دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹   |   Mon September 21, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
پوشش سقف تالار همایش‌های قرآنی و بین المللی
مرحله یک تقاطع سردار همدانی آماده آسفالت
پیشرفت محسوس تقاطع شهید همدانی
شتاب در ساخت پارک خلاقیت کودکان
عسگریان رئیس شورا و کاوسی‌امید نایب رئیس
بازدید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تقاطع شهید همدانی
جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز خلأ قانونی دارد
پیگیری مسائل استان در دیدار با جهانگیری
نصب یادمان یاحسین(ع) در مصلی
پیشرفت 77 درصدی کنارگذر غربی همدان
     آخرین اخبار
فضای شهر رنگ و بوی حماسه به خود می‌گیرد
الزام شهرداری همدان به راه‌اندازی میز خدمت
پروژه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری شهرداری را معطل نگذارید
بازدید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تقاطع شهید همدانی
اسدآباد، تویسرکان، رزن، درگزین، فامنین و ملایر در وضعیت قرمز
خدمت‌رسانی به مردم در روزهای تعطیل ادامه دارد
عدم پذیرش نسخه واحد در برنامه راهبردی - عملیاتی شهر و شهرداری
پیشرفت 77 درصدی کنارگذر غربی همدان
پیشرفت محسوس تقاطع شهید همدانی
نصب یادمان یاحسین(ع) در مصلی
شهردار همدان داوطلب افتخاری جمعیت هلال احمر شد
مزاياي فلاسک لکه گير در ترميم آسفالت‌
پیگیری مسائل استان در دیدار با جهانگیری
جای خالی روز پاکبان در تقویم
توقیف 380 تاکسی با تخلف بهداشتی
شتاب در ساخت پارک خلاقیت کودکان
مرحله یک تقاطع سردار همدانی آماده آسفالت
گلایه شهروندان از فراوانی سرعتکاه‌ها در معابر شهر
شناسایی روزانه 30 کرونایی قطعی در استان همدان
عسگریان رئیس شورا و کاوسی‌امید نایب رئیس
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١٠/١۴ تعداد بازدیـد : ٢٢٩ نسخه چاپی
 
 
 


انتقام، فتح قدس، خروش همدانی‌ها در حمایت از انتقام سخت

روزنامه هگمتانه  : 
امام‌ جمعه همدان گفت: در جنگ احد نیز ابوسفیان فرار کرد اما نتیجه این فرار چند سال بعد فتح مکه بود، امروز نیز دشمنان فرار می‌کنند و آزادی بیت‌المقدس اتفاق خواهد افتاد.

 
 

آیتالله حبیبالله شعبانی در خطبههای نماز جمعه همدان با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی را به حضرت ولیعصر(عج) تسلیت عرض میکنیم اظهار کرد: دشمنان گمان کردند که مقاومت با شهادت سردار سلیمانی تمام شد، در حالی که این راه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه از دست دادن سردار سلیمانی برای ملت ما و برای همه آزادی خواهان تلخ است، افزود: اما این شهادت، کرامتی بود که خداوند به سردار شهید سلیمانی عطا فرمود که در نتیجه زحمات این مرد بزرگ بود.

امام جمعه همدان با بیان اینکه با شهادت درهای بهشت بر روی انسان باز میشود، تصریح کرد: البته همگان بدانند که مسؤولیت این اتفاق بر عهده دولت تروریست آمریکاست که این فجایع را در منطقه ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اینکه قلبهای همه مستضعفان عالم پر از نفرت از آمریکای تروریست است، ادامه داد: شهادت سردار سلیمانی عزیز انزجار و نفرت ما را از آمریکا عمیقتر کرد.

*دولت آمریکا در منطقه باید احساس ناامنی کند

آیتا... شعبانی ادامه داد: شاید برخی از دولتمردان در منطقه دل در گرو آمریکا داشته باشند اما باید اعلام کرد که نه عراق و نه سفارت، بلکه همه منطقه برای آمریکا ناامن است.

وی با اشاره به اینکه از این به بعد دولت امریکا در منطقه باید احساس ناامنی کند، گفت: این اتفاق از آمادهباشی که به نیروهای خودشان دادهاند، مشخص است، اما امریکا بداند که فرار کردن از منطقه نیز باعث نمیشود که پاسخ دریافت نکنند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه امروز ما به دنبال آزاد کردن بیتالمقدس هستیم، اظهار کرد: امروز ملت ایران در مقابل این اتفاق ساکت نخواهد نشست و پاسخ آن را خواهد داد.

امام جمعه همدان گفت: در جنگ احد نیز ابوسفیان فرار کرد اما نتیجه این فرار چند سال بعد فتح مکه بود، امروز نیز دشمنان فرار میکنند و آزادی بیتالمقدس اتفاق خواهد افتاد. وی با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی یک وحدت و انسجام را در جبهه مقاومت ایجاد کرد، افزود: مقاومت یک تفکر مستمر تاریخی است و وابسته به اشخاص نیست.

آیتا... شعبانی با بیان اینکه اسلام از این اتفاقات در طول تاریخ بسیار دیده است، تصریح کرد: ملت ما در مقابل تمام این ناملایمات ناامید نشدند، دشمن باید بداند که ایران اسلامی و جبهه مقاومت، مستضعفان، برادران اهل سنت و برخی از برادران مسیحی همه در مقابل آمریکا خواهند ایستاد.

امام جمعه همدان با بیان اینکه این کشور به اندازه کافی سرباز دارد که تا پایان تاریخ در مقابل سلطه آمریکا خواهد ایستاد، گفت: شهادت سردار سلیمانی باعث سستی ما نخواهد شد، این مسیر نه تنها به اتمام نمیرسد بلکه با قدرت تمام ادامه مییابد.

*مسؤولان از موضع قدرت با جنایتکاران برخورد کنند

آیتا... شعبانی با بیان اینکه ایران، عراق، حشدالشعبی و... در کنار هم هستیم و اگر شهید شویم با هم شهید میشویم، گفت: دستگاه دیپلماسی نیز باید با قوت وارد میدان شود و باید مسؤولان از موضع قدرت با این جنایتکاران برخورد کنند.

وی با بیان اینکه دعای سردار سلیمانی برای شهادت اجابت شد، اظهار کرد: پیوند خون شهدای کربلا و جمهوری اسلامی را شاهدیم و این مسیری است که تا پایان تاریخ مستمر خواهد بود.

*سردار مجیدی: سپهبد سلیمانی آمریکا را در منطقه زمینگیر کرد

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان نیز در سخنرانی پیش از خطبههای نماز جمعه همدان گفت: اقدامات افرادی چون شهید سلیمانی برنامههای امریکا در منطقه غرب آسیا را زمینگیر کرده است.

سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه در چهل و یک سال که از عمر انقلاب میگذرد، اتفاقاتی رخ داد که عظمت مردم و انقلاب را نشان داد اظهار کرد: در طول انقلاب اسلامی 250 هزار شهید تقدیم انقلاب شد، سیر شهادت فرماندهان از بدو انقلاب تاکنون را شاهدیم که سربازان این وطن برای انجام وظیفه هر آنچه داشتند به میدان آوردند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه یک سرباز و فرماندهای که آرزوی شهادت داشت، به آرزوی خود رسید تصریح کرد: امروز شاهد به نتیجه رسیدن اقدامات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم.

وی با اشاره به اینکه استکبار به دنبال ایجاد کشورهای جدید و توسعه حکمرانی داعش بود ادامه داد: اما اقدامات افرادی چون شهید سلیمانی برنامههای امریکا در منطقه غرب آسیا را زمینگیر کرد.

*در سراسر جهان حاج قاسم شاگردان خود را پرورش داده است

سردار مجیدی تأکید کرد: آمریکاییها کور خوانده اند که با شهادت فرمانده، این راه را قطع کنند چراکه در سراسر جهان حاج قاسم شاگردان خود را پرورش داده است.

وی با بیان اینکه تمام بغض امریکا و استکبار جهانی در این متمرکز شد که با شهادت حاج قاسم مانع از توسعه جبهه مقاومت شوند اما کورخواندهاند خاطرنشان کرد: خواهیم دید که این جبهه جهانی خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه دشمنان به دنبال جلوگیری از افزایش بیداری اسلامی هستند گفت: اما خون شهید سلیمانی باعث تقویت اعتقادات ما در منطقه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال مقابله و ایجاد مانع در جبهه مقاومت است اظهار کرد: اما فرزندان این سرزمین به شکلی حرکت کردند که امریکاییها و اسرائیل در وحشت قرار گرفتند؛ فرزندان پرورشیافته در این مکتب در سراسر جهان پاسخ این اقدام تروریستی آمریکا را خواهند داد.

سردار مجیدی با بیان اینکه آنچه مهم و حائز اهمیت است بصیرت والای مردم است افزود: آمریکا به دنبال بهرهبرداری از اتفاقات اخیر در ایران بود اما مردم با یک بصیرت والا نشان دادند کسانی که در حال اغتشاش هستند از مردم نیستند و استکبار به دنبال سوء استفاده از این شرایط و اتفاقات است.

وی با اشاره به اینکه با همت شهید سلیمانی و شهید همدانی توانستیم مرز انقلاب اسلامی و استکبار را از مرزهای جغرافیایی فراتر ببریم که این اتفاق برای آمریکا سخت است تصریح کرد: رزمایش ما در دریا که با حضور چین و روسیه و تحت فرماندهی ایران اسلامی بود، برای آمریکا سنگین تمام شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه نیروهایی که داعش دستپروده آمریکا در سوریه و عراق را زمین گیر کردند بغض آمریکا را به دنبال داشت ادامه داد: استکبار به دنبال مقابله با تفکر الهی است اما ما بر این باور هستیم که سنتهای خدا قطعی است.

وی با اشاره به اینکه سبزپوشان سپاه در سراسر کشور سالها آرزوی شهادت کردند خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی زیباترین نوع ترک دنیا را برگزید و خداوند نیز این خواسته را اجابت کرد.

سردار مجیدی با بیان اینکه امید است که همه مردم و سربازان با رهبری مقام معظم رهبری بتوانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند گفت: مردم به شایعات توجه نکنید چراکه دشمنان به دنبال سوءاستفاده از شایعه سازی هستند، بنابراین از مراجع رسمی اخبار را دنبال کنید.

وی در ادامه با توجه به اینکه سه روز عزای عمومی اعلام شده است از مردم خواست در مساجد و اماکن دیگر به عزاداری بپردازند.

*راهپیمایی باشکوه نمازگزاران در محکومیت جنایت امریکا

نمازگزاران همدانی پس از اقامه نماز جمعه با برپایی راهپیمایی با شکوه اقدام تروریستی آمریکا که در جریان آن حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسید را محکوم کردند.

نمازگزاران همدانی ظهر دیروز پس از اقامه نماز عبادی ـ سیاسی جمعه با هدف محکوم کردن اقدام تروریستی دولت آمریکا که به شهادت سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش در جبهه مقاومت انجامید، راهپیمایی کردند و با مشتهای گره کرده پیام خود را به جهانیان مخابره کردند.

در این راهپیمایی که با حضور گسترده مردم همدان برگزار شد، شعارهایی چون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «عزا عزاست امروز روز عزاست امروز، مهدی صاحب زمان صاحب عزاست امروز»، «خون شهید میجوشد، حزبالله میخروشد»، «ای رهبر آزاده آمادهایم، آماده»، «مرگ بر منافق»؛ «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «مرگ بر آل سعود کافر»؛ «وای اگر خامنهای حکم جهادم دهد»؛ «این سند جنایت آمریکاست»؛ «حمایت از ولایتت مبارک، سردار عاشورایی شهادتت مبارک» توسط مردم سر داده شد تا خشم انقلابی خود را به گوش همگان برسانند.

مردم همدان با این راهپیمایی نشان دادند که راه این شهدا ادامه پیدا خواهد کرد و استکبار پاسخی دندانشکن دریافت خواهد نمود و خون سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی راه مقاومت را ریشهدارتر خواهد کرد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١٠/١۴ تعداد بازدیـد : ٢٢٩ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣۴  نفر کاربران آنلاین :
۲,۶۸۰,۰۱۶ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان