چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹   |   Wed August 5, 2020  
   
 
آرشیو اخبار |  عضویت در خبرنامه |  جستجو |  ارتباط با ما  
     صفحه اصلی   |   سیاست   |   اقتصاد   |   جامعه   |   دین و اندیشه   |   فرهنگ   |   سلامت   |   دانش   |   ورزش   |   گردهمایی   |   حوادث   |   گوناگون
     پربیننده ترین ها
رونمایی از یادمان شهدای پارک مردم
توسعه عادلانه شهری، زمینه ساز توسعه پایدار در پروژه‌های عمرانی منطقه دو شهرداری
شهرداری؛ سایت‌موزه امام(ره) را تعیین‌تکلیف کند
شهردار همدان: با وجود عدم انجام تعهدات دولتی آماده اجرای پروژه‌ایم
استودیو بلدیه در شهرداری همدان راه‌اندازی شد
تدابیری برای جولان موتورسیکلت‌ها در پیاده راه بوعلی
ترمیم و بهسازی محوطه گردشگری گنجنامه
تداوم ضد عفونی معابر و مبلمان شهری توسط شهرداری همدان
منطقه دو همدان پیشگام در توسعه متوازن
طرح‌های عمرانی تا پایان دولت نهایی شود
     آخرین اخبار
نظارت بر انتخابات شوراها از اختیارات مجلس
نظارت بر انتخابات شوراها از اختیارات مجلس
رونمایی از یادمان شهدای پارک مردم
آماده امضا تفاهم‌نامه با جمعیت هلال احمر همدان هستیم
تکریم خبرنگار پاسداشت آگاهی و امید است
مرکز مطالعات همدان از مراکز موفق در کشور
رضایت نماینده سازمان بهداشت جهانی از همدان
پیام شادباش شورای شهر به مناسبت روز خبرنگار
احداث هم‌زمان سالن کسب وکار و ورزشی ولایت در کوی خضر
ترمیم و بهسازی محوطه گردشگری گنجنامه
ادامه جمع‌آوری قلیان از گنجنامه و بلوار ارم
درباره مراسم محرم بیانات رهبر انقلاب فصل‌الخطاب است
بازدید نمایندگان سازمان بهداشت جهانی از بیمارستان‌های همدان
استودیو بلدیه در شهرداری همدان راه‌اندازی شد
منطقه دو همدان پیشگام در توسعه متوازن
تدابیری برای جولان موتورسیکلت‌ها در پیاده راه بوعلی
لغو برخی محدودیت‌ها
ناتوانی میراث از کنترل کارتن به دستان
تداوم ضد عفونی معابر و مبلمان شهری توسط شهرداری همدان
شهردار همدان: با وجود عدم انجام تعهدات دولتی آماده اجرای پروژه‌ایم
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠۵/١٢ تعداد بازدیـد : ۵٢ نسخه چاپی
 
 
 


استودیو بلدیه در شهرداری همدان راه‌اندازی شد

روزنامه هگمتانه  : 
استودیو بلدیه شهرداری همدان با هدف اطلاع رسانی خدمات، دستاوردها و اقدامات مدیریت شهری همدان در مرکز همایش‌های قرآنی و بین المللی همدان راه‌اندازی شد.

 
 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، این مراسم روز گذشته و با حضور رئیس و برخی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار همدان، رئیس اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، معاون برنامهریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار و تنی چند از مدیران شهری برگزار و اهداف و چشم اندازهای آن تبیین شد.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این مراسم گفت: تبادل اطلاعات در سراسر جهان به صورت یک نیاز مبرم در هر سازمان و دستگاه به شمار میرود که بایستی از ظرفیتهای مختلف در جهت ارتباط با شهروندان و انعکاس اقدامات انجام شده به نحو مطلوب بهره برد.

کامران گردان افزود: با اجرای برنامههای متنوع اطلاع رسانی، مردم با اقدامات و فعالیتهای مدیرت شهری آشنا میشوند و به نوعی خیالشان از محل هزینه کردهای شهرداری از قِبل عوارض و وجوهی که به شهرداری پرداخت میکنند، آسوده خواهد شد.

وی ادامه داد: فضای مجازی فرصت خوبی است که باید این ظرفیت در استودیو بلدیه شهرداری مورد توجه قرار گیرد تا با تبیین و معرفی اقدامات و فعالیت ها، شاهد دلگرمی مردم باشیم چرا که شهروندان در ادامه مسیر میتوانند با بیان مشکلات محله زندگی و درخواستهای خود، شورا و شهرداری را در نیازسنجیها و تهیه و تدوین بودجه همراهی کنند.

شهردار همدان نیز در این مراسم گفت: اطلاع رسانی یکی از نکات مهم و ضروری در حوزه مدیریت شهری به شمار میرود که بایستی از ظرفیتهای مختلف و متنوع این حوزه در جهت تنویر افکار عمومی به خوبی بهره مند شد.

عباس صوفی در ادامه تصریح کرد: شهرداری بزرگترین نهاد خدمترسان با شرح وظایف مختلف است که بایستی مردم در جریان اقدامات و فعالیتهای روزمره آن قرار گیرند که در این مسیر نیازمند اقدامات خلاقانه و اثرگذار در این زمینه هستیم که استفاده از فناوریهای به روز نظیر فضای مجازی نقش مهمی در رسیدن به اهداف بالادستی دارد.

وی بر همفکری و نیازسنجیهای لازم و کارشناسی شده در جهت پیشبرد اهداف و سیاستهای مورد نظر تأکید کرد و گفت: در این استودیو بایستی از ظرفیت اداره کل روابط عمومی استانداری همدان و سایر دستگاههای خدمات رسان و همچنین صداوسیما به خوبی بهره ببریم.

صوفی در ادامه با تأکید بر اینکه روند اجرای پروژهها از ابتدا تا انتها باید به درستی تهیه و به سمع و نظر مردم برسد، گفت: در کنار این استودیو، راهاندازی موزه بلدیه توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری در حال پیگیری است که در این موزه وضعیت گذشته و فعلی شهر برای مردم تهیه و تشریح میشود تا شهروندان در جریان پیشرفت امور قرار گیرند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان نیز گفت: راهاندازی استودیو بلدیه شهرداری اقدام ارزندهای است که در فضای فعلی میتواند بسیار اثرگذار باشد.

اسداله ربانی مهر افزود: شرایط فعلی جهان و کشور تحت تأثیر ویروس کرونا قرار دارد و در این بین تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی در این زمینه بسیار حایز اهمیت است و این اقدام شهرداری همدان میتواند در این شریط ویژه کمک حال باشد و آمادگی کامل هیأت رئیسه شورای روابط عمومی استان همدان در جهت پیشبرد اهداف این مرکز را اعلام میکنم و معتقدم با همفکری و همراهی هر چه بیشتر میتوان در این مسیر گامهای مهمی برداشت.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز گفت: استودیو بلدیه باید زودتر از اینها راهاندازی میشد تا اقدامات و فعالیتهای شورای شهر و شهرداری به نحو مطلوب تری اطلاع رسانی شود چرا که در شهر همدان اطلاع رسانی به موقع و مناسب بسیار ضروری است که خوشبختانه این استودیو با تجهیزات کاملی آماده شده است.

حمید بادامی نجات افزود: همه دستگاههای خدمات رسان استان نیز میتوانند از این ظرفیت استفاده کنند و خدمات ارائه شده را در اختیار مردم قرار دهند و خوشبختانه عوامل اجرایی این استودیو نیز توانمندی لازم در زمینه تهیه و تولید برنامههای مورد نظر را دارند که امیدوارم با راهاندازی این استودیو بتوانیم رضایت مندی مردم را افزیش دهیم.

 
     
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠۵/١٢ تعداد بازدیـد : ۵٢ نسخه چاپی
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٠٠  نفر کاربران آنلاین :
۲,۶۳۱,۰۰۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
روزنامه هگمتانه
خبــرگزاری مهـر
خبــرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
مناقصات و مزایدات
پیام ها و اطلاعیه ها
مقالات و نوشته ها
 
دسترسی سریع 
آرشیـو اخبــار
اخبار شهرداری همدان
اخبار شهر همدان
اخبار ایران و جهان
آرشیـو گزارش ویــژه
آرشیـو گفتگوی ویــژه
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان