چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹   |   Wed July 15, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
اجرای مخازن زیرزمینی مکانیزه زباله
تصویب الحاق سه روستا به شهر همدان مغایر با قانون شوراها صورت گرفته است
دقیق‌تر شدن آزمایش فنی خودروها
به خانه برگردیم
آغاز فعالیت شوراهای اجتماعی محلات از ابتدای مهر ماه
ارتقا تاب آوری با مدیران آگاه
نظارت بر تاکسی‌ها با اوج کرونا
ایجاد منطقه 5 شهرداری با رویکرد تخصصی به بافت تاریخی
همدان در ابتدای ریل کلانشهر شدن
پیامدهای نصب سرعتکاه در کاهش مخاطرات ترافیکی
     آخرین اخبار
کاهش ارزش تعرفه عوارض سال 99 شهرداری
مطالعه قطار شهری همدان در مرحله پایانی
وصول مطالبه 450 میلیارد ریالی شهرداری از دستگاه‌های دولتی
اجرای غربالگری کرونا برای کارکنان شهرداری
صیانت از املاک عمومی خط قرمز مدیریت شهری
بازگشت برخی محدودیت‌ها
اجرای مخازن زیرزمینی مکانیزه زباله
تصویب الحاق سه روستا به شهر همدان مغایر با قانون شوراها صورت گرفته است
ارتقا تاب آوری با مدیران آگاه
ایجاد منطقه 5 شهرداری با رویکرد تخصصی به بافت تاریخی
ساختمان‌های پزشکان همدان غیراستاندارد
به خانه برگردیم
دقیق‌تر شدن آزمایش فنی خودروها
نظارت بر تاکسی‌ها با اوج کرونا
کمبود انسولین
تست رایگان کرونا برای افراد با علامت
آغاز فعالیت شوراهای اجتماعی محلات از ابتدای مهر ماه
ماسک بر صورت بوعلی‌سینا نماد مبارزه با کرونا
ارباب‌رجوع بدون ماسک خدمات دریافت نمی‌کند
الحاق سه روستا به شهر به قوت خود باقی است
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠۴/٠۴ تعداد بازدیـد : ٢٨۵ نسخه چاپی
 
 
 


216 میلیارد ریال برای 30 پروژه شهری

روزنامه هگمتانه  : 
بیش از 30 پروژه شهری با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار همدان، معاونان، مدیران شهری، معتمدان محلات و شهروندان در منطقه چهار شهر همدان افتتاح و گلنگ زنی شد.

 
 

 

*گردان: شاهد افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد مدیریت شهری هستیم

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این مراسم، گفت: سیاست شورای شهر دوره پنجم و شهرداری توسعه متوازن شهر، توزیع عادلانه خدمات و تصویب بودجه کارشناسی شده بر اساس نیازهای شهروندان در مناطق مختلف و با هدف کسب رضایتمندی مردم است.

کامران گردان با تقدیر از عملکرد شهرداری منطقه چهار در پیگیری و اجرای پروژه ها، عنوان کرد: با اجرای پروژههای مختلف در منطقه چهار شاهد افزایش نسبی رضایت مردم از مدیریت شهری هستیم که در این میان باید از مشارکت بالای مردم در تعریض و بازگشایی معابر تشکر کرد.

وی در ادامه افزود: جداسازی آب رودخانهها از فاضلاب یکی از اقدامات مناسبی است که خوشبختانه با همکاری شرکت آبفا شاهد اقدامات مناسبی در این زمینه هستیم که این موضوع در مناطق دیگر نیز پیگیری و اجرا خواهد شد.

گردان ضمن حمایت کامل از اقدامات شهرداری همدان در اجرای پروژههای شهری علی رغم مشکلات شدید مالی، بیان کرد: خوشبختانه با رویکرد مناسب شهردار همدان و در قیاس با سایر شهرداریهای کشور شاهد پیشرفت و اجرای پروژههای کوچک و بزرگ در شهر هستیم و حتی در زمینه حقوق و مزایای کارکنان نیز روند مثبتی را شاهد هستیم که با برنامهریزی صورت گرفته موضوعات مهمی نظیر طرح قطار شهری، پروژه بزرگ میدان میوه و تره بار، توسعه فضای سبز و غیره نیز در دست پیگیری است و افق شهر همدان را روشن میبینیم.

*صوفی: رشد متوازن و افزایش نسبی کیفیت سطح زندگی در مناطق مختلف شهر را شاهد هستیم

شهردار همدان نیز در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژههای شهرداری در منطقه چهار، اظهار کرد: خدمات رسانی به شهروندان باید اثرگذار باشد که خوشبختانه با حمایتها و سیاست گذاریهای شورای پنجم شاهد رشد متوازن و افزایش نسبی کیفیت سطح زندگی در مناطق مختلف شهر هستیم.

عباس صوفی ادامه داد: شهرداری همدان با اجرای پروژههای کوچک، متوسط و بزرگ در تمامی مناطق شهر به دنبال تحقق توسعه متوازن است که به لطف خداوند و تلاش و همت بالای مجموعه و علی رغم مشکلات اقتصادی سنگین و غیرقابل پیشبینی که در دو سال گذشته به کشور تحمیل شده است شاهد روند رو به جلو در اجرای پروژهها و وعدهها هستیم.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی قدرت برنامهریزی را دچار چالش میکند، تصریح کرد: در کنار تمامی مشکلات معتقدم نباید فرصت خدمت به مردم را به راحتی از دست داد و در این مسیر با برنامهریزیهای صورت گرفته به دنبال تحقق عدالت اجتماعی و افزایش رضایتمندی هستیم.

صوفی با تأکید بر اینکه اعتماد مردم مهمترین سرمایه برای مسؤولان است، گفت: امسال موضوع آسفالت معابر را زودتر از برنامه شروع کردیم و در سه ماه نخست سال جاری بیش از 40 هزار تن در نقاط مختلف شهر توزیع شده است و به دنبال آن هستیم در صورت مناسب بودن شرایط جوی تمامی کوچههای خاکی شهر را آسفالت کنیم.

وی بیان کرد: آبهای سطحی مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده بود که در سال گذشته و در مرحله نخست پروژه انتقال آبهای سطحی از بلوار 9 دی به رودخانه صفری پیگیری و در حال اجرا است و امسال نیز در مرحله دوم به دنبال انتقال آبهای سطحی از بلوار ارم به رودخانه منوچهری هستیم.

صوفی ساماندهی ورودیهای شهر را از دیگر اقدامات مدیریت شهری دانست و گفت: تعریض، زیباسازی و ساماندهی ورودیهای شهر همدان در دو سال گذشته با جدیت پیگیری شده است و شاهد اقدامات مناسبی در این حوزه هستیم.

شهردار همدان توسعه فضای سبز را از دیگر اولویتهای مهم دانست و افزود: ساخت بوستان کوچک منطقه ای، نواری و فرا منطقهای از ضرورتهای مهم زندگی شهر نشینی است که با جدیت در حال پیگیری است و در این زمینه عملیات احداث بوستان 6 هکتاری در کوی خضر شروع شده است و احداث پارک 6 هکتاری بلوار آیتا... نجفی نیز در دست پیگیری است، که علاوه بر این موارد عملیات اجرایی پارک فرامنطقهای 100 هکتاری ولایت شروع شده و مطالعات پارک 240 هکتاری اکباتان نیز در حال انجام است و به زودی کلنگ زنی میشود.

وی توسعه زیرساختهای ورزشی در محلات شهر را نیز مهم ارزیابی کرد و گفت: در کنار برگزاری مسابقات ورزشی در ردههای مختلف سنی آقایان و بانوان، تاکنون 17 زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف شهر به ویژه در مناطق کم برخوردار در حال ساخت و بهره برداری است.

صوفی گفت: اجرای قطار شهری از ضرورتهای مهم زندگی شهرنشینی است که با پیگیریهای انجام شده توسط شاهرخی استاندار همدان و حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و همراهی رئیس و اعضای شورای شهر به دنبال اجرای این طرح مهم و اثرگذار در شهر همدان هستیم.

وی اجرای طرح جامع شهر همدان را از دیگر برنامههای مهم مدیریت شهری دانست و گفت: اجرای طرح جامع شهر بسیار مهم و حیاتی است چرا که تصویب آن منجر به بالابردن کیفیت زمینهای اطراف شهر و همچنین تعیین تکلیف زمینهای نقاط مختلف شهر خواهد شد چرا که حریم شهر بزرگتر میشود و در بحث کنترل قیمت زمین و مسکن نیز بسیار راهگشا خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه کیفیت زندگی در شهر را باید افزایش دهیم، گفت: پیاده رو سازی، دیوار کشی و پوشش رودخانه ها، جداسازی فاضلاب از آب رودخانه، تعریض و بازگشایی معابر، فاز دوم تقاطع غیرهمسطح غدیر، توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، بازسازی 30 دستگاه اتوبوس درون شهری با مشارکت شرکت شهاب خودرو، مبارزه با ویروس کرونا و غیره از دیگر خدمات شهرداری همدان در راستای خدمات رسانی به مردم به شمار میرود.

*یوسفی نوید: بیش از 30 پروژه با اعتبار 216 میلیارد ریال در منطقه چهار افتتاح و کلنگ زنی شد

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان نیز در ابتدای این مراسم گفت: اقدامات انجام شده در سطح منطقه مرهون حمایتها و توجه بیش از پیش اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار همدان توجه به مناطق کم برخوردار است.

مجید یوسفی نوید گفت: در راستای خدمترسانی به مردم و تحقق پروژههای شهری روز سه شنبه 18 پروژه با اعتبار بیش از 134 میلیارد ریال در منطقه چهار افتتاح شد که در همین راستا 12 پروژه نیز با اعتباری بالغ بر 82 میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

وی ادامه داد: با تأکید ویژه شهردار همدان امسال آسفالتریزی معابر اصلی و فرعی را زودتر شروع کردیم و تاکنون با هزینه کرد 40 درصد بودجه آسفالت منطقه، شاهد توزیع بیش از 7 هزار تُن در نقاط مختلف هستیم که در همین راستا و با توجه به درخواست شهروندان و اجرای زیرساختهای شهری نظیر لوله گذاری فاضلاب و با مشارکت شرکت آبفا تعداد 40 کوچه که قبلا خاکی بوده است به صورت کامل آسفالت شد و بیش از 50 کوچه دیگر نیز به تناوب آسفالت خواهد شد.

وی تصریح کرد: اجرای چمن مصنوعی، تعریض و ایجاد راه دسترسی و دیوار کشی رودخانه در بوستان شهید نفیسی، اجرای چمن مصنوعی، عملیات عمرانی، فضای سبز و تجهیزات بوستان عقیل اسلامشهر، زیرسازی، آسفالت و جابجایی تیر برق در 20 معبر اطراف بوستان عقیل، لوله گذاری آبرو میدان شهید مدرس به بلوار شهید رجایی، پیاده رو سازی بلوار فلسطین و علویان، جدولگذاری 18 متری باغستان، دسترسی بوستان شهید نفیسی به خیابان ستاره، پیاده رو سازی کوی منوچهری، کف سازی بازار راسته شیشه برها، اصلاح هندسی در معابر منطقه، پیاده رو سازی کوی ولی عصر(عج)، بازگشایی چهار راه گلستان کوی ولی عصر (عج) و غیره از جمله مواردی است که در سطح منطقه چهار و با اعتبار بیش از یک صد و سی و چهار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

در ادامه این مراسم و به همت شهرداری منطقه چهار؛ کلنگ زنی پروژههایی نظیر اصلاح جداول نهری بلوار آزادگان کوی الوند، پیاده رو سازی کوی ولی عصر(عج) فاز دوم، پارک جیبی کوی ولی عصر(عج)، مرکز محله کوی ولی عصر(عج)، بوستان شهید کوچکی حصار شهید مطهری، احداث فاز سه بوستان فدک، بازسازی پارک سعدی فرهنگیان، دیوارکشی رودخانه بهنامجو، اصلاح جداول بلوار بهنامجو فرهنگیان، بهسازی و کف سازی راستای قبله، کول گذاری قنات کوی فرهنگیان، دیوار کشی رودخانه فرهنگیان، اصلاح جداول نهری بلوار آزادگان کوی الوند و غیره با اعتباری بالغ بر 82 میلیارد ریال انجام شد.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠۴/٠۴ تعداد بازدیـد : ٢٨۵ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢٣  نفر کاربران آنلاین :
۲,۶۰۳,۲۳۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان