سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸   |   Tue January 28, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
تقدیم بودجه 1001 میلیارد تومانی شهرداری به شورای اسلامی شهر همدان
تکمیل طرح‌های نیمه تمام اولویت شهرداری باشد
عملیات اجرایی ایستگاه راه‌آهن رضایت‌بخش نیست
اختصاص70 میلیارد تومان به راه‌آهن همدان- ملایر
برگزاری برنامه‌های"انقلابی می‌مانیم"در ایام‌الله دهه فجر
سیاست جمع‌آوری زباله از مبدأ در برنامه‌ کلان شهرداری قرار گیرد
ایجاد فضای امن، شاد و خلاق در شهر برای کودکان همدانی
نام‌گذاری خیابان شهید احمد شوهانی در کوی چمران
کارگاه آموزشی همیاران مرکز 137
برف روبی و یخ زدایی معابر شهر در چند نوبت
     آخرین اخبار
برگزاری برنامه‌های"انقلابی می‌مانیم"در ایام‌الله دهه فجر
عملیات اجرایی ایستگاه راه‌آهن رضایت‌بخش نیست
برف روبی و یخ زدایی معابر شهر در چند نوبت
نام‌گذاری خیابان شهید احمد شوهانی در کوی چمران
دعوت از عموم شهروندان برای حضور در محفل انس با قرآن به یاد سردار دل‌ها
کارگاه آموزشی همیاران مرکز 137
تکمیل طرح‌های نیمه تمام اولویت شهرداری باشد
سیاست جمع‌آوری زباله از مبدأ در برنامه‌ کلان شهرداری قرار گیرد
ایجاد فضای امن، شاد و خلاق در شهر برای کودکان همدانی
اختصاص70 میلیارد تومان به راه‌آهن همدان- ملایر
تقدیم بودجه 1001 میلیارد تومانی شهرداری به شورای اسلامی شهر همدان
بانوان توانمند باید شناسایی شوند
لغو پرواز همدان - مشهد به دلیل شرایط جوی
پیش‌بینی چهارشنبه پرُبرف برای همدان
لزوم برخورد با ساخت وسازهای غیر مجاز
استانداردسازی پیاده رو خیابان بوعلی
خودداری از مصرف نان‌ بدون بسته بندی بهداشتی
تشییع شهدای همدانی هواپیمای اوکراین
نارضایتی از تأمین اجتماعی، بانک‌های خصوصی و میراث فرهنگی
اولین پرواز همدان - کیش
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١٠/١۵ تعداد بازدیـد : ٣٨ نسخه چاپی
 
 
 


"مقاومت همیشه راهگشاست" درس بزرگ شهید سلیمانی به همگان

روزنامه هگمتانه  : 
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه خون شهید سلیمانی بار دیگر راه حق را روشن کرد، گفت: شهید سلیمانی به ما آموخت که مقاومت همیشه راهگشاست.

 
 

سردار مظاهر مجیدی جمعه شب در بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی که در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد، با تقدیر از حضور پرشور مردم در نماز جمعه و راهپیمایی محکومیت عملیات تروریستی دولت آمریکا اظهار کرد: ارتش مهدی موعود(عج) در حال شکلگیری است و حاج قاسم نیز به این قافله پیوست.

وی با بیان اینکه حوادث 40 سال گذشته جای شکی برای انسان در دشمنی آمریکا با ایران باقی نگذاشته است افزود: از سال 1332 تاکنون آمریکا بارها بدعهدی خود را اثبات کرده است اما برخی هنوز شک داشتند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه سردار سلیمانی از خود گذشت تا دین و ایران باقی بماند تصریح کرد: سردار سلیمانی وجودش را وقف نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده بود.

وی با بیان اینکه آمریکا مصداق پلیدی و خباثت است ادامه داد: آنچه که از شخصیت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی میآموزیم این است که نباید در راهی که میرویم شک کنیم او امروز به ما ثابت کرد که مقاومت راهگشاست.

سردار مجیدی با اشاره به اینکه تا چهلم سردار سلیمانی برنامههای ویژه‌‌ای داریم خاطرنشان کرد: حضور گسترده و با شکوه مردم همدان در راهپیمایی شهرهای کشور بازتاب گستردهای یافت که همین جا از آنها قدردانی میکنم.

وی گفت: گاهی خون شهید برای از بین بردن شک لازم است و این خون شهید سلیمانی بود که بار دیگر راه حق را روشن کرد.

*حجت الاسلام فاضلیان: خونخواه سردار سلیمانی، جبهه مقاومت بینالمللی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان نیز در این مراسم گفت: وقتی نام حاج قاسم سلیمانی به میان میآمد استکبار میترسید.

حجتالاسلام سید حسن فاضلیان با بیان اینکه رهبر انقلاب در پیام خود مطلبی برای بازگو کردن باقی نگذاشتند اظهار کرد: وقتی نام حاج قاسم سلیمانی به میان میآمد استکبار با تمام وجود میترسید.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب مثل همیشه با تدبیر و به موقع جانشین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را معرفی کردند افزود: این اقدام به آمریکا نشان داد که نقشههایش نقش بر آب شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه شهید سلیمانی بر گردن همه مردم ایران و جبهه مقاومت حق داشت تصریح کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری سردار سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت و مدافع مظلومان جهان است.

وی با بیان اینکه کلمات و جملات پیام رهبر انقلاب برای شهادت سردار سلیمانی کمنظیر است، به خوی خبیث آمریکا پرداخت و ادامه داد: امام خمینی(ره) در وصیت خود اعلام کردند آمریکا ذاتاً تروریست و منشأ همه فسادهاست.

حجت الاسلام فاضلیان با اشاره به اینکه ترامپ با این اقدام خود به دست خود گورش را کند خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند که «آمریکا شیطان بزرگ است» که امروز این جمله شعار همه مستضعفان است.

وی گفت: اگر تاکنون کسی شک داشت که ممکن است آمریکا دنبال صلح و حقوق بشر باشد اکنون دید که اینها فریبی بیش نیست زیرا ترامپ دستور ترور سردار سلیمانی را صادر کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه پیام رهبر انقلاب چندبعدی است اظهار کرد: مقام معظم رهبری بلافاصله جانشین سردار سلیمانی را انتخاب کردند و بدانید که به زودی اسرائیل نابود و سپاه قدس نماز جماعت را در قدس برپا خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز یک خط انقلاب و یک خط ضد انقلاب داریم افزود: یک خط جبهه مقاومت به فرماندهی رهبر انقلاب داریم و یک ضد جبهه مقاومت که باید در مقابل آن ایستاد.

حجت الاسلام فاضلیان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی برخی را به شک انداخت اما خون شهید سلیمانی بار دیگر ارزشها را زنده کرد گفت: سردار سلیمانی یک چهره بینالمللی بود، خونخواه سردار سلیمانی، جبهه مقاومت بینالمللی است.

وی با اشاره به اینکه همانطور که نسخه داعش پیچیده شد نسخه نظام سلطه نیز پیچیده خواهد شد خاطرنشان کرد: ما نقطهزنها را هنوز به کار نگرفتیم و به موقع آن را به کار خواهیم گرفت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: اگر استکبار در تاریکی و کورکورانه با اقدام تروریستی سربازان ما را میگیرد اما در صحنه نبرد پاسخ آنها را خواهیم داد.

وی با بیان اینکه امروز همه جبهه مقاومت یمن، لبنان، سوریه و عراق و... سوگوار سردار سلیمانی هستند افزود: خون این سردار بزرگ مقاومت در منطقه را قویتر خواهد کرد.

به نقل از فارس، حجت الاسلام فاضلیان گفت: دیروز در مسجد جامع مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی برگزار شد و امشب در مسجد مهدیه مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی پس از نماز مغرب و عشا برگزار میشود.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١٠/١۵ تعداد بازدیـد : ٣٨ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢١  نفر کاربران آنلاین :
۲,۳۹۹,۱۸۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان