دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹   |   Mon September 21, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
پوشش سقف تالار همایش‌های قرآنی و بین المللی
مرحله یک تقاطع سردار همدانی آماده آسفالت
پیشرفت محسوس تقاطع شهید همدانی
شتاب در ساخت پارک خلاقیت کودکان
عسگریان رئیس شورا و کاوسی‌امید نایب رئیس
بازدید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تقاطع شهید همدانی
جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز خلأ قانونی دارد
پیگیری مسائل استان در دیدار با جهانگیری
نصب یادمان یاحسین(ع) در مصلی
پیشرفت 77 درصدی کنارگذر غربی همدان
     آخرین اخبار
فضای شهر رنگ و بوی حماسه به خود می‌گیرد
الزام شهرداری همدان به راه‌اندازی میز خدمت
پروژه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری شهرداری را معطل نگذارید
بازدید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تقاطع شهید همدانی
اسدآباد، تویسرکان، رزن، درگزین، فامنین و ملایر در وضعیت قرمز
خدمت‌رسانی به مردم در روزهای تعطیل ادامه دارد
عدم پذیرش نسخه واحد در برنامه راهبردی - عملیاتی شهر و شهرداری
پیشرفت 77 درصدی کنارگذر غربی همدان
پیشرفت محسوس تقاطع شهید همدانی
نصب یادمان یاحسین(ع) در مصلی
شهردار همدان داوطلب افتخاری جمعیت هلال احمر شد
مزاياي فلاسک لکه گير در ترميم آسفالت‌
پیگیری مسائل استان در دیدار با جهانگیری
جای خالی روز پاکبان در تقویم
توقیف 380 تاکسی با تخلف بهداشتی
شتاب در ساخت پارک خلاقیت کودکان
مرحله یک تقاطع سردار همدانی آماده آسفالت
گلایه شهروندان از فراوانی سرعتکاه‌ها در معابر شهر
شناسایی روزانه 30 کرونایی قطعی در استان همدان
عسگریان رئیس شورا و کاوسی‌امید نایب رئیس
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١١/١۴ تعداد بازدیـد : ١٣٢ نسخه چاپی
 
 
 


انهدام 36 باند تبهکار در همدان

روزنامه هگمتانه  : 
فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه 36 باند مهم در حوزه آگاهی متلاشی شده است، عنوان کرد: در همین زمینه بیش از 300 نفر از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای دستگیر شدند.

 
 

سردار بخشعلی کامرانی صالح پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: طی ده ماه امسال 207 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف و بیش از 3 هزار نفر دستگیر شدهاند.

وی با بیان اینکه در ایام دهه فجر جشنهای متعددی توسط مردم و سازمانهای مختلف برگزار میشود اظهار کرد: در حوزه امنیتی، انتظامی و ترافیکی برنامهریزی ویژهای را برای این منظور تدارک دیدهایم و در استان آمادگی همه جانبه برای اتخاذ تمهیدات لازم وجود دارد.

فرمانده انتظامی استان همدان در ادامه سخنانش به برگزاری دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه اشاره کرد و افزود: این روزها دشمن تبلیغ میکند تا کسانی که دلسوخته نظام هستند و کشور خود را دوست دارند کمتر در انتخابات شرکت کنند و در اینجا نقش رسانههای داخلی حائز اهمیت است.

سردار کامرانی صالح به اقدامات انجام شده در نیروی انتظامی استان طی 10 ماه اخیر اشاره و بیان کرد: بیش از 830 هزار تماس مردمی با 110 در استان ثبت شده است که با 3 درصد افزایش اقدامات عملیاتی روبه رو بوده ایم.

وی با اعلام اینکه نزدیک به 99 هزار پرونده در حوزههای مختلف جرایم تشکیل شده است،

تصریح کرد: بیش از 5 هزار دوربین کنترل سرعت در استان نصب است.

وی به فعالیت 5 هزار نفر نگهبان محله نیز اشاره و ابراز کرد: طی ده ماه امسال بیش از پنج و نیم تن انواع مواد مخدر کشف شد که 76 باند هم در این راستا منهدم شد و 84 دستگاه خودرو و 31 دستگاه موتور سیکلت توقیف شد.

سردار کامرانی صالح با بیان اینکه بیش از 6هزار  نفر به عنوان مصرف کننده و توزیعکننده خرد زیر پوشش عملیات ها، قرار گرفتند، عنوان کرد: بیش از 3 هزار نفر فروشنده خرد و مصرفکننده مواد مخدر جمعآوری شدهاند.

وی در ادامه اضافه کرد: یک هزار و 500 نفر از مردم در طول این مدت مسائل و مشکلات خود را در قالب خواستهها، انتقادات و پیشنهادات با سامانه 197 در میان گذاشتهاند.

وی به افزایش 38 درصدی رضایت مندی مردم در حوزه 197 نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و گفت: طی مدت ده ماه بیش از 26 هزار نفر با شماره 197 تماس گرفتهاند.

سردار کامرانی صالح با بیان این مطلب که 36 باند مهم در حوزه آگاهی متلاشی شده است، عنوان کرد: در همین زمینه بیش از 300 نفر از سارقان سابقهدار و حرفهای دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان در ادامه به افزایش جرایم خرد در استان طی مدت 10 ماه اشاره کرد و گفت: بیش از 370 عملیات در حوزه قاچاق  انجام شد که در همین راستا 207 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف و بیش از 3 هزار نفر دستگیر شدهاند.

سردار کامرانی صالح به بررسی بیش از 2 هزار و 900 فقره پرونده در حوزه قاچاق کالا اشاره داشت و با اعلام اینکه از این تعداد 211 فقره پرونده بالای 100 میلیون تومان است، عنوان کرد: 23 فقره بیش از 500 میلیون تومان بوده که در حال رسیدگی است.

وی اظهار کرد: در حوزه پلیس فتا یک هزار و 300 فقره پرونده قضایی تشکیل شده و 274 نفر شناسایی و دستگیر شدهاند.

فرمانده انتظامی استان همدان در ادامه گریزی به آمار تصادفات زد و با بیان اینکه تصادفات در حوزه برون شهری 12 درصد افزایش داشته است گفت: بیشتر این تصادفات در محورهای روستایی و 30 کیلومتری محورهای ورودی و  به دلیل عدم رعایت مقررات  رخ داده است.

سردار کامرانی صالح  در قسمت دیگر سخنانش اظهار کرد: 5 هزار و 926 پرونده قضایی به 45 مرکز مشاوره محول شده که از این تعداد 84 درصد پروندهها منجر به سازش شده است.

وی با بیان اینکه 74 هزار فقره گذرنامه و 37 هزار گواهی نامه در 10 ماه امسال صادر شده است، گفت: بیش از 6 هزار و 600 موتورسیکلت شماره گذاری و 14 هزار خودرو پلاک گذاری شده است.

فرمانده انتظامی استان همدان با اعلام اینکه در حوزه وظیفه عمومی 12 هزار و 150 نفر معافیت تحصیلی گرفتهاند، عنوان کرد: یک هزار و 150 فقره معافیت پزشکی و 4 هزار فقره پیگیری مشمولان غایب بوده که پیگیری شده است.

*مال باختگان به سامانه نما مراجعه کنند

وی در مورد اموال دزدی کشف شده نیز ابراز کرد: این نوع از اموال در سامانه نما ثبت میشود و افراد میتوانند با ورود به این سامانه از اموال مسروقه خود نشانههایی را به دست بیاورند و پیگیریهای بعدی را داشته باشند.

*برخورد با تخلفات نامزدهای انتخاباتی در فضای مجازی

فرمانده انتظامی استان همدان در پاسخ به اینکه این روزها شاهد تبلیغات انتخاباتی زود هنگام در فضای مجازی از سوی نامزدها هستیم، پلیس در مقابل آن چه عکس العملی نشان میدهد گفت:  کسانی که در حوزه فضای مجازی تبلیغ کنند به ویژه اگر قصد تخریب فردی را داشته باشند، سریع شناسایی شده و برخورد لازم صورت میگیرد.

*افزایش 7 درصدی سرقتهای خرد

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه 70 درصد سرقتهای خرد توسط معتادان انجام میشود، عنوان کرد: افزایش 7 درصدی سرقتهای خرد را شاهد بودیم.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١١/١۴ تعداد بازدیـد : ١٣٢ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴٢  نفر کاربران آنلاین :
۲,۶۸۰,۰۸۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان