوعیت برپایی چادر در مراکز تفریحی
از ورود مسافر به همدان جلوگیری شود
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٨/١٨ تعداد بازدیـد : ٢١٠ نسخه چاپی
 
 
 

شهردار همدان خبر داد:
آمادگی کامل شهرداری همدان برای فصل سرما و عملیات برف‌روبی

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل  : 
جلسه ستاد عملیات زمستانی شهرداری همدان با حضور شهردار، معاونان، مدیران مناطق و برخی از مدیران مدیریت شهری همدان برگزار شد.

 
 

شهردار همدان در این جلسه اظهار کرد: با اقدامات پیشگیرانه و تمهیدات اندیشیده شد طی ماههای اخیر در نقاط مختلف شهر همدان، در تلاش هستیم تا در زمان بارش برف احتمالی سطح کمی و کیفی خدمات رسانی را ارتقا دهیم و با آمادگی کامل به استقبال برف میرویم.

عباس صوفی تصریح کرد: با توجه به برنامههای مشخص شده و اقدامات پیش رو همچون سالهای گذشته دستورالعمل مصوب در خصوص ستاد برفروبی تهیه و در اختیار دستگاههای زیرمجموعه مدیریت شهری قرار خواهد گرفت تا در فصل سرما بتوانیم خدمات رسانی به شهروندان را به نحو شایستهای به انجام برسانیم.

معاون خدمات شهری شهردار همدان نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن فصل سرما اقدامات و برنامههای ضروری در این رابطه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است که برهمین اساس نقشه خطوط اصلی برفروبی تهیه شده است و بر اساس آن مسیرها و نقاط مورد نظر به صورت هدفمند و برنامههای ابلاغی انجام خواهد شد.

وحید علی ضمیر در ادامه افزود: لایروبی رودخانهها و جویها، هرس درختان، جمع آوری خزان و پاکسازی مسیلهای عبوری انجام شده است.

وی بیان کرد: تأمین ماسه نمک برای یخ زدایی احتمالی معابر از جمله اقدامات لازم و ضروری در ستاد برفروبی است که تهیه و خریداری آن در دست اقدام است و علاوه بر این موضوعات، تجهیز و نوسازی ماشین آلات شهرداری اعم از گریدر، تیغه برفروب و بابکت، نمک پاش مکانیزه، بازبینی تجهیزات پیمانکاران خدمات شهری، درج اطلاعیه در رسانهها و نصب بنرهای آموزش شهروندی در شهر به منظور هشدار به شهروندان به منظور آماده بودن در فصل زمستان و... از دیگر برنامههای پیشبینی شده این ستاد است که در همین راستا نقاطی که احتمال بروز مشکل در هنگام بارش برف در آنجا وجود دارد شناسایی و برای آنها تمهیدات لازم اندیشیده خواهد شد.

وی گفت: سال گذشته شاهد بارش نسبتاً شدید برف در استان بودیم که شدت این بارشها باعث تعطیلی مدارس و دانشگاهها شد که البته با توجه به برنامهها و اقدامات پیشبینی شده و با زحمات مجموعه مدیریت شهری همدان و سایر دستگاههای خدمات رسان توانستیم به نحو مناسب و قابل قبولی مشکلات را در شهر پشت سر بگذاریم.

علی ضمیر اضافه کرد: امسال نیز مدیران مناطق بایستی اقدامات نهایی در خصوص جذب ماشین آلات بخش خصوصی و تهیه ماسه و نمک را پیگیری کنند تا همچون گذشته بتوانیم در مواقع بارش برف خدمات رسانی به شهروندان را انجام دهیم.

معاون خدمات شهری شهردار همدان با بیان اینکه ساماندهی حمل و نقل عمومی در فصل سرما جزء مطالبات شهروندان است، بیان کرد: در حوزه حمل و نقل عمومی تمهیدات لازم از جمله ذخیره سازی سوخت اتوبوسهای درون شهری و همچنین شیفت بندی و رفع نواقص تاکسیها، در ساعات مختلف در اولویت قرار دارد.

این مسؤول عنوان کرد: پوشاک مناسب و مورد نیاز این فصل ویژه کارگران خدمات شهری توسط پیمانکاران مناطق در حال تهیه است که علاوه بر این موضوع تهیه کیسههای ماسه و نمک و بنرهای آموزش شهروندی در سطح مناطق چهارگانه در دست اقدام است که امیدواریم بتوانیم خدماترسانی به شهروندان را در مواقع بارش برف به نحو شایستهای انجام دهیم.

علی ضمیر اضافه کرد: همشهریان در ایام بارندگی میتوانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل در زمان بارش برف با سامانه مدیریت شهری به شماره 137 در ارتباط باشند تا نسبت به رفع مشکلات احتمالی توسط عوامل مدیریت شهری اقدام شود.

حسین سیبی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان نیز گفت: با توجه به تجربه سال قبل نیازمند برنامهریزی و مدیریت مصرف در زمینه ماسه و نمک هستیم، همچنین در بحث ماشین آلات نیازمند تجهیز و به روز سازی تجهیزات برفروبی هستیم.

بابک مهدی آزاد سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان نیز گفت: از چندی پیش اقدامات اساسی در خصوص حفاظت و نگهداری گونههای گیاهی و درختان شهر همدان در فصل زمستان را مورد توجه قرار داده ایم که امیدواریم امسال با کمترین آسیب فصل سرما را به پایان برسانیم.

عباس صوفی شهردار همدان در انتهای این جلسه تأکید کرد: تمامی مدیران و عوامل ستاد برفروبی شهرداری همدان به محض بارش برف موظفند در صحنه حاضر باشند تا از وقوع خطرات و اتفاقات احتمالی پیشگیری کنند و در همین باره از تمامی شهروندان درخواست داریم همچون سالهای گذشته در خصوص برفروبی معابر شهر با مدیریت شهری مشارکت داشته باشند.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٨/١٨ تعداد بازدیـد : ٢١٠ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢۶  نفر کاربران آنلاین :
۲,۵۵۷,۹۹۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان